Zdeněk Pohlreich zaostří na posun gastronomie tím správným směrem

Jak to bylo, šéfe (7) - Roláda z telecího hřbetu

Šéf je zpět. S II. řadou pořadu Jak to bylo, šéfe? zavítá do osmi skvělých restaurací a zavzpomíná na to nejlepší, co se odehrálo během natáčení legendárního Ano, šéfe!

Porovnejte s pořadem Jak to bylo, šéfe? kulinářské schopnosti, které stačily pro vedení kuchyně před lety, s požadavky, jež jsou na kuchaře kladeny dnes. Inspirujte se u hvězd gastronomického nebe České republiky. Během své nové mise zároveň Pohlreich představí osm skvělých kuchyní, osm perfektních kuchařů i spoustu triků, které vám usnadní přípravu večeře či slavnostního oběda.

Spolu s profíky si s chutí zavaří i respektovaný Šéf Pohlreich a u sporáků opět zavzpomíná na minulost českých kuchyní a um kuchařů, kteří nám servírovali pokrmy podle svého svědomí před lety – v dobách vzniku Ano, šéfe! A protože se ho všichni dodnes dokola ptají, jak to bylo během natáčení, slavný šéfkuchař opět poodhalí i něco ze zákulisí.

„V každém dílu budeme mít špičkovou kuchyni v moderním pojetí, ukážeme si, jak by mohla vypadat třeba moderní česká hospoda nebo asijská kuchyně v Praze,“ zve ke sledování premiérových dílů Zdeněk Pohlreich a ještě přidává důvod, proč by divákům neměly uniknout. „Těším se, že představím své profesní kolegy, kteří nejsou zdaleka tak známí, a přesto mají dost co nabídnout. Jídlo bude skvělé i exotické. Tak se dívejte,“ slibuje.

Vařit ve velkém stylu bude již od 28. října na Primě. Jak to bylo, šéfe? premiérově vždy v pátek večer, v neděli dopoledne nebo zpětně on-line na iPrima.cz.

Sdílejte článek