Jaká jste osobnost podle otisků vašich prstů?

Udělejte si test osobnosti, stačí se podívat na to, jak vypadají vaše otisky prstů.

Smyčky

Připomínají vaše otisky smyčky? Smyčky na prstech uvidíte nejčastěji u Evropanů. Takoví lidé jsou většinou tiší a vyrovnaní. Kromě toho oplývají soucitem a snaží se pomáhat ostatním. Lidé s takovým zakřivením jsou většinou pravdomluvní a laskaví. Jsou to také snílci. Nenávidí práci, která je nudná a šedivá, jejich imaginace je strašně silná. Jsou to lidé, kteří mají spoustu přátel a rádi se učí nové věci.

Oblouky

Pokud vaše otisky připomínají jemné oblouky, patříte mezi lidi, kteří jsou velice energetičtí. Jednou z jejich méně oblíbených vlastností je tvrdohlavost. V případě, že si něco usmyslí, vemte jed na to, že už nemáte šanci změnit jejich názor. Jsou to také velcí pragmatici s velkou kuráží. Silně věří ve své názory a hodně si cení pravého přátelství. Kromě toho patří mezi lidi, kteří nemají rádi změny, ale i tak se umějí rychle zadaptovat. Lenost nemají ve slovníku, protože to je pro ně první krok k depresi.

Spirály

Divoké spirály na prstech značí divokou a samostatnou povahu jejich nositelů. Takoví lidé bývají většinou vlky samotáři. Rádi si dělají věci po svém. Okolí takového jedince může často mylně chápat jako někoho, kde je sobecký a chladný, ale je to jen nepochopená silná nezávislost, která je zakódovaná v jejich DNA. Takoví lidé jsou často velice talentovaní a mají bystrou mysl. Mohou dělat úplně všechno, co si usmyslí. Jejich problémem je to, že jsou často nespokojeni sami se s sebou, protože očekávají sami od sebe to nejlepší. Nemilé je to, že nejlepší výsledky očekávají i od svého okolí. I tak se jedná o věrné přátele, kteří vám zůstanou na celý život.

CHCETE SI UDĚLAT DALŠÍ TEST?

A jen tak mimochodem...

Odborně se záhybům na lidských prstech říká papilární linie. Papilární linie jsou funkční útvary spojené s hmatovými vlastnostmi končetin. Vytvářejí souvisle vyvýšené reliéfy o výšce 0,1–0,4 mm a šířce 0,2–0,7 mm, které se tvarují do stálých obrazců, tzv. dermatoglyfů (smyčka, spirála). Tyto linie se vzájemně kříží a překřižují, rozvětvují, spojují a přerušují, a tímto vytvářejí charakteristické znaky, tzv. markanty. Vyskytují se na dlaních, prstech a chodidlech, říká Wikipedie. Dnešní věda ještě stále nemá jasno v tom, jak přesně se různé druhy papilárních linií tvoří.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.