zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jaká jste osobnost podle otisků vašich prstů?

TEST: Jaká jste osobnost podle otisků vašich prstů?
Autor: archiv Prima TEST: Jaká jste osobnost podle otisků vašich prstů?
kloidop , Vydáno: 02.05.2020
Udělejte si test osobnosti, stačí se podívat na to, jak vypadají vaše otisky prstů.

reklama

Smyčky

Připomínají vaše otisky smyčky? Smyčky na prstech uvidíte nejčastěji u Evropanů. Takoví lidé jsou většinou tiší a vyrovnaní. Kromě toho oplývají soucitem a snaží se pomáhat ostatním. Lidé s takovým zakřivením jsou většinou pravdomluvní a laskaví. Jsou to také snílci. Nenávidí práci, která je nudná a šedivá, jejich imaginace je strašně silná. Jsou to lidé, kteří mají spoustu přátel a rádi se učí nové věci.

Oblouky

Pokud vaše otisky připomínají jemné oblouky, patříte mezi lidi, kteří jsou velice energetičtí. Jednou z jejich méně oblíbených vlastností je tvrdohlavost. V případě, že si něco usmyslí, vemte jed na to, že už nemáte šanci změnit jejich názor. Jsou to také velcí pragmatici s velkou kuráží. Silně věří ve své názory a hodně si cení pravého přátelství. Kromě toho patří mezi lidi, kteří nemají rádi změny, ale i tak se umějí rychle zadaptovat. Lenost nemají ve slovníku, protože to je pro ně první krok k depresi.

Spirály

Divoké spirály na prstech značí divokou a samostatnou povahu jejich nositelů. Takoví lidé bývají většinou vlky samotáři. Rádi si dělají věci po svém. Okolí takového jedince může často mylně chápat jako někoho, kde je sobecký a chladný, ale je to jen nepochopená silná nezávislost, která je zakódovaná v jejich DNA. Takoví lidé jsou často velice talentovaní a mají bystrou mysl. Mohou dělat úplně všechno, co si usmyslí. Jejich problémem je to, že jsou často nespokojeni sami se s sebou, protože očekávají sami od sebe to nejlepší. Nemilé je to, že nejlepší výsledky očekávají i od svého okolí. I tak se jedná o věrné přátele, kteří vám zůstanou na celý život.

CHCETE SI UDĚLAT DALŠÍ TEST?

Ukažte dlaně a poznejte, jaká jste osobnost

Přiložte k sobě dlaně a poznejte, jak se vám bude dařit v lásce a manželství

A jen tak mimochodem...

Odborně se záhybům na lidských prstech říká papilární linie. Papilární linie jsou funkční útvary spojené s hmatovými vlastnostmi končetin. Vytvářejí souvisle vyvýšené reliéfy o výšce 0,1–0,4 mm a šířce 0,2–0,7 mm, které se tvarují do stálých obrazců, tzv. dermatoglyfů (smyčka, spirála). Tyto linie se vzájemně kříží a překřižují, rozvětvují, spojují a přerušují, a tímto vytvářejí charakteristické znaky, tzv. markanty. Vyskytují se na dlaních, prstech a chodidlech, říká Wikipedie. Dnešní věda ještě stále nemá jasno v tom, jak přesně se různé druhy papilárních linií tvoří.

Máte delší ukazováček než prsteníček?

Co o vás prozradí délka ukazováčku a prsteníčku: Jací jste partneři do života?

reklama

Související témata: test osobnosti , otisky prstů

reklama

Přečtěte si také

reklama