7 podob hlavní představitelky Zločinů ze sousedství za rok 2016

Jennifer Finnigan vás provázela po celý rok 2016 v seriálu z krimi prostředí jako protřelá prokurátorka. I v pátek ve 20.15 uvidíte na Primě LOVE další dí seriálu Zločiny ze sousedství. A teď se můžete pokochat, jak si herečka dokázala užít rok 2016.

Co uvidíte pátek večer na Primě LOVE? Samozřejmě se vám nevyhne jeden z dalších kriminálních případů. Seriál Zločiny ze sousedství, jenž můžete sledovat každý pátek večer, vám představí zajímavý případ.

Annabeth pracuje na zdánlivě banálním případu - úrazu při fotbale, který skončil smrtí. Až zpráva z patologie odhalí, že se jednalo o dokonale naplánovanou vraždu...

Hlavní představitelka Annabeth, Jennifer Finnigan, se svými fanoušky pravidelně komunikuje přes sociální sítě, a my vám tak můžeme přinášet osobní informace o ženě, kterou sledujete na kanálu LOVE každý pátek. Jak se ukazuje, Jennifer má mnoho podob a dokáže se perfektně proměnit z minutu na minutu. Je jí šestatřicet a života si užívá až až. V roce 2016 ukázala několik zajímavých životních rolí.

1) Zkušena pařmenka

Jennifer svoje narozeniny oslavila v Las Vegas pořádnou párty. Třicet šest je jí zkrátka jen jednou!

2) Zúčastněná manželka

Manžel ji vzal na narozeniny do Las Vegas, Foto: Instagram.com

Narozeniny pochopitelně slavila i se svým manželem, s kterým je už deset let. Jelikož děti nemají, užívají si života v podstatě denně. Jennifer si svého vyvoleného vzala v řeckých Mykénách.

3) Hodná dcera

Jennifer vzala svou maminku na výlet a také na pořádně velkou sklenku vína, kterou miluje. A to bychom měli udělat všichni - slepoň jednou za rok pro své rodiče...

4) Sexy karkulka

Zločiny ze sousedství - Karkulka, Foto: Instagramm.com

Halloween je možnost se beztrestně proměnit na jednu jedinou noc za cokoliv chcete. Jennifer Finnigan využila situace a oblékla se do červené. Sexy karkulce to slušelo.

5) Zkušená cestovatelka

Momentálně je hlavní představitelka seriálu Zločiny ze sousedství také zahalena rudou, protože cestuje po komunistické Kubě. To však není za tento rok jediná její destinace, kromě různých států v USA, se herečka nedávno pracovně podívala i do kanadského Vancouveru.

6) Vtipná herečka

Jennifer si ze sebe na sociálních sítích dělá často legraci. Sadomasochistický barový stolek je pouze jeden příklad. Ráda vtipkuje i o tom, jak moc miluje víno. Nedávno se dokonce podívala i na kalifornské vinice.

Sledujte další díl Zločinů ze sousedství v pátek ve 20.15 na Primě LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.