Celebrity

23. srpna 2023 09:22

Eliška Reiglová

Z fanoušků jsou vztahoví poradci. Vraťte se k sobě, prosí Kazmu a Kalousovou

Jak to vypadá u Kazmova trezoru

Mnoho fanoušků očekávalo, že by v Kazmově (38) novém filmu ONEMANSHOW: The Movie alespoň částečně mohlo figurovat i jeho soukromí. Tak se i stalo. Kdo si ale myslel, že vyjádří lásku influencerce Maru Rosecké (21), pletl se. Vyjádřil ji totiž své bývalé přítelkyni, modelce Andree Kalousové (26), a fanoušci nyní oběma radí, aby se usmířili a zkusili se dát dohromady znovu.

Kazma ve svém filmu, přesně jak fanoušci doufali, odhalil také něco ze svého soukromí. Pokud dal něco jasně najevo, je to jeho láska k Andree Kalousové, s níž tvořil pár celých pět let. Jejich rozchod, ač proběhl v dobrém, byl pro jejich příznivce šokem. Proto je potěšilo, že Kamil Bartošek dal nahlédnout do svého nitra a vyjádřil, jak mu na expřítelkyni záleží.

Sama Andrea netušila, že se ve snímku ONEMANSHOW: The Movie objeví. „Já jsem film ještě neviděla, ale asi bych se na něj teda měla zajít podívat,“ řekla modelka portálu eXtra.cz. Záběry s ní nicméně mnoho diváků dojaly, obzvláště pak ty, kteří její vztah s Kazmou po celou dobu sledovali.

Usmiřte se, prosí fanoušci

Ačkoliv modelka na sociálních sítích nesdílí nic, co by s Kazmou či jeho filmem jakkoliv souviselo, fanoušci ji v komentářích zahrnují prosbami a výzvami, aby se s ním usmířila a pokusila se znovu navázat tam, kde vztah skončil. Myslí si, že Kalousová a Bartošek k sobě zkrátka a jednoduše patří.

„Myslím, že byste se měli s Kazmou usmířit. Miluje vás a věřím, že i vy jeho,“ napsala modelce jedna ze sledujících. „Ten film je pro tebe. Mrkni na něj a dej mu ještě šanci. Jste spřízněné duše,“ napsala další. Komentáře jsou pak zahlceny od mnoha lidí prostým hashtagem #BackKazma, kterým vyjadřují svou touhu, aby se tento pár dal znovu dohromady.

Nový vztah

Shodou náhod se jen pár týdnů před uvedením ONEMANSHOW: The Movie do kin Kazma začal častěji objevovat po boku influencerky Marie Rosecké, známé například z reality show Like House. Údajně tajně tvoří pár už celé dva roky. Tomu by nasvědčovalo i to, kdy spolu byli poprvé spatřeni. Oba ovšem zarytě tvrdí, že jejich vztah je jen pracovní.

Čtěte také: Kazma o svém filmu: Cítím se jako Tom Cruise. Promluvil i o smrti, která zasáhla natáčení

„Vůbec nevím, kde novináři vzali, že jsem na předpremiéře z filmu nebyla nadšená a utekla jsem s brekem. Pravda je taková, že jsem se částečně na filmu podílela a nemohla jsem se dočkat, až ho uvidím. V titulkách zjistíte, co jsem dělala,“ řekla Rosecká eXtra.cz.

Jak funguje Kazmova hra o miliony:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.