zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

PRIMA KAMÍNKY: Zapojte se do soutěže a posílejte nám své kamínky

Anna Kopečková , Vydáno: 02.07.2021
Kamínkování se v Česku stalo fenoménem. A abychom vám zpříjemnili červencové procházky a výlety po naší republice, připravila pro vás televize Prima zábavnou hru, do které se může zapojit každý. Přidejte se i vy. Můžete kamínky nejen hledat, ale i malovat a posílat nám pak obrázky kamínků, které jste vytvořili. Podívejte se, jaké krásné malované kamínky jste nám už poslali.

reklama

Barevné oblázky, které jedni pokreslí, někam odloží, druzí najdou a odnesou na jiné místo, se staly rychle oblíbenou a kreativní aktivitou. Zábavné je nejen samotné tvoření kamínků, ale hlavně jejich hledání a sledování, kudy putují. Některé kamínky během krátké chvíle urazí i stovky kilometrů. 

Kdo najde #primakaminky? 

Zapojte se v červenci do speciální kamínkové hry a vydejte se hledat kamínky pomalované známými tvářemi televize Prima. Kamínky pro vás vytvořili například Karel Voříšek, Roman Šebrle, Eva Perkausová, Markéta Fialová, Petr Vágner, Eva Decastelo a mnoho dalších. Celkem 31 moderátorů televize Prima a oblíbených herců ze seriálu Slunečná pro vás pomalovalo přesně třicet jedna kamínků pro každý červencový den. Následně jsme je schovali na různá místa po celé republice a vy se každý den v HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH, které začínají na Primě a CNN Prima NEWS v 18:55, dozvíte indicie, kde pomalované kamínky hledat. Pokud takový kamínek najdete, můžete ho převézt na místo jiné a umožnit dalším dobrodruhům, aby si užili jeho hledání. Pokud by však pro vás jeho nález hodně znamenal, můžete si ho ponechat. Tak hurá do hledání! 

Pošlete nám fotku svého kamínku

Zkuste si namalovat i svůj kamínek a než ho někde na svých cestách odložíte, vyfoťte ho a podělte se o svou fotku ve Facebookové skupině Prima kamínky, nebo nám fotku pošlete na adresu kaminky@iprima.cz. Ty nejkrásnější malované kamínky si budete pak moci prohlédnout na této stránce. Každý týden také zveřejníme ve skupině Prima kamínky téma obrázků, které můžete na kamínky malovat. Nejlepší tvůrce pak od ná dostane seriálovou cenu.

A jaká jsou témata?

Týden od 28. 6. 2021 – Prima rodina

Týden od 5. 7. 2021 – Slunečná

Týden od 12. 7. 2021 – Sestřičky

Týden od 19. 7.2021 – Krimi

Týden od 26. 7. 2021 – ???

Podívejte se na nejkrásnější kamínky na téma Slunečná:

Hledejte kamínky malované oblíbenými hvězdami televize Prima.
Autor: FTV Prima Hledejte kamínky malované oblíbenými hvězdami televize Prima.

Pokud to chcete zkusit a nevíte, jak a čím kamínky pomalovat, spoustu užitečných rad najdete zde:

Nový fenomén kamínkování: Propojte fantazii, kreativitu i letní rodinné výlety

Nový fenomén kamínkování: Propojte fantazii, kreativitu i letní rodinné výlety

Sbírejte #primakaminky a bavte se.

Zábava na léto: Hledejte po Česku kamínky malované hvězdami televize Prima

reklama

Související témata: prima kamínky , kamínkování , FTV Prima , #primakamínky , prima zábava , známé tváře , televize Prima , Karel Voříšek

reklama

Přečtěte si také

reklama