Celebrity

2. července 2022 08:30

Anna Fedorov

Zamilovaná Jitka Sedláčková: Jsem král srabů. Život bez mužů si neumím představit

Nenechte si ujít Jitku Sedláčkovou v pořadu Povídej

Známá herečka ze seriálu ZOO Jitka Sedláčková prožívá velkou lásku. Pár tvoří s restauratérem Pavlem Töpferem, se kterým už dokonce mluví i o svatbě.

S Pavlem Töpferem začala Sedláčková chodit po několika letech samoty. Ještě předtím měla dlouhých 17 roků za partnera otce jejího syna Filipa. Život bez mužů si prý ale neumí představit. „Jsem král srabů. Mužskou ochranu potřebuji. Mužů si vážím a miluji je. Život bez nich pro mě nemá smysl,“ řekla.

„Byla jsem šťastná sama se sebou. Měla jsem letité přátele i obdivovatele. Od té doby, co jsem s Pavlem, jsem opravdu uzavřela úplně všechno a jsem naprosto šťastná. Byl to pro mě blesk z čistého nebe. Uklidňuje mě a máme se hodně rádi,“ přiznala moderátorce Radce Červinkové v pořadu CNN Prima NEWS Povídej.

Ačkoliv o sobě říká, že je životní solitér, v jednom z rozhovorů přece jen možnou svatbu připustila. „Slova o svatbě jsem myslela vážně. Když ale něco takového řeknu, mému současnému partnerovi napíše hejno obdivovatelek, ať to nedělá. Že by si se mnou zkazil život a že je to vážné rozhodnutí,“ sdělila. „Teď už je mi tolik let, že bych si ten mejdan dopřála,“ přiznala.

O svém seznámení se zamilovaný pár rozpovídal v Show Jana Krause. Poznali se už před 35 lety v restauraci, kterou dříve Töpfer vlastnil. „Pak jsme se potkali na trhu, já ji chtěl pozvat na kafe, to odmítla. Pak jsem jí tam chtěl koupit něco do šesti korun, to se jí taky nezdálo. Prostě nechtěla, nechtěla,“ vyprávěl. „Pak jsem ji potkal a ona se ptala: ‚Jak se máš?‘ Já na to, že dobře, zvýšili mi důchod o 560 korun. A najednou řekla: ‚Ty máš velký barák, nepotřebuješ uvařit, uklidit?‘ Úplně se to obrátilo,“ svěřil se podnikatel.

Jitka Sedláčková se v pořadu Povídej rozpovídala také o svém strachu ze smrti i o panických atakách. Celý rozhovor sledujte v neděli 3. července od 21:30 na CNN Prima NEWS.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.