Yemi A. D. pronajímá luxusní byt v Troji. S poplatky vyjde na více než 80 tisíc měsíčně

Jedinečný byt o dispozici 3+1 nabízí i dvě velké terasy a mnoho dalšího. Vlastní ho úspěšný kreativní producent a choreograf Yemi A. D. (41), který má před sebou rok cestování a nový domov v New Yorku. Jak bydlení v pražské Troji vypadá a na kolik by vyšel pronájem pro potenciální zájemce?

Že se cena bytů v Praze vyšplhala na astronomické částky, není žádnou novinkou. Byt charismatického umělce ale opravdu není pro každého. Podle extra.cz ho Yemi nabízí za 70 000 Kč měsíčně bez poplatků, které jsou 13 000 Kč.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Spočítejte si zdarma, za kolik byste mohli pronajímat svou nemovitost!

„Nabízím svůj byt v Troji k pronájmu, jelikož mám před sebou rok cestování a nový byt v NYC, který se na chvíli stane mým domovem. Rád bych našel někoho, kdo bude mít k tomuhle krásnému místu podobný vztah jako já. Je to prostorný, slunečný a energií nabitý byt vybavený nábytkem z Bali,“ napsal Yemi na svém Facebooku.

Zařízení bytu je netradiční a odráží umělcovu vášeň pro cestování a moderní technologie. Inspiraci hledal během svých cest po světě. „Nábytek jsme nakoupili na Bali a nechali si ho kontejnerem přepravit. Doplňky většinou pocházejí z Afriky, Indonésie nebo arabských zemí,“ uvedl pro deník.cz.

Prostorný a světlý byt 3+1 o rozloze 220 metrů čtverečních se dvěma terasami o celkové výměře 40 metrů čtverečních se nachází v bývalé Diplomatické čtvrti v Troji, která je vyhledávanou lokalitu v blízkosti Pražské ZOO či Stromovky. Kromě obývacího pokoje s funkčním krbem a jídelnou je tu pracovna, ložnice s šatnou, kuchyně se spižírnou a technická místnost, koupelna s vanou, dvě toalety, prostorná předsíň a již zmíněné dvě terasy.

Své zázemí si umělec vybíral a vybavoval pečlivě, aby splňovalo veškeré jeho požadavky, přestože je pravděpodobné, že díky pracovnímu vytížení si ho dost možná ani nemohl dostatečně užívat. Yemi v poslední době mimo jiné zaujal například tím, že byl vybrán jako člen posádky soukromé mise dearMoon a jako zástupce Česka se vypraví na šestidenní cestu do vesmíru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.