Ženy na pokraji sil. Je jako energetický upír, říká o farmářovi jeho nápadnice

Farmář hledá ženu (8) – Kde je romantika

Nápadnice farmáře Pavla si u něho připadají čím dál víc jako na vojenském výcviku. Nemají ani čas se s ním pořádně poznat, protože práce zkrátka nebere konce. Nějaký relax a romantika jsou v nedohlednu. Elena má navíc pocit, že z ní Pavel energii doslova vysává. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, jak to u něho vypadá.

Farmář Pavel stále neslevuje ze svých nároků a dámy nutí pěkně makat. Jak sám řekl, hledá robu, která bude pracovat. Na toto vyjádření jeho nápadnice nedokážou zapomenout. Svůj záměr navíc tvrdohlavý farmář v populární seznamovací show dokazuje i skutky, což se značně projeví v jejich snaze získat jeho srdce. Začínají být otrávené a rezignované.

Po namáhavém pracovním zápřahu se navíc objevuje znatelná únava. „Jednal s námi zostra, příkazy. Navíc nám dával zbytečné úkoly. Takového člověka neznám,“ přiznává otevřeně Ivana. „Asi budeme pořád předvádět, jak jsme pracovité, ale kde je nějaká romantika?“ ptá se viditelně zklamaná nápadnice, podle které se tak Pavel chová běžně.

Pavel vysává z Eleny energii

Pobyt začíná být vysilující i pro Elenu. „Mě jeho přítomnost nesmírně vyčerpává, jsem na pokraji sil,“ netají se osmapadesátiletá blondýna, která si u Pavla na farmě přišla kolikrát jako na vojenském výcviku. „Já už nemůžu. Přijde mi, že on je takový energetický upír,“ zhodnotí otevřeně v dalším díle pořadu Farmář hledá ženu, který uvidíte v neděli večer na Prima Show. Při soukromé procházce ji nebavila ani konverzace, jež byla podle ní prostě „o ničem“.

Je vidět, že dámy už mají Pavlova přístupu a tvrdé pracovní morálky plné zuby. Udělá snad farmář něco, čím si ještě získá jejich náklonnost a vylepší mínění, které o něm mají? Zatím to moc nevypadá. „Včera to bylo lepší. Včera je zkropil déšť a ony hnedky zchladly. Navíc je fakt, že déšť ženy zkrášluje. Ale jen do určitého věku,“ rýpne si ještě Pavel.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.