Celebrity

21. září 2022 18:05

Zuzana Schneidewind

Zdeněk Godla o erotice s Lenkou Vlasákovou: Chtěl jsem mít aspoň trenky

Show Jana Krause - herec Zdeněk Godla

Herecká hvězda Zdeňka Godly (48) začala zářit poté, co vdechla život postavě popeláře Franty z Mostu. Od té doby jeho popularita jen stoupá a v podstatě se nezastavil. Pár úskalí podle něho tahle profese ale má, teď například promluvil o nástrahách role milovníků.

„Točíme, pořád točíme,“ prohlásil spokojeně na úvod v talkshow Jana Krause Zdeněk Godla. Aktuálně žije tvorbou recesistické skupiny Socki na ruby. „My jsme všichni z Chomutova, kromě pana Hrdličky – ten je z Děčína, a chodíme všichni do barber shopu tady k Radku Kirvejovi, který je zároveň sponzor stejně jako Jakub Černák. A řekli jsme si, že uděláme nějakou srandu,“ představuje početnou partu iniciátor celého sitcom seriálu.

„Máme to tak, že v každém díle budeme mít nějakou celebritu. A i holky tam budou. To jsou holky z bordelu. Ty jsou autentické. My jsme dělali takový casting a vybrali jsme pár holek. Ale jsou tam i jiné postavy, například tady kolega Jakub – deratizátor – se zamiluje,“ slibuje Godla nejen Janu Krausovi a prozrazuje, že začátek příběhu se odehrává ve vězení, neboť někteří členové skupiny s ním mají osobní zkušenosti, a že se fiktivním příběhem prolínají historky, které se skutečně staly.

Další popularitu vyneslo Godlovi účinkování v televizní taneční soutěži. Do té prý šel s úmyslem zhubnout. „Chvilku to vycházelo, už bylo dole pět a půl kila, ale najednou se organismus vzpamatoval, vykopli mě, a kila šly zase nahoru,“ vzpomíná na hodiny tance s tím, že ho bavil stejně jen waltz. Je ale vděčný své taneční partnerce za to, co všechno ho naučila. I Zdeňkova manželka Jana (40), která ho na tréninky i samotné natáčení často doprovázela, byla nadšená, jak mu to s jinou partnerkou jde.

Godla: Romáci jsou stydliví

Na žárlivost nebylo místo. Ovšem jinak tomu bylo, když se dívala, jak se její Zdeněk vrtí nahý v posteli s jinou. „Natáčel jsem film Nikdy nejsme sami s Petrem Václavem a tam jsem měl postelovou akci s Lenkou Vlasákovou. A bylo to super!“ směje se. „Manželka si myslela, že je to doopravdy, říkám jí, seš blbá, to je film, to není doopravdy.“ Sám ale přiznává, že se mu do lechtivé akce vlastně nechtělo a že měl nakonec pocit provinění, i když se nic nestalo. „Styděl jsem se a říkal jsem režisérovi Petrovi, hele, já dál nejdu, mně ještě žije máma, mám ségry, to já dál nejdu! U nás u Romáků je to jiný než u vás, my jsme takoví stydliví. Chtěl jsem mít aspoň trenky.“

Sdílejte článek
Štítky Lenka Vlasáková most Show Jana Krause Jan Kraus Děčín Chomutov Most Zdeněk Godla Petr Václav Jana Godlová Socki na Ruby

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.