zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Lucie Benešová ze Slunečné o Valentýnu: U partnera mi záleží spíš na skutcích než romantických gestech

Anna Kopečková , Vydáno: 13.02.2021
Únor je pro mnoho lidí měsícem lásky, kdy se mnozí těší hlavně na Den svatého Valentýna. Oblíbená herečka Lucie Benešová, partnerka Tomáše Matonohy a maminka čtyř dětí věří, že lásku je nejlepší ukazovat celoročně, ale ráda Valentýna využije jako příležitost sejít se se svými blízkými. Čím je ráda pohostí a jaká výzdoba při oslavě nesmí chybět?

reklama

  • Lucko, jak vy a váš partner vnímáte Valentýna? Je pro vás důležitý?

Pro nás je více důležité dávat lásku najevo kdykoliv, nehledě na datum. Moc jsme si na něj zkrátka nezvykli. Myslím si, že Valentýn je spíš pro mladší generaci, která ho zná a užívá si ho už od mládí.

Já jej využívám hlavně jako příležitost pro setkání. Většinou tedy dělám valentýnskou večeři, na které se sejdeme s dětmi. Sami s partnerem ho většinou neslavíme, myslíme na sebe kdykoliv v průběhu roku. I skoro po dvaceti letech manželství nezapomínáme jeden na druhého. Nejčastěji si koupíme láhev dobrého vína, večer si spolu sedneme a povídáme si. To je pro nás důležité a nezáleží na datu.

  • A co třeba romantická dovolená ve dvou? Kdy jste spolu naposledy na nějaké byli? Jen sami bez dětí? Dá se to vůbec?

Dřív jsme jezdili docela často, ale teď nám přijde líto nechat děti doma. Teď tedy hodně jezdíme s Larou, protože přece jen nemáme moc volného času, a když už je, tak ho nejraději trávíme pohromadě.

Lucie Benešová s manželem Tomášem Matonohou
Autor: profimedia.cz Lucie Benešová s manželem Tomášem Matonohou
  • Takže se u vás slaví Valentýn spíše v rodinném kruhu?

Přesně, já ho beru víc obecně, jako oslavu lásky ke všem blízkým. Většinou dostanu i nějaký dárek od dětí, každý rok dostávám valentýnku nebo nějaké hezké přáníčko od Lary, což mě potěší nejvíc. Dřív mi valentýnky a přáníčka dávala i Sára. Kluci ne, ti na to nejsou. (smích)  A od Tomáše dostávám spíše praktické dárky. Různé věci na zahradu a do kuchyně, ale ty mě mnohdy potěší ještě víc, protože vím, že jsou potřeba. Na mě vždycky víc platily skutky než romantická gesta.

Lucie Benešová miluje květiny, jejími favority jsou tulipány. Kytice řezaných květin jako dekorace u ní doma nechybí celoročně.
Autor: archiv astoreo.cz Lucie Benešová miluje květiny, jejími favority jsou tulipány. Kytice řezaných květin jako dekorace u ní doma nechybí celoročně.

 

  • Jak tedy nejraději Valentýna slavíte?

Pro mě je nejvíc, když se sejdeme celá parta u stolu. A to se nám obvykle daří, protože maminka má kolem Valentýna svátek, takže to tak nějak spojíme dohromady. Příležitosti setkat se s rodinou se vždycky ráda chopím. A když je to zhruba na toho Valentýna, obvykle i upeču moučník ve tvaru srdce.

  • Máte nějaký svůj tajný recept?

Není to nic složitého. Kupte si formu na dort ve tvaru srdce nebo stačí i klasická, upečte v ní klasický perník z prášku a polijte bílou čokoládou. Navrch můžete použít zdobení ve tvaru srdce nebo třeba jedlé květy.

  • Víme o vás, že milujete dekorace, dokonce jste i tváří jednoho obchodu s bytovými doplňky. Zdobíte svůj dům i na Valentýna nebo pro nadcházející jaro?

Zbožňuji jarní květiny, takže ty u nás nemohou chybět. Mám ráda hlavně tulipány, ale třeba i růžové růže. A ty se vlastně hodí i k Valentýnu. A také krásné vůně. Doma máme vonný difuzér, takže si teď dopřáváme ten luxus, že si obývák a zimní zahradu vždy provoníme nějakou hezkou vůní. K Valentýnu mi asi nejvíce sedí vůně sladké vanilky nebo sladkého valentýnského moučníku.

Róza (Lucie Benešová) - Slunečná

Lucie Benešová ze Slunečné: Žili jsme rok na chalupě

Lucie Benešová ze Slunečné: Navrhování interiérů mám jako koníčka

Lucie Benešová ze Slunečné: Navrhování interiérů mám jako koníčka

 

Pavlu Tomicovou můžete vídat v seriálu Slunečná

Pavla Tomicová ze Slunečné: Dietolog mi řekl, že jsem podvyživená

reklama

Související témata: Lucie Benešová , Lucie Benešová manžel , Tomáš Matonoha , Lucie Benešová děti , Valentýn , Valentýn dekorace , seriál slunečná

reklama

Přečtěte si také

reklama