zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Rok 2021 podle jasnovidky: Najde si Ivana Gottová nebo Vondráčková nového partnera?

Lucie Vondráčková ve filmu Dokonalý polibek 1
Autor: Luna Studios Lucie Vondráčková ve filmu Dokonalý polibek 1
David Laštovka , Vydáno: 30.12.2020
I koncem roku 2020 řada otázek v milostných životech známých tváří českého šoubyznysu zůstává nezodpovězena. Zeptali jsme se proto jasnovidky a koučky Ivany Reginy Kupcové Sádlové, která má za sebou čtyřicet let praxe a mezi její klienty patří přední umělci, podnikatelé i politici, na to, co některé z nich čeká v roce 2021.

reklama

„Rozostřím své oči a v kouli se mi promítne v uvozovkách videozáznam, co se u té či oné osoby bude dít. Datum narození pro mě není směrodatný,“ prozradila způsob svého věštění jasnovidka a koučka Ivana Regina Kupcová Sádlová.

Ivana Gottová

Vždy bude zaměřena na svoje dvě dcery. Časem bude pomáhat i mamince. Má okolo sebe jenom hrstku opravdových přátel, kterým skutečně může věřit. Co se týče lásky, že by udělala rozhodující citový krok, to tu u ní v příštím roce nevidím.

Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková ve svém skutečném domě, kde se natáčel film Dokonalý polibek
Autor: Luna Studios Lucie Vondráčková ve svém skutečném domě, kde se natáčel film Dokonalý polibek

Jsou u ní dvě cesty, velká touha, ale zároveň i obava. V obou spatřuje nejistotu a není ještě rozhodnutá, kterou z nich se vydá. Až rok 2023 má v jejím případě velmi pozitivní aspekty k bezpečí a jistotě. 

Lucie Bílá

CSMT Lucie Bílá promo foto
Zdroj: Prima CSMT Lucie Bílá promo foto

Má v sobě velkou vnitřní sílu, je překvapivě senzibilní a senzitivní čili má dar ohromné intuice. O tom, zda se v příštím roce vdá, rozhodne její srdce. Půjde citem i rozumem. 

MAMINKA BYLA U ZRODU NAŠEHO VZTAHU, ŘÍKÁ RADEK FILIPPI O VZTAHU S LUCIÍ BÍLOU

Jaromír Jágr

Bude si užívat lásky a nadále nic nebude chtít uspěchat. Stěžejním bude pro něj až rok 2022, respektive jeho druhá polovina. Vidím také vylepšení tělesné kondice. Aktivním hokejistou bude stále. Pořád ho vidím na place. 

Olga Menzelová

Olga Menzelová s Jiřím Menzelem
Autor: profimedia.cz Olga Menzelová s Jiřím Menzelem

Co se týče milostného života, v její velmi vnímavé duši zvítězí rozvaha. Vypadá to, že bude pracovat ať už na dokumentu, či knize, kde bude s úctou vzpomínat na svého zesnulého manžela. Něco v tomto duchu z její iniciativy vznikne.

ROZHOVOR S OLGOU MENZELOVOU: KDYŽ JIRKA ŽIL, OSTATNÍ NÁM MOHLI ZÁVIDĚT

Dominika Gottová

Upřímná zpověď Dominiky Gottové o vztahu s Timem, alkoholu i majetkovém vyrovnání
Autor: Facebook Dominiky Gottové a Karla Gotta Upřímná zpověď Dominiky Gottové o vztahu s Timem, alkoholu i majetkovém vyrovnání

Před dlouhými lety, když žila ještě ve Finsku jsem jí předpověděla, že se nakonec vrátí a usadí v Čechách. Tehdy tomu absolutně nevěřila, ale stalo se. V budoucím roce bude procházet procesem transformace. Budou u ní převládat emoce, se kterými se bude muset sama vyrovnat. Čeká ji pendlování mezi ČR a Finskem. Osud jí nabídne různé možnosti, bude jen na ní, jak se rozhodne a kterou cestou se vydá. 

DOMINIKA GOTTOVÁ: TAJIL KAREL GOTT SYNA? NEBYLO BY TO POPRVÉ

Jakub Prachař 

Máme rádi Česko - Jakub Prachař
Autor: Prima FTV Máme rádi Česko - Jakub Prachař

Jedná se o racionálně uvažujícího člověka, kterého chrání matka země. Bude v něm dozrávat pohled na jeho citový život. Vidím, že na konci příštího roku mu osud podává pomocnou ruku.

Agáta Hanychová

Máma nad věcí - Agáta Hanychová 2
Autor: archiv Prima Máma nad věcí - Agáta Hanychová 2

Dostane nečekané angažmá. A bude to pro ni milé překvapení. V její blízkosti se objeví osoba, která ji v životě posune a v těžkých momentech podrží. Zpočátku k ní bude nedůvěřivá, ale nakonec zjistí, že má čisté úmysly a myslí to s ní dobře a upřímně. Vypadá to na lásku.

 

reklama

Související témata: Ivana Gottová , Lucie Vondráčková , Lucie Bílá , Agáta Prachařová , Jakub Prachař , Dagmar Havlová , Jaromír Jágr

reklama

Přečtěte si také

reklama