Zákulisí Slunečné a fotky, které jste ještě neviděli: Lambora a Burešová za kamerou

Seriál Slunečná začíná vždy znělkou, kterou nazpívali Marek Lambora a Eva Burešová. Podívejte se na zákulisní fotografie natáčení, které jen tak neuvidíte.

Už od 11. ledna roku 2020 můžou diváci sledovat seriál, kde se Týna z farmy zamiluje do úspěšného podnikatele Janka. Autoři seriálu vsadili na mladé a neokoukané tváře a udělali dobře. Evu Burešovou diváci mohli předtím vidět v Modrém kódu, Marka Lamboru v Ohnivým kuřeti nebo v Přístavu, kde ztvárnil vedlejší role.

Úvodní píseň Kovbojská a popření fámy

Úvodní znělku také provází píseň s názvem Kovbojská, kterou složil a napsal Michal Hrůza. Ten si později ve Slunečné zahrál menší epizodní roli a na place mohl vyvrátit fámu, která se s úvodní znělkou táhla.

„Bavilo mě to a jsem rád, že jsem se sem podíval. Navíc se mohla uklidnit ta fáma, že se mi vůbec nelíbilo, jak Eva Burešová s Markem Lamborou nazpívali úvodní znělku Píseň kovbojská. Cítil jsem potřebu to vysvětlit. Já tu písničku napsal, otextoval jsem ji, a určitě to nebylo tak, že jsem byl naštvaný, že to zpívá někdo jinak. To tak nebylo, a proto jsem přijal nabídku zahrát si sám sebe tady ve Slunečné,“ uzavírá své působení v seriálu muzikant.

Pusťte si ukázku s Michalem Hrůzou:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.