Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Vy a vaše vagina: Pečujte o své ženství!

Spojí vás s rozkoší, je bránou k mateřství a také symbolem naší ženskosti. Potřebujete snad ještě víc důvodů, proč byste měla vaší vagině věnovat pozornost?
Vydáno: 27.01.2016
Chvilka o samotě vám prospěje
Chvilka o samotě vám prospěje Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Začněte praktikovat naše pravidla a vězte, že vaše lůno i ženství se zachvějí přívalem svěží harmonie, což se pak projeví na všech frontách.

Když nemáte v plánu dostaveníčko, sáhněte po prodyšné bavlně

Do práce, na obchodní jednání nebo na oběd s rodinou vklouzněte do bavlněného spodního prádla, co pohladí a bez kompromisu pohlcuje a odvádí vlhkost. Naopak krajku a průsvitné syntetické materiály si ponechejte na rande. Vaše parťačka se vám odvděčí tím, že nebudete vědět, co je to mykóza a s tím související úporné svědění a pálení.

Když (anální) sex, tak takový, co má řád

V případě, že kývnete drahému na vpád do zadní komnaty, stanovte si zásadu, že jeho penis do vaginy po té už nevpustíte. Bakterie z konečníku by vašemu klínu mohly způsobit nepříjemné zdravotní patálie. A když si nemůžete pomoci a oba máte chuť na opáčko, nařiďte mu, ať se vyzbrojí fungl novým kondomem.

Základním předpokladem je také klást důraz na intimní hygienu a, co se týká vašeho partnera a v rámci lásky a důvěry, nestřídat milence jako na běžícím pásu. Přece jenom je vaše vagina něčím jako posvátným územím, kam pozvete jenom toho, kdo za to stojí.

Vrací se vám opakovaně záněty, mykózy a bílý výtok páchnoucí po rybině? Léčbě byste měla podrobit i mužovu chloubu, jedině pak budete mít klid.

Muži anální sex milují. I vy si ho můžete užít

Anální sex: Máte z něj strach?

 

Znásobte intimní sevření

Jakmile budete mít chvilku, ať už čekáte ve frontě u pokladny, nebo na MHD na zastávce, cvičte zatínání a povolování pánevního dna. Kegelovy cviky nejenom mají za následek zlepšení následného milostného průniku, ale také představují účinnou prevenci před inkontinencí, která trápí ženy v pozdějším věku. Tip: Zainvestujte do svého ženství a podarujte vagině Venušiny kuličky. Zavést si je můžete při úklidu nebo před hodinou jógy či pilates.

Cvičme v rytme a spolu!

Jak na lepší sex? Vyzkoušejte tyto pozice jógy!

 

Zakysané výrobky, menstruační kalíšek nebo přírodní tampony z moře

Užívala jste antibiotika nebo jste pořád ve stresu? Ozdravte své ženství konzumací zakysaných potravin, pokud ale cítíte slabší známý pocit svědění a pálení, zaveďte si preventivně tampon s trochou jogurtu s přátelskými bakteriemi nebo začněte preventivně používat tampony s probiotickou vrstvou.

Co se týká periody, vyzkoušejte novinku v podobě mořské houby, která se maximálně přizpůsobí vašemu ženství, během nošení nikde netlačí a zároveň tak kvůli přírodnímu materiálu nedráždí delikátní sliznici. Oblíbený je rovněž menstruační kalíšek, který je vyroben ze zdravotně nezávadného materiálu.

Ti, kdo zažili sex během menstruace, tvrdí, že je daleko lepší.

Sex během menstruace: Je mnohem lepší, ale má svá rizika

 

Máte rozházené hormony? Procvičte se k vitalitě!

Haprují vám hladiny hormonů, vaše menstruace si dorazí, jak se jí zachce, a o pravidelnosti tak nemůže být řeč? Neřešte to prostřednictvím antikoncepce, která celý problém akorát „uspí“ a raději vyzkoušejte účinnou sestavu hormonální jógy od Brazilky Dinah Rodrigues. Cílené cviky určené pro něžné pohlaví řeší problémy s neplodností, upravují cyklus, poradí si s polycystickými vaječníky a také menopauzou. Když budete mít v normě hormony, bude vás sex opět víc bavit a i zrádná vlhkost, která se ne vždycky dostavila, bude s vámi.

Antikoncepce a tloustnutí: Skutečně to spolu souvisí?

Antikoncepce a tloustnutí: Skutečně to spolu souvisí?

 

Masturbujte, i když nejste právě single.

Proč se tu a tam nezašít do vany plné voňavé pěny (nebo kamkoli jinam, kde budete mít krapet soukromí) a nezahrát si s vaší lasturkou a celkově s vaším tělem. Hlaďte, masírujte si bradavky, dotýkejte se citlivého podbřišku, rozhrňte prsty jemně oponu stydkých pysků, mazlete se s klitorisem a prožijte koncert sólo erotiky až do konce. Uvidíte, že taková chvilka o samotě vám prospěje. A pak když víte, co vás skutečně vzrušuje, můžete navést i drahého.

 

SOS tipy, co mějte na paměti!

- Vaší intimní jeskyňce prospívá také jídelníček bohatý na zeleninu, ovoce, libové maso, ryby a kvalitní obiloviny. Naopak snižte příjem bílého rafinovaného cukru, sladkých limonád a polotovarů.

- Pokud se nemůžete dostatečně zvlhčit, možná je na čase vysadit antikoncepci. Právě pilulky mohou mít za vinu to, že váš milostný hlad se propadl na nulové hodnoty.

- Ráda si spolu s partnerem během sexu vyhráváte s vibrátorem nebo dildem? Vyzbrojte se dezinfekčním gelem a pokaždé si intimní hračku dokonale připravte na další použití. Tip: Můžete samozřejmě použít i kondom!

- Buďte v kontaktu s gynekologem, co své práci skutečně rozumí a o své pacientky se zajímá. Vy (i vaše dítě) přece chcete být v dobrých rukou.

- Zalejte vaše já láskou, mějte se ráda taková, jaká jste – krásná, chytrá ženská, co zná své klady i svoji hodnotu. Neznáme totiž lepší esenci pro spokojený a šťastný život ve všech směrech.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama