Zákulisí Slunečné a fotky, které jste ještě neviděli: Lambora a Burešová za kamerou

Seriál Slunečná začíná vždy znělkou, kterou nazpívali Marek Lambora a Eva Burešová. Podívejte se na zákulisní fotografie natáčení, které jen tak neuvidíte.

Už od 11. ledna roku 2020 můžou diváci sledovat seriál, kde se Týna z farmy zamiluje do úspěšného podnikatele Janka. Autoři seriálu vsadili na mladé a neokoukané tváře a udělali dobře. Evu Burešovou diváci mohli předtím vidět v Modrém kódu, Marka Lamboru v Ohnivým kuřeti nebo v Přístavu, kde ztvárnil vedlejší role.

Úvodní píseň Kovbojská a popření fámy

Úvodní znělku také provází píseň s názvem Kovbojská, kterou složil a napsal Michal Hrůza. Ten si později ve Slunečné zahrál menší epizodní roli a na place mohl vyvrátit fámu, která se s úvodní znělkou táhla.

„Bavilo mě to a jsem rád, že jsem se sem podíval. Navíc se mohla uklidnit ta fáma, že se mi vůbec nelíbilo, jak Eva Burešová s Markem Lamborou nazpívali úvodní znělku Píseň kovbojská. Cítil jsem potřebu to vysvětlit. Já tu písničku napsal, otextoval jsem ji, a určitě to nebylo tak, že jsem byl naštvaný, že to zpívá někdo jinak. To tak nebylo, a proto jsem přijal nabídku zahrát si sám sebe tady ve Slunečné,“ uzavírá své působení v seriálu muzikant.

Pusťte si ukázku s Michalem Hrůzou:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.