Seriály a filmy

20. září 2013 15:32

E. Bozonová

VyVolení, neumíte nakupovat? Tak papejte!

A třeba i syrovou cibuli! Takový úkol byl výsledkem znechucení štábu nad nákupním seznamem, který VyVolení odevzdali. Zatímco pamatovali na kdejakou pitomost, jídlo se z něj téměř vytratilo. Objednali si pouze maso a cibuli, a tu navíc v neskutečném množství.

Láďa to říkal hned – nestačil prý na seznam dopsat potraviny, stihl pouze maso a cibuli. A navíc se u jejího množství tak trochu upsal, taková hromada by vystačila ještě pro několik dalších řad reality show. Neumějí snad VyVolení plánovat a šetřit? Následoval trest – syrová cibule bude jako předkrm!

Palčivá přesnídávka

Takové sousto málokdo snese, někteří z VyVolených se ním dokonce obratem zase rozloučili a předali ho kbelíku. Soutěž v pojídání cibule nakonec vyhrál Vladkův tým a jeho šetrný vůdce navrhl, že by mohli ze zbytků uvařit cibulačku. Nápad se sice nesetkal s nadšením, přesto ale polévka nakonec byla. A navíc ji podle zadání štábu musela uvařit Zdenča.

Velký rádce

Vladko tentokrát mohl po chuti kibicovat Zdenče, která cibulačku ještě nikdy nevařila. Dokonce to měl nařízeno. A tak jí mimo jiné vysvětlil, jak se krájí cibule po vídeňsku. Znáte to? To je vznešený výraz pro obyčejná půlkolečka! Vděčná Zdenča prohlásila, že by si bez něj vůbec nevěděla rady. Za zvuků písně Cibuláři jedou se pak VyVolení pustili do jídla. Jen Pepa měl vážné obavy, jestli mu už náhodou cibule neleze i ušima.

Sledujte Zprávy z Vily, na Primě dnes v 19:40!

Nenechte si ujít první dívčí Duel. Vyhraje Zdenča, nebo Nikol? Přímý přenos na Primě dnes ve 20:15!

Upoutávka na Duel:

Jak Zdenča vybírala soupeře do Duelu:

Jak se holky opily a co na to Thomas:

Mirka má styl:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.