Zdraví a nemoci

20. ledna 2019 07:30

Martina Čerňanská

2 obyčejné ingredience zbaví tělo tuku i parazitů

Prostředek mimořádně účinný proti tukovým vrstvám i parazitům usazeným v tlustém střevě. Vyzkoušejte ho. Opravdu to funguje!

I přes opravdu dramatické vylepšení hygienických podmínek a zpřísnění norem pro výrobu a nakládání s potravinami zůstává problém možného nakažení parazity stále aktuální. Pokud chceme svůj organismus chránit před intoxikací, musíme dbát na odstraňování toxických odpadů a parazitů z tlustého střeva. Jinak totiž budeme místo živin ze zaneseného střeva vstřebávat pouze škodlivé odpadní látky. Důsledkem bude celková špatná funkce organismu. Velké množství onemocnění začíná právě v tlustém střevě. Na buněčné úrovni jsou příčinou toxiny a nedostatek živin.

Příznaky parazitární nákazy

Parazitární nákaza způsobuje nadýmání, průjmy i zácpy, alergické reakce, anémii, kožní problémy, chronickou únavu, rychlé přibývání na váze, nespavost, bolesti v kloubech a svalech, snížení výkonu imunitního systému a mnoho dalších potíží. Neléčené nakažení parazity může způsobit širokou paletu zdravotních poškození, od těch nejlehčích až po závažné a chronické stavy.

Parazitární nákaza souvisí také s obezitou. Podle názoru mnoha odborníků, pokud je ve stravě nadbytek sladkostí, je střevo přeplněno hlenem poskytujícím ideální podmínky k prospívání plísní, bakterií a dalších parazitů.

Recept, který dále uvádíme, je neobyčejně účinný při odstraňování tukových vrstev i parazitů. Můžete si ho prověřit.

Potřebujete:

100 gramů lněného semínka

10 gramů hřebíčku

Oboje rozmixujte na prášek. Užívejte dvě lžíce prášku každé ráno po dobu 3 dnů. Prášek se dá rozpustit v teplém mléce nebo vodě, můžete ho přisypat ke snídaňovým vločkám, případně přidat do kaše. Po 3 dnech užívání tři dny vynechte a potom začněte po tři dny užívat znovu. S tímto střídáním prášek užívejte jeden měsíc. Po tu dobu byste neměli jíst žádný cukr ani bílou mouku, respektive výrobky z ní.

Opakujte třikrát až čtyřikrát do roka.

zdroj: prokondici.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.