Celebrity

29. března 2022 11:30

Tamara Fränzlová

Will Smith spolkl hrdost a napadenému komikovi se omluvil. Je mi trapně, napsal

Facka na Oscarech vyvolala poprask

Den poté, co Will Smith svou fackou komikovi Chrisi Rockovi na předávání Oscarů zajistil, že se filmový svět nebaví o ničem jiném, šel hollywoodský herec do sebe. Zřejmě se mu rozleželo v hlavě, co udělal, a tak se rozhodl moderátorovi za svůj čin veřejně omluvit na sociálních sítích.

Poslední dny se nemluví o ničem jiném než o skandálu amerického herce Willa Smithe během předávacího ceremoniálu prestižních filmových cen Oscar. Na něm totiž hollywoodský sympaťák neudržel své emoce na uzdě a po nemístném vtipu moderátora Chrise Rocka na adresu Smithovy manželky mu herec v přímém přenosu nafackoval. Reagoval tak na poznámku o holé hlavě manželky Jady Pinkett Smith, která trpí alopecií. „Jade, miluju tě. Nemůžu se dočkat, až uvidím G. I. Jane 2,“ narážel Rock na plešatou vojačku v hollywoodském trháku s Demi Moore v hlavní roli.

Zatímco se všichni v sále smáli, pro manžele byl tento vtípek dýkou do srdce. Smith krátce poté vešel na pódium a udeřil komika do obličeje, pak na něj ještě křičel z hlediště, ať si „nebere jméno jeho ženy do huby“. Je tedy víc než jasné, že je Jadin zdravotní stav u Smithových doma velmi citlivé téma a herec prostě „ztratil nervy“. Za své chování se poté omluvil celé akademii, která ceny předává, když si šel na pódium převzít sošku za ztvárnění Richarda Williamse, otce slavných tenistek.

Nyní se však rozhodl kapitolu uzavřít i se samotným komikem Chrisem Rockem, kterému se veřejně omluvil na svém Instagramu. „Násilí ve všech svých podobách je jedovaté a ničivé. Mé chování na předávání Oscarů bylo nepřijatelné a neomluvitelné. Vtipy na můj účet jsou součástí práce, ale řeči o zdravotním stavu Jady pro mě byly příliš velkým soustem a reagoval jsem emotivně,“ zpytoval svědomí na sociální síti.

„Rád bych se ti, Chrisi, veřejně omluvil. Přehnal jsem to a udělal jsem chybu,“ kál se herec s tím, že je mu po incidentu trapně. Zároveň podotkl, že ve světě lásky není místo pro násilí, a omluvil se také akademii, producentům pořadu, účastníkům a divákům po celém světě, kteří ceremoniál sledovali. „Hluboce lituji, že jsem svým chováním pošpinil jinak nádhernou cestu nás všech,“ zakončil svou veřejnou omluvu Will Smith, který byl poprvé oceněn za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli.

Sdílejte článek
Štítky Instagram omluva Oscar herec Will Smith Ceny Oscar Chris Rock Jada Pinkett Smith ceremoniál Cen Akademie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.