Zpěvačka Ilona Csáková truchlí, zemřel jí milovaný táta. Poslala mu vzkaz do nebe

Zpěvačka Ilona Csáková (52), která kdysi vystupovala s kapelou Laura a její tygři, prožívá velkou osobní tragédii. Přišla o svého otce, který si prý vždy potrpěl na autoritativní rodičovskou výchovu. „Sbohem, tati. R.I.P.,“ napsala na sociální sítě a dále se k úmrtí vyjadřovat nechtěla.

V posledních letech bylo o Csákové slyšet především kvůli odporu vůči lockdownům, opatřením proti šíření nemoci covid-19 či vakcínám proti viru, jenž způsobil pandemii. Nyní dala známá zpěvačka veškeré své názory i kontroverze stranou, prožívá totiž těžké období. Zemřel jí milovaný tatínek.

„Sbohem, tati. R.I.P.,“ napsala Ilona Csáková na svůj Facebook k fotografii hořící svíčky. Zpěvačka odmítá smrt otce jakkoli komentovat a přeje si mít soukromí, aby mohla v klidu truchlit. O dědu rovněž přišli její dva synové Daniel (13) a Dominik (10), které má s manželem Radkem Vonešem.

SBOHEM, TATI 🖤 R.I.P. 🕊

Posted by Ilona Csáková on Monday, April 3, 2023

Csáková o svých rodičích nikdy veřejně příliš nemluvila. Výjimku udělala v roce 2009, kdy popsala, že její otec byl při výchově poměrně rázný. „Táta byl diktátor a zastával názor, že rodičovská výchova nesmí postrádat autoritu. Každopádně děkuji své krásné a čisté mamince, která tuhle jeho výchovu vždycky tak hezky rozmělnila. Díky ní nemám žádné trauma z dětství,“ svěřila se Ilona v rozhovoru pro Novinky.cz, že mohla v dětství před rázným otcem najít záchranu v objetí své citlivější maminky.

Ilona Csáková zazpívala v rámci oslav 28. října českou hymnu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.