Životní styl

10. července 2021 03:20

Anna Kopečková

PRIMA KAMÍNKY: Podívejte se na nejhezčí kamínky na téma Slunečná

Celý červenec můžete nejen hledat po celém Česku kamínky pomalované známými tvářemi televize Prima, ale také nám posílat své malované kamínky. Podívejte se na ty nejkrásnější s motivem oblíbeného seriálu Slunečná, které jste nám poslali.

Pokud jste to ještě neudělali, připojte se do Facebookové skupiny Prima Kamínky, kde můžete nejen sledovat cesty kamínků od tváří televize Prima, ale také se pochlubit vlastními výtvory. Každý týden zde také zveřejňujeme téma obrázků, které můžete na kamínky malovat a soutěžit o ten nejkrásnější. Nezapomeňte nám fotky kamínků posílat na adresu kaminky@iprima.cz. Všechny zveřejníme na těchto stránkách a tvůrce nejhezčích kamínků odměníme.

Tématem v týdnu od 5. července byl seriál Slunečná. Podívejte se na krásné kamínky, které jste nám poslali:

Už jste našli Prima kamínek?

Během celého července se můžete zapojit do speciální kamínkové hry a hledat kamínky pomalované známými tvářemi televize Prima. Kamínky pro vás vytvořili nejen známé tváře ze zpravodajství, ale i z oblíbených pořadů a seriálů, včetně populárního seriálu Slunečná. Indicie, kde kamínky hledat, se dozvíte každý den v HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH, které začínají na Primě a CNN Prima NEWS v 18:55. Pokud takový kamínek najdete, můžete ho převézt na místo jiné a umožnit dalším dobrodruhům, aby si užili jeho hledání. Pokud by však pro vás jeho nález hodně znamenal, můžete si ho ponechat. Tak hurá do hledání!

Podívejte se i na další malované kamínky, které jste nám poslali a většina z nich je na téma Prima rodina:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.