Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

LENNY: Příští rok chci jet na zahraniční festivaly, na dítě mám ještě čas

Zpěvačku s podmanivým sexy hlasem Lenny (25) netřeba jistě představovat. Už na první pohled je jasné, kdo je její maminka, protože podobu s ní rozhodně nezapře.
Vydáno: 04.09.2019
Jo, Lenny je prostě sexy
Autor: Instagram.com Jo, Lenny je prostě sexy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ano, správně Lenny je dcerou folkové zpěvačky a kytaristky Lenky Filipové.

Lenny je muzikantkou tělem i duší, po maturitě na anglicko-českém gymnáziu dokonce vystudovala na hudební škole British and Irish Modern Music Institute v Londýně.

V září 2016 vyšlo její debutové album Hearts a v roce 2017 podepsala globální smlouvu s německým Universal Music a jen o rok později si ji vybrala jako support pro svůj pražský koncert britská soulová zpěvačka Emeli Sandé.

A právě v těchto dnech Lenny poprvé zabodovala ve světových hitparádách se svým aktuálním singlem Lovers Do. A to už je věc, která se jen tak někomu v Česku nepoštěstí.

„Každá možnost jet a dělat promo v zahraničí je strašně příjemná, takže já jsem jedině ráda. A nebudu lhát, příští léto bych chtěla na nějaké zahraniční festivaly."

Lenny je známá tím, že si velmi střeží soukromí. Její partnerství s raperem Marpem bylo ze začátku velmi utajované, především proto, že kvůli této sexy krásce opustil manželku a dvě děti. Jak sama přiznala, velmi se jí ulevilo, když mohli jít s pravdou ven a přestat se skrývat.

„To byla strašná kombinace emocí, nějaká obava z toho, jak to lidi přijmou, protože ta situace, tak jak odstartovala, nebyla úplně ideální pro spoustu lidí. Ale myslím si, že zároveň to byla velká úleva, že nemusíme řešit, jestli nás někdo uvidí držet se za ruku, že si dáváme pusu. V tom je to opravdu velká svoboda a je hezké, že se to teď pročistilo.“

27. 8. 2019 TOP STAR: LENNY ZABODOVALA SE SVÝM NOVÝM SINGLEM V ZAHRANIČNÍCH HITPARÁDÁCH!
27. 8. 2019 TOP STAR: LENNY ZABODOVALA SE SVÝM NOVÝM SINGLEM V ZAHRANIČNÍCH HITPARÁDÁCH!

A jak to má Lenny s módou? A prozradí nám svůj tajný beauty trik? Tak to se dozvíte přímo zde:

Lenny čeká pracovní léto, mj. na Hradech.cz

LENNY: Můj osvědčený beauty trik? Být v pohodě a moc se neprožívat

Článek je zařazen v: Lenny, Lenka Filipová, rozhovor
Reklama