Seriály a filmy

5. listopadu 2013 19:08

E. Bozonová

VyVolení rozhodli. Do desátého Duelu poslali Zdenu!

S klesajícím počtem obyvatel Vily jsou VyVolení ve stále komplikovanější situaci a rozhodování, koho dál mezi sebou nechtějí, je týden od týdne obtížnější. Na vysokou školu taktiky však stále ještě zjevně nedozrál čas. Většina z nich rozhodovala citem, a tak dostala nejvíc palců náladová Zdena.

Úterní večery nejsou v reality show VyVolení pouze okamžikem velkého rozhodování, ale již tradičně nabízejí prostor pro nečekaná setkání. Tentokrát přivítala moderátorka Tereza Pergnerová ve studiu VyVolených hned dva „vypadlíky“ – Zdeňku a Láďu. A samozřejmě jim umožnila prostřednictvím plazmy v obýváku i spojení s bývalými spolubojovníky o pohádkovou výhru pěti milionů v hotovosti.

Daň za slávu

Zatímco Zdeňka se stala nejsledovanější exVyVolenou, která má bulvární novináře neustále v patách a pozornost si vyloženě užívá, nesmělý Láďa zaplatil za účast v reality show velmi krutou daň. Kvůli pobytu ve Vile nestihl složit zkoušky, takže se mu nepodařilo dosáhnout potřebného průměru a vyhodili ho z vysoké školy. Momentálně tedy pracuje jako pokladní v supermarketu a co bude dál, o tom stále ještě nemá jasno.

Zdeňka ťala do živého

Vyřazená brunetka, která podle svých slov spoléhá jenom na umělou krásu, si ani při dalším rozhovoru s VyVolenými neodpustila pár jízlivostí. Vladkovi „mile“ oznámila, že jí v poslední době připadá příliš nervózní. Romany se zeptala, proč pije, když se vlivem alkoholu velmi nepříjemně mění její chování. Proč si raději nějakou tu skleničku neodepře! Zdenino chování jí zase připadalo nepřiměřené jejímu věku a Reginy se přímo zeptala, jestli si myslí, že je ve Vile nejchytřejší, když stále jen všechny poučuje.

Láďa si přisadil

Růžky vystrčil i jindy mírumilovný Ládík, když se zeptal Lucky, zda by pomstila v Duelu i jeho se stejnou vervou, s jakou slibovala pomstu Jafarovi za vyřazení Nikol. Honzy se zeptal, jestli považuje slova show a chlastačka za synonyma, což dotázaný razantně odmítl. Pavlíny se Láďa zeptal, jestli se jí lépe bojuje o výhru single, než když byla ve Vile s Mirkou. A neušetřil ani Eviny city otázkou, zda očekává změnu svých vztahů s matkou, pokud se jí podaří vyhrát pět milionů.

Vladkova studená sprcha

Své nejtajnější myšlenky tentokrát vyjevoval ve Zpovědnici pouze Tereze a statisícům diváků Vladko. Moderátorka s ním totiž chtěla probrat jeho vztah k Regině. Vladko totiž předpověděl, jak se bude její chování ve Vile vyvíjet, a zatím dochází na jeho slova. Nyní právě Regina přešla z počáteční fáze vstřícnosti a je na všechny kolem sarkastická a zlá. Opravdu bude dál postupovat k sebelítosti a pláči? A jsou to jen pózy pro diváky, nebo se takhle chová i v reálném životě?

Těžké rozhodnutí

Pak již následovalo vlastní Zúčtování. Klidná mohla být jedině Lucka, kterou chrání tento týden imunita po vítězném Duelu s Jafarem. Tížila ji jen jediná představa – kdyby došlo k remíze, musela by právě ona rozhodnout, koho ze soupeřů se stejným počtem palců do Duelu pošle. "Tak jsem vás napsala všechny," oznámila Regina soupeřům, poté co odevzdali obálky se svým rozhodnutím do Zpovědnice. Nevítaná povinnost vyřknout definitivní rozhodnutí tentokrát Lucku ještě minula. Po třech palcích sice dostali Zdena i Regina, Lucčin palec jako držitelky imunity, který dala Zdeně, stejně rozhodl. Za svou náladovost, negativní nálady a občasnou pasivitu půjde v pátek do Duelu Zdena. Koho vezme s sebou?

Sledujte své oblíbence v přímém přenosu Vila živě, dnes na Prima Love ve 21:50!

Při hře na vězení VyVolení zjistili i spoustu novinek sami o sobě. Koukněte se na video:

Jak se improvizuje v přímém přenosu? Protagonisté slavné Partičky by se mohli od VyVolených leccos přiučit. Podívejte se na video:

Když holky rozjely erotické tanečky, spotily se i objektivy u kamer. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.