Životní styl

13. listopadu 2020 11:00

Petra Kloidová

Lucie Bílá vyvedla z míry celou CNN! K moderátorovi měla netradiční prosbu

Nečekaný zvrat přinesl nejnovější díl pořadu KB Interview. Moderátora Martina Moravce při natáčení zaskočila známá zpěvačka Lucie Bílá, když po něm neplánovaně chtěla pokřtít knihu. Netradiční přitom nebyl jen její požadavek, ale i to, čím se kniha křtila.

Lucie Bílá se v pořadu zaměřeném na úspěšné podnikatele a lidi, kteří ve svém životě udělali velký kus práce a něco dokázali, rozpovídala mimo jiné o osobním životě. Prozradila třeba to, že se jí dlouhé roky nestalo, aby ji někdo nepoznal. Naposledy to prý bylo při rande naslepo před víc než deseti lety.

„On vůbec netušil, kdo jsem. A když zjistil, že jsem Lucie Bílá, řekl, že kdyby to věděl, samozřejmě by nepřišel,“ smála se zpěvačka v pořadu KB Interview. Lucie Bílá momentálně chodí s vlastním road managerem Radkem Filipim. Na webu Prima Ženy si s ním můžete přečíst rozhovor. Jaké je to žít s největším miláčkem České a Slovenské republiky?

Kniha, která pro Lucii Bílou znamená moc

Vedle dalších témat jako hudba nebo dobročinná činnost Lucie Bílé došlo i na předmět, který si s sebou zpěvačka přinesla. To není nic výjimečného. Každý host si s sebou přinese nějaký předmět, který je pro něj důležitý a který ho vystihuje. Třeba Petra Kvitová si přinesla tenisovou raketu, se kterou vyhrála Wimbledon. Lucie Bílá s sebou měla svou novou knihu s názvem Posílám to dál. A nic netušícího Martina Moravce na chvíli vyvedla z míry, když se rozhodla uspořádat uprostřed natáčení pořadu improvizovaný křest, o kterém mu neřekla.

„Já jsem vás chtěla poprosit, jestli byste mi tu knihu nepokřtil,“ vypálila s šibalským úsměvem Lucie. „Tady, takhle? To jsem zaskočen,“ reagoval Martin Moravec.

„Ta kniha je pro mě hodně důležitá. Já jsem vlastně vydala tři. Dvě takové obrázkové, ale tři psané, s nějakými myšlenkami, doufám i hlubokými. A tady na té jsem se nadřela nejvíc. Záleželo mi na ní opravdu strašně moc. A neměla jsem teď příležitost ji kvůli tady té době pokřtít. A tak jsem si přinesla korálky a vy řeknete, když jste ji četl, něco krásného a můžete ji těmi korálky posypat. A třeba jako kmotr něco pěkného říct. To budou mít tady uklízečky radost,“ smála se Lucie Bílá.

Martin Moravec se ale nechal vyvést z míry jen na okamžik a pohotově zareagoval. „Tohle na mě kolegyně s Lucií Bílou ušily náramně, netušil jsem vůbec nic. Ale samozřejmě mi bylo ctí – být kmotrem takové knížky se nepovede každý den. Navíc k tomu mám už navěky důkaz v podobě krásného věnování. A jelikož jsem tu knížku už před natáčením četl, s klidným svědomím ji můžu všem doporučit. Je přesně taková jako Lucie Bílá. Bezprostřední, upřímná, místy veselá a místy vás i přivede k zamyšlení,“ říká Martin Moravec.

Co moderátor Lucii Bílé a její nové knize popřál a jak to nakonec dopadlo s korálky ve studiu, kde by kvůli samohybným robotickým kamerám neměl být ani prach, uvidíte v KB Interview Martina Moravce v pondělí 16. 11. ve 21:25 na CNN Prima NEWS.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.