Will Smith o svém otevřeném manželství: Monogamie není pro nás, potřebujeme svobodu

Facka na Oscarech vyvolala poprask

Populární americký herec Will Smith (53) má se svou ženou Jadou Pinkett Smith (50) otevřené manželství. Už dříve pár na rovinu hovořil o tom, že neuznává monogamii a že by podle nich svazek mezi ženou a mužem neměl být vězením. Navzdory svým pokrokovým a pro někoho nepochopitelným názorům však jeden druhého milují a velice respektují. Jak jim takový vztah funguje?

Slavný pár se vždy snažil držet detaily o svém manželství pod pokličkou a veřejně se o něm příliš nevyjadřoval. Minulý rok však Will Smith potvrdil dlouholeté spekulace a v rozhovoru pro magazín GQ sdělil, že má se svou ženou otevřené manželství. „Jada měla v rodině příbuzné, kteří měli nekonvenční vztah. Takže v tom vyrostla. To se však dost liší od toho, v čem jsem vyrostl já,“ sdělil slavný herec.

Vedli prý nekonečné diskuse o tom, co je dokonalé manželství. „Jaké je dokonalé vycházení s partnerem v páru?“ ptal se řečnicky. „Po dlouhou dobu našeho vztahu byla monogamie tím, pro co jsme se rozhodli, ale nemysleli jsme si, že monogamie je jediná dokonalá forma vztahu,“ vysvětlil jejich pohled Smith, který si svou druhou ženu vzal v roce 1997 a má s ní dvě děti.

Nejdůležitější je podle herce vzájemná důvěra a otevřená a upřímná komunikace. „Důvěřovali jsme si a dali jeden druhému svobodu. Věřili jsme, že každý musí jít svou cestou. Manželství pro nás nemůže být vězením. Neříkám, že naše cesta je pro každého. Nedoporučuji tuto cestu nikomu. Ale fakt, že jsme si poskytli svobodu a bezpodmínečně se podporovali, je pro mě nejvyšším vyjádřením lásky,“ uzavřela hvězda z filmu Muži v černém. Otevřenost u nich podle něj funguje především v rovině sexuální.

Není to však poprvé, co o svém netradičním vztahu hovořili. V roce 2020 měla mít jeho žena poměr s hudebníkem Augustem Alsinou (29). Podle magazínu Elle se tito dva měli seznámit v roce 2015, když jela Jada podpořit své dvě děti, Jadena a Willow, na jejich vystoupení na Wireless festivalu do Londýna.

Po letech popírání jejich romantického vztahu Alsina potvrdil, že k padesátileté herečce chová „tunu lásky“. V reakci na to se Jada nechala slyšet, že v době, kdy se zapletla s Alsinou, byli s Willem od sebe. Následně pak dodala, že díky jejímu vztahu s Alsinou má nyní s manželem silnější vztah než kdy předtím.

Will Smith svou ženu bránil holýma rukama

Při udílení letošních filmových cen Oscar se Will Smith za svou ženu postavil a neváhal při tom použít fyzické násilí. K celému incidentu došlo na základě nevhodně použitého vtipu. Komik a moderátor Chris Rock na adresu Jady Pinkett Smith zažertoval, že se těší na její roli v pokračování filmu G. I Jane. Narážel tím na krátké vlasy, které měla ve filmu z roku 1997 také herečka Demi Moore.

V případě Jady se však nejedná o módní výstřelek, nýbrž o nemoc zvanou alopecie, při které dochází k nadměrnému vypadávání vlasů. Stejnou nemocí trpí například i bývalý moderátor televize Prima Tomáš Drahoňovský. Smith se tedy natolik rozčílil, že přišel na pódium a vrazil Rockovi facku, následně na něj ze svého místa dvakrát hlasitě zařval: „Neber si do své hnusné huby jméno mojí ženy!“ Herec se za svoje jednání krátce poté omluvil, a to v proslovu po obdržení sošky za nejlepší herecký výkon v hlavní roli ve filmu Král Richard: Zrození šampionek.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.