Astročlánky

25. července 2022 06:05

Jiřina Köppelová

7 předpovědí pro 7 příštích dnů. Jaký bude týden od 25. července podle hvězd?

Podívejte se na přehledný hvězdný manuál na tento týden. S našimi předpověďmi a dobrými radami pro každý den můžete úspěšně projít všemi úskalími a správně využít dobré šance, které vám hvězdné nebe nabízí v týdnu od 25. července 2022.

Denní průvodce na týden od 25. července pro všechna znamení zvěrokruhu:

Pondělí 25. července

Pokud dnes budete někomu vyznávat lásku nebo někdo vám, tak opatrně. Zapátrejte ve svém vědomí a svědomí a promyslete si, zda všechno co říkáte, myslíte vážně. Dnešek totiž přeje českým furiantům, velkým a bohužel i planým slibům.

Úterý 26. července

Den nekompromisnosti, nepřizpůsobivosti a potenciálních hádek. Ve vzduchu visí četná nedorozumění s partnerem, unáhlená slova, která později hodně zamrzí. Dnes i velký pozor na silnicích. Neriskujte za žádných okolností.

Pozor také na ostrá slova. Pro dnešek platí heslo: „Zlaté slovo, co zůstane v ústech“. Vyvarujte se neomaleností. Nikomu se nesnažte sdělovat vše, co si myslíte, později by vás to mohlo mrzet.

Středa 27. července

Po včerejším masakru, který jsme mohli napáchat svými zbrklými a neuváženými slovy, přichází úleva. Dnes slovo léčí, můžeme se omluvit za vše, co jsme včera nebo i v předchozích dnech napáchali.

Čtvrtek 28. července

Věci a záležitosti, které běžely, mají dnes tendenci se zastavit. Před námi se vynořují překážky, se kterými jsme nepočítali. Nevadí, trpělivost růže přináší a i nezdolatelné se může změnit ve snadná řešení. Úleva se blíží v podobě novoluní ve znamení Lva.

V 19 hodin a 54 minut nastane novoluní ve znamení Lva, nastane i vhodný čas na přehodnocení našich tužeb a cílů. Nebojte se pustit do toho, co opravdu chcete. Bavte se a radujte se ze života, tvořte a užívejte lásky. Snažte se být s těmi, s nimiž je vám dobře.

  • Zdraví: Lev ovlivňuje srdce, krevní oběh, krevní tlak, ale i záda a bránici. Pečujte o tyto části těla a příliš je nezatěžujte. Je vhodné věnovat péči i svým vlasům.

Pátek 29. července

Jupiter mění svůj pohyb na retrográdní a postupně bude měnit náš pohled na pravdu, morálku, spravedlnost světa. Změní i náš vlastní pohled na sebe sama. Měli bychom být k sobě co nejvíce upřímní. Je důležité vidět celou svou životní situaci bez příkras, bez dětské trucovitosti a naivity. Spatřit celý obraz. Pochopit, že i když s něčím bytostně nesouhlasíme, pořád to může být pravda, kterou si možná jen nechceme připustit. Pokud to zvládneme, otevře se před námi šťastný prostor seberealizace a spokojenosti. Na celý proces pochopení pravdy, který začíná právě 28. července, budeme mít čas až do 24. listopadu 2022.

Sobota 30. července

Dneska vsaďte na velkorysost, nenechávejte se vtáhnout do malicherných sporů i do maličkostí světa. Buďte si vědomi faktů, že vesmír je nekonečný a nekonečná je i láska a pochopení.

Neděle 31. července

Náročný den plný protikladů. Rozhodně se pro dnešek doporučuje se nehádat a neprosazovat své urputné pravdy za každou cenu. Co se naopak doporučuje, je vsadit na aktivní přístup s velkorysým nadhledem. Pro dnešek zapomeňte na žabomyší války.

Podrobné horoskopy pro všechna znamení si můžete přečíst ZDE

EXKLUZIVNÍ předpověď numeroložky Lenky Suchardové pro tento týden:

Vyjádřete své individuální JÁ nějakým kreativním způsobem. Pěstujte sociální vztahy a pracujte na udržení profesionálních vazeb navzdory ekonomickému kolísání. Mějte vše pod kontrolou a nedovolte, aby vám poslední roky vzaly to, na čem jste tvrdě pracovali. Utlumíte-li dramatické smýšlení, rozprostře se před vámi úrodné pole jiných možností. V těchto dnech se objeví světlo přesně tam, kde je váš růst omezován a vy snadno, lehce a bezbolestně tento práh překročíte. I když vám nebude vadit spálit mosty, dejte si pozor na přehnanou bujarost, agresivitu, soutěživost. Usnadněte si osobní změnu a prosazení tím, že vědomě víte, kdy rozpoutat válku a kdy je na čase zahájit mírovou dohodu a spolupracovat. Buďte šťastní. V tomto plodném týdnu dáváte nový život sobě anebo své geny předáte budoucímu miminku.

AURU tohoto týdne podle kartářky Helen Stanku si můžete poslechnout zde:

V tomto týdnu by vás mohlo ještě zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.