Homosexuál jako nejlepší kamarádka

Nedokážete si představit život bez kamarádek, se kterými můžete probrat všechno od A do Z a ještě se u toho stihnete dobře bavit? Tak pak si kamaráda, který není na holky, určitě zamilujete.

Ptáte se proč? Vyslechne vás, poradí, jak na muže, můžete s ním vyrazit na večeři, aniž by váš partner žárlil, že vám bude koukat do výstřihu. Začíná to slibně, viďte?

“Postupem času jsem se se svými kamarádkami přestala stýkat. Neustále si na něco stěžovaly, záviděly mi i nos mezi očima a Jolana se dokonce nestyděla svádět mého Lukáše. Na školním srazu ze základky jsem se po letech setkala s Martinem – báječným klukem, který nezkazil žádnou legraci a nádherně maloval. Když z něj vypadlo, že randí s muži, byla jsem překvapená a celý večer jsme se vzájemně hádali o slovo, protože jsme si toho měli tolik, co říct. A od té doby nám to zůstalo. Každý pátek v sedm večer vyrážíme mezi lidi na skleničku. A co na to můj manžel? Je nadšený! Pochopil, že na Martina nemusí žárlit a pochvaluje si i jiné věci. Můj gay kamarád mě totiž zasvětil do tajů mužského myšlení a u nás doma nejsou hádky tak časté, jak tomu bylo v době, kdy jsem se scházela na skleničku s Marcelou a dalšími intrikánkami,” líčí své zkušenosti sympatická brunetka Linda (35).

Vyslechne vás, utěší a otevře vám oči

Gay svým taktem a porcí empatie umí odemknout utajené starosti, které jste nechtěla nikomu za nic na světě svěřit. Má prostě cit na ožehavé diskuze, při nichž se vám tu a tam zalesknou slzy. Vypovídáte se, zaženete smutek a on vám ukáže, jak vidí situaci váš partner. Jasně, má homosexuální sklony a miluje muže, ale to vůbec nic nemění na tom, že pořád má k mužskému světu blíže než vy s kupou zkušených kamarádek. Rozhodně není na škodu mít v mužském světě sondu, co vás zasvětí do tajů pánů tvorstva.

Už žádné žárlivé scény

Máte doma žárlivce a když vyrážíte s kolegou na pouhý drink, je najednou oheň na střeše? S gayem žárlivé scény rozhodně nehrozí. A navíc ho budete považovat za nejlepšího kamaráda široko daleko. Rád s vámi zajde na nákupy, aby vám poradil a ne aby vás sprostě okoukával, jak to dělá většina mužů. A navíc můžete být naprosto v klidu, že váš vztah nenaruší láska či chuť na sex, ať už z jeho, nebo z vaší strany. Tady totiž tvrzení kamarád taky rád jde úplně stranou.

Inteligence, smysl pro humor a úsměv od ucha k uchu

Gayové mají něco do sebe. Jsou oduševnělí, bystří, budou vás zásobovat vtípky a také historkami o jejich životě jako na horské dráze. Večer vám budou v telefonu líčit jejich partnerskou rozepři, abyste se za chvíli na to dozvěděla, že už je zase všechno tak, jak má být. S gayem se prostě nudit nebudete. Budete v něm mít nejen dvorního stylistu, kamaráda, vrbu, psychoterapeuta, ale i baviče v jednom. Co si přát víc? možná tady převažuje víc benefitů než mají standardní přátelství napříč něžným pohlavím. Vzpomeňte si na Carrie ze Sexu ve městě, ta také měla svého gay kamaráda.

A jaké jsou vaše zkušenosti?

„Když nemám hlídání, tak Tadeáška nasáčkuji do bytu k Vítkovi. Spolu s jeho partnerem se o maličkého dobře postarají a mému klučinovi se u strýčků tak líbí, že ho musím div nepřemlouvat, aby šel se mnou domů. Ti dva milují děti a děti zase milují je.“ Táňa, 33 let

„Koupila jsem si kočku a když mířím na dovolenou, stará se o ni Tobiáš – nejlepší gay, jakého znám. Naprosto mu důvěřuji, miluje zvířata a k tomu všemu mi v bytě pokaždé nádherně uklidí, protože já na domácnost moc nejsem.“ Patricie, 36 let

„S nimi se člověk nenudí. Vymetají večírky, milují umění a hlavně žijí život na 100 %. My, hetero, se od nich máme rozhodně co učit.“ Jana, 26 let

-lz-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.