Tvrdá odplata v krimiseriálu Za sklem přijde brzy!

Snahu elitních policistů usvědčit pachatele komplikují omezené finance a propojení organizovaného zločinu až na nejvyšší místa. Nenechte si ujít další díl krimiseriálu Za sklem. Maxo s Norem si přestali důvěřovat a jednají na vlastní pěst. Není jasné, kdo stojí na straně zákona a kdo nakonec zradí. 

PŘIPOMEŇTE SI, O CO ŠLO V PŘEDCHOZÍCH DÍLECH

Noro tají, že Danka schovává u Patricie a setkal se s Lenou. Maxo se obává o život své babičky a dělá ochranná opatření. Později se stane svědkem dramatického únosu Danka s Norem. Během akce někdo postřelí Patricii.

Podezřelý ze spojení se zločinci je už skoro každý a za vším je Slančíkova hra. Snaží se zkompromitovat každého, kdo po něm jde. Nora později najdou zbitého, ale živého. Tvrdí, že nikoho neviděl a moc si nepamatuje, ale nevěří mu Maxo ani inspekce. Patricie v rozsáhlém novinovém článku odhalí Slančíkovy aktivity i propojení na Tajsona.

Tvrdá odplata přijde brzy

Policie vypátrá možné místo, kde by mohla být Lena s Dankem. Chce je vysvobodit, ale akce je neúspěšná, někdo opět zradil. Maxo obviňuje Nora a opačně. Vzájemná nevraživost vyústí až do Maxova činu, který končí velmi tragicky. Příběh dvou policistů, jejichž přátelství rozdělí zločin. Nový seriál přináší příběh elitních policistů Tibora Maxovského (Tomáš Maštalír) a Norberta Višvádera (Ján Koleník), které boj za spravedlnost nakonec postaví proti sobě. Po brutální vraždě kolegy slibují vdově, že najdou a usvědčí jeho vrahy. Vyšetřování postupně odhaluje pozadí organizovaného zločinu, který sahá od drog přes pašování uprchlíků až k únosům a vraždám.

Více uvidíte v 7. premiérovém dílu seriálu Za sklem v úterý ve 22.10 na Primě.

Snahu elitních policistů usvědčit pachatele komplikují omezené finance a propojení organizovaného zločinu až na nejvyšší místa. Na začátku je důvěra, ale později pravdu nahradí strach, zákon vystřídá síla a spravedlnost je koupena. Není jasné, kdo stojí na straně zákona a kdo nakonec zradí.

Slovenský seriál 2016

Režie: Peter Bebjak, Zuzana Marianková, Róbert Šveda

Hrají: Ján Koleník, Tomáš Maštalír, Kamila Magálová, Milan Ondrík, Juraj Loj, Rebeka Poláková, Jiří Bartoška

PŘEČTĚTE SI TAKÉ Jak si Jiří Bartoška užil roli mafiána Slančíka v krimi Za sklem

Sdílejte článek