Životní styl

4. září 2019 08:00

Martina Čerňanská

LENNY: Příští rok chci jet na zahraniční festivaly, na dítě mám ještě čas

Zpěvačku s podmanivým sexy hlasem Lenny (25) netřeba jistě představovat. Už na první pohled je jasné, kdo je její maminka, protože podobu s ní rozhodně nezapře.

Ano, správně Lenny je dcerou folkové zpěvačky a kytaristky Lenky Filipové.

Lenny je muzikantkou tělem i duší, po maturitě na anglicko-českém gymnáziu dokonce vystudovala na hudební škole British and Irish Modern Music Institute v Londýně.

V září 2016 vyšlo její debutové album Hearts a v roce 2017 podepsala globální smlouvu s německým Universal Music a jen o rok později si ji vybrala jako support pro svůj pražský koncert britská soulová zpěvačka Emeli Sandé.

A právě v těchto dnech Lenny poprvé zabodovala ve světových hitparádách se svým aktuálním singlem Lovers Do. A to už je věc, která se jen tak někomu v Česku nepoštěstí.

„Každá možnost jet a dělat promo v zahraničí je strašně příjemná, takže já jsem jedině ráda. A nebudu lhát, příští léto bych chtěla na nějaké zahraniční festivaly."

Lenny je známá tím, že si velmi střeží soukromí. Její partnerství s raperem Marpem bylo ze začátku velmi utajované, především proto, že kvůli této sexy krásce opustil manželku a dvě děti. Jak sama přiznala, velmi se jí ulevilo, když mohli jít s pravdou ven a přestat se skrývat.

„To byla strašná kombinace emocí, nějaká obava z toho, jak to lidi přijmou, protože ta situace, tak jak odstartovala, nebyla úplně ideální pro spoustu lidí. Ale myslím si, že zároveň to byla velká úleva, že nemusíme řešit, jestli nás někdo uvidí držet se za ruku, že si dáváme pusu. V tom je to opravdu velká svoboda a je hezké, že se to teď pročistilo.“

A jak to má Lenny s módou? A prozradí nám svůj tajný beauty trik? Tak to se dozvíte přímo zde:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.