Metráková Kristýna sní o uběhnutí půlmaratonu. Co se stane, když přestane snít a začne makat?

Tlouštíci (5) - upoutávka

Váha mladé maminky na mateřské dovolené nepřeje mírnému pohybu, natož pak běhu. Kristýna, která váží 123 kilogramů, se ale pro splnění svého sportovního snu rozhodla změnit svůj životní styl. Jak se jí povede hubnout?

Než Kristýna nastoupí na startovní čáru půlmaratonu, čeká ji osmiměsíční maraton hubnutí pod vedením týmu přední české obezitoložky Dity Pichlerové, lékařky s více než dvacetiletou praxí v diabetologii a obezitologii, která se i díky tomu, že sama dokázala zhubnout více než 30 kg, dokáže do kůže svých pacientů dokonale vcítit.

Kristýna má pocit, že věci půjdou snadno a že bude stačit několik sáčků se zdravou výživou. To se ale plete. Kromě toho bude třeba zapojit vůli a především pohybové aktivity. Zvládne to mladá maminka? Měla by, motivaci má totiž velkou. Rodinu.

Cvičit se dá i v lockdownu. On-line!

Postupně Kristýna vážnost situace pochopí. Dostane další informace od odborníků a začne na sobě odhodlaně pracovat, a to za plné podpory manžela. Situaci jí ztížil covidový lockdown, a tak musí cvičit on-line s Lucií Ternovou, lektorkou zdravého pohybu a trenérkou fyzio fitness, certifikovanou trenérkou metody DNS prof. Pavla Koláře.

Podívejte se na instruktážní video k domácímu cvičení pro Tlouštíky:

Hubnutí Kristýny zbrzdil nejen covid, ale i psychická krize. Kristýna pro své tělo a zdraví za uplynulé měsíce udělala, co mohla. Nebylo to vždy jednoduché, ale pokaždé se dokázala za pomoci odborníků znovu vzchopit a pokračovat. A teď tedy přichází na řadu i pomoc plastických chirurgů. O jaký zákrok půjde, jaký bude výsledek a hlavně jak její snahu ohodnotí rodina? Sledujte Kristýnu už v pondělí ve 21:35 na Primě v pořadu Tlouštíci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.