Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

2 obyčejné ingredience zbaví tělo tuku i parazitů

Prostředek mimořádně účinný proti tukovým vrstvám i parazitům usazeným v tlustém střevě. Vyzkoušejte ho. Opravdu to funguje!
Vydáno: 06.11.2017, Martina Hrušková
Tyto 2 obyčejné ingredience zbaví tělo tuku i parazitů
Tyto 2 obyčejné ingredience zbaví tělo tuku i parazitů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

I přes opravdu dramatické vylepšení hygienických podmínek a zpřísnění norem pro výrobu a nakládání s potravinami zůstává problém možného nakažení parazity stále aktuální. Pokud chceme svůj organismus chránit před intoxikací, musíme dbát na odstraňování toxických odpadů a parazitů z tlustého střeva. Jinak totiž budeme místo živin ze zaneseného střeva vstřebávat pouze škodlivé odpadní látky. Důsledkem bude celková špatná funkce organismu. Velké množství onemocnění začíná právě v tlustém střevě. Na buněčné úrovni jsou příčinou toxiny a nedostatek živin.

Přízanky parazitární nákazy

Parazitární nákaza způsobuje nadýmání, průjmy i zácpy, alergické reakce, anémie, kožní problémy, chronickou únavu, rychlé přibývání na váze, nespavost, bolesti v kloubech a svalech, snížení výkonu imunitního systému a mnoho dalších potíží. Neléčené nakažení parazity může způsobit širokou paletu zdravotních poškození, od těch nejlehčích až po závažné a chronické stavy.

Parazitární nákaza souvisí také s obezitou. Podle názoru mnoha odborníků pokud je ve stravě nadbytek sladkostí, je střevo přeplněno hlenem poskytujícím ideální podmínky k prospívání plísní, bakterií a dalších parazitů.

Recept, který dále uvádíme, je neobyčejně účinný při odstraňování tukových vrstev i parazitů. Můžete si ho prověřit.

Potřebujete:

100 gramů lněného semínka

10 gramů hřebíčku

Oboje rozmixujte na prášek. Užívejte dvě lžíce prášku každé ráno po dobu 3 dnů. Prášek se dá rozpustit v teplém mléce nebo vodě, můžete ho přisypat ke snídaňovým vločkám, případně přidat do kaše. Po 3 dnech užívání tři dny vynechte a potom začněte po tři dny užívat znovu. S tímto střídáním prášek užívejte jeden měsíc. Po tu dobu byste neměli jíst žádný cukr ani bílou mouku, respektive výrobky z ní.

Opakujte třikrát-čtyřikrát do roka.

Mohlo by vás také zajímat:

Jsou roztomilí, ale mohou vás i nakazit

Domácí mazlíčci: Jsou roztomilí a milují vás, ale mohou vás i nakazit!

Článek

Bez jater se bohužel žít nedá Foto:

Játra v ohrožení: Poznat, že nejsou v pořádku, není snadné

Játra, jeden z největších a nejdůležitějších orgánů, fungují v těle jako elektrárna. Zajišťují očistu, vylučují zplodiny metabolismu i toxiny, co přijímáme, aniž o tom...

zdroj: prokondici.cz

Článek je zařazen v: zdraví, hubnutí, jak zhubnout, hřebíček, lněné semínko, parazité
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama