Příběh Pavla: Karanténa měla být šance pro víc sexu, tohle jsem ale nečekal

Oba dva pracujeme kvůli karanténě z domova. Těšil jsem se, že s přítelkyní budeme mít hodně sexu, ale nemohl jsem být dál od pravdy.

Patřím mezi sexuálně aktivnější jedince, kteří sex k životu zkrátka potřebují. Rozhodně se ale nepočítám mezi muže, kteří by své partnerky k sexu přemlouvali nebo si sexuální vybití hledali jinde. Jsem monogamní a přítelkyni miluji, věrnost mi problémy nedělá. Během posledních týdnů ale prožívám jedno z největších zklamání, ač se to může zdát pro druhé lehce úsměvné.

Karanténa bez sexu

Když pandemie koronaviru udeřila naplno a my jsme byli donuceni dodržovat karanténu, viděl jsem v naší práci z domova šanci mít více sexu než dříve. Objevovat utajené. Státem nařízená domácí karanténa? To jsou přece ideální podmínky k tomu, jak si užívat sex všemi doušky. Ačkoliv rozhodně nepatříme mezi sexuálně neaktivní partnery, moje očekávání se ale během prvních pár dní v karanténě hodně rychle rozplynulo.

Je pravdou, že jsem měl Lence říct moje představy hned na začátku, ale sázel jsem na kouzlo okamžiku a vášně. Takových okamžiků bych ale za několik týdnů mohl spočítat na prstech jedné ruky. Kdykoliv se snažím partnerku lehce nasměrovat k sexuálním aktivitám, otráveně se zvedne a jde znovu pracovat nebo se otočí na bok a je rozhodnuta spát. Momentálně ji sexuální aktivity vůbec nezajímají.

Partnerská výzva, která pohořela na plné čáře

Karanténa po dobu pěti týdnů je samozřejmě výzvou pro každý partnerský vztah nejen na poli sexu. Ale mám dojem, že my v této kategorii selháváme na plné čáře. Kdy budeme mít další takovou možnost užít si sami sebe?

Snažil jsem se s Luckou o tom několikrát mluvit, ale momentálně ji takové téma hovoru vůbec nezajímá. Považuje mě za povrchního a odmítá se o tom bavit. Nikdy jsem se ale nedozvěděl, proč nemá chuť na sex. Svěřil jsem se několika přátelům, kteří můj problém považují v této situaci za banální a já s nimi dokážu z pohledu nezúčastněného souhlasit. Ten zbytek tvrdí, že na Lucku nemám tlačit, protože na ni možná doléhá tlak z práce a celá tíživá atmosféra momentální celosvětové situace. Podle nich nemůžu náš sexuální život hodnotit během krizové situace. Neukáže ale právě krizová situace, jak jsme na tom v partnerském vztahu?

Lenka ubližuje hlavně sama sobě, sex by jí pomohl se zrelaxovat a na chvíli vypnout, což potřebujeme oba dva.

Užijte si i další příběhy:

Sdílejte článek
Štítky Sex příběh domov karanténa sex pandemie covidu-19

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.