Celebrity

20. února 2023 13:58

David Laštovka

Jaromír Hanzlík vlastní drahé byty na dobrých adresách. Kolik do bydlení investoval?

Herec Jaromír Hanzlík, který oslavil 75. narozeniny, by se uplatnil i jako dobrý byznysmen. Vydělané peníze totiž před lety uložil tím nejlepším možným způsobem. Do nemovitostí. Jen v Praze může složit hlavu na několika zajímavých adresách.

Vynikající herec a také muž, který ví, jak a kam investovat. Tak lze charakterizovat žijící legendu českého filmu Jaromíra Hanzlíka.

Deník Blesk se rozhodl zmapovat, co všechno Hanzlík vlastní. Podle katastru nemovitostí má herec tři byty v centru Prahy. Podle Blesku každý z bytů má hodnotu okolo 10 milionů korun. Investovat do nich začal před dvaadvaceti lety, když si zakoupil byt na lukrativní adrese v Opatovické ulici. O rok později si pořídil další byt na pražském Masarykově nábřeží poblíž Národního divadla. K tomu si pak přikoupil ještě kvartýr v Řeznické ulici. Ten jediný využívá k přespání, když ho pracovní povinnosti přivedou do Prahy.

Žije v rodinném domě

Natrvalo herec žije v menším, za to ale útulném, nedávno zrekonstruovaném rodinném domě v Nespekách na Benešovsku. Kdo využívá nemovitosti v Praze, není jasné. Podle Blesku žijící herecká legenda vlastní také pozemek v Choceradech na Benešovsku a také v Jinolicích na Jičínsku.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Podívejte se, jak bydlí nový prezident Petr Pavel

Hanzlík je jedním z nejlepších herců, jaké kdy Česká republika měla. Tomu také odpovídají honoráře. Dlouhodobě patří k nejlépe placeným českým umělcům. V osmdesátých letech šel z role do role a to nejen před kamerou, ale také v divadle. Před třemi lety si splnil svůj sen a natočil film, podle vlastního scénáře. Romantická komedie se jmenovala Léto s gentlemanem a sám si svěřil hlavní roli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.