Náznaky svatby i prozření: 8 faktů napoví další zvraty v show Farmář hledá ženu

Farmář hledá ženu (5) - upoutávka

Populární časosběrná reality show Farmář hledá ženu se blíží k polovině a netrpělivý divák už si pomalu může z chování všech zúčastněných dělat jisté závěry. Několik zajímavých postřehů, které jste možná přehlédli, v jejich domýšlení možná napoví!

Reality show Farmář hledá ženu 2022 rozhodně ještě přinese nějaké to drama, vyostřené chvíle, ale i smích. Proč se dívat dál a co všechno ještě čeká na naše farmáře a farmářku, hledající v pořadu lásku i pomocnou ruku?

Průvodkyně show Laďka Něrgešová již prozradila, že se na konci celé série dočkáme svatby. V pořadu Showtime na Primě práskla tajemství, které by vás určitě mělo zajímat. Uměli byste si podle chování jednotlivých účastníků show tipnout, kdo se chystá říci sladké „ano“?

8 indicií a zajímavostí, které jste možná přehlédli

  1. Už brzo na jeden ze statků dorazí žena, která pořádně zamíchá kartami. Osudové bytosti zkrátka dokážou zmařit nejen natáčení, ale také rodící se vztah. Bude to k dobru věci? A udělá farmář, kterého žena překvapí, dobře, když se nechá opětovně svést?
  2. Výřečný básník Pavel hledal ženu. "Robu", která by mu pomohla budovat a upravit celý statek do původní podoby. Ovšem hledal také vztah? Jak jedna z návštěvnic podotkla, na jeho statku byla práce pro celou rodinu, ne pro jednu ženu. Verše seno do kopek neshrabou, švestky nevytřídí. Ono to s Pavlovovým přístupem k životu asi nebude tak snadné. A prozření – k tomu dojde právě až v realitě na statku. Protože právě v tomto případě platí, že za řeči se dá schovat hodně problémů.
  3. Farmářka Andrea to se svými hosty nemá lehké. A je dobré sledovat, že i muži mají své dny. Kdo je na farmě nejvíc hysterický, poměrně brzo se odkope. Bude Andrea z jeho chování velice zklamaná? Fakt je toto chování chlapské? A kde se stala chyba? Je jasné, že v komunikaci. Na druhou stranu je fajn, že k takovému odhalení došlo poměrně záhy, protože přijít na to, že má Andrea vedle sebe nevyrovnaného partnera, to by ji mohlo později velice bolet.
  4. Andree začínají značně lézt na nervy nepřetržité vtípky. Je jasné, že vymluvit se ze všeho může být občas dobré, ale jako výrazná charakterová vlastnost chlapa pro život to asi to pravé nebude.
  5. Ani na Josefově statku nebude vše zalité výhradně sluncem. Val se projevuje pořád víc jako princezna, která chce, aby jí muži padali k nohám. Na kameru přímo tvrdí, že by jí k nohám měl padnout Josef a milovat ji stejně jako své krávy. Co ale tahle žena chce doopravdy a kdy Josef prohlédne, že právě ona asi nebude tou pravou ženou na jeho statek?
  6. Věřili jste v rčení, že protiklady se přitahují? Tato série ho poněkud vyvrací. Kdyby totiž platilo, tak by Pavel měl ženu, Josef éterickou krásku, Zdeněk Katarínu, která ho srovná do latě, a fungování na jeho farmě by dostalo řád. U našich farmářů je ale zatím všechno jinak. V pořadu se sbližují lidé, kteří toho mají hodně společného, a i když jim nemusí hned zvonit svatební zvony, vznikají mezi nimi alespoň krásná přátelství. Jednou třeba mohou být základem dlouhodobého vztahu?
  7. Moderátorka Laďka Něrgešová o všechny farmáře pečuje a snaží se je v některých případech povzbudit. Stejně jako jejich hosty. Ale ve finále platí, že láska si do svých záměrů zkrátka „kecat“ nenechá. Funguje jak má. A to je na ní to nejkrásnější. Nezabírají na ní ani zkušenost, ani dobrá rada, ani touha!
  8. Nebudeme vás napínat a rovnou prozradíme, že Katarína se lásky nedočká ani tentokrát. Půjde ale za družičku a s velkými rozpaky chytne květinu od nevěsty. Že by bylo jasné, jakou svatbou bude končit další série?

Kdo z farmářů podle vás najde lásku?

Další osudy hrdinů pořadu Farmář hledá ženu sledujte každou neděli večer na Prima SHOW nebo v pondělí večer na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.