Seriály a filmy

17. února 2014 19:46

Iveta Zábová

Sisa Lelkes Sklovská vzkazuje: „Vyzobaná slunečnice? Ani náhodou!“

Sisa Sklovská, jedna z porotkyň nové česko-slovenské řady světoznámé pěvecké soutěže X Factor, si z bulváru rozhodně nic nedělá a dokázala to i teď. Jak?

Devětačtyřicetiletá slovenská zpěvačka a operní i muzikálová pěvkyně patří ke stálicím hudebního světa a s touto„ odvrácenou stránkou sowbyznysu“ má mnohaleté zkušenosti. Tentokrát ji česká bulvární média označila za „vyzobanou slunečnici“, Sisa si však toto označení nehodlá brát k srdci.

Svůj smysl pro humor předvedla, když se rozhodla nafotit se s opravdovými živými slunečnicemi a autorovi hanlivých slov poslat fotky společně s přáním: „Napadlo mě, že se vyfotím s pěknými slunečnicemi, kde jsem vysmátá, šťastná a spokojená se svou prací.“

Na fotkách Sisa vypadá naprosto skvěle a nejenže všem ukázala, v jaké pohodě se momentálně nachází, ale i to, že na zlé klepy a uštěpačné poznámky je často nejlepší se jednoduše povznést! Bravo, Siso!

Video - Cesta fotky společně s přáním :

Sdílejte článek
Štítky X Factor

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.