Celebrity

6. července 2022 08:53

Josef Šťastna

Adam Mišík vzal zamilovanou dceru Ivy Kubelkové na drsný film. V hlavní roli drogy

Vztah Natálie Jiráskové (17) a Adama Mišíka (25) byl během filmového festivalu v Karlových Varech povýšen na oficiální úroveň. Dcera Ivy Kubelkové (45) svého partnera doprovodila na drsný film, kde její miláček hraje dealera kokainu.

Syn rockera Vladimíra Mišíka (75) by rád dokázal, že je nejen dobrým zpěvákem, ale že se umí pohybovat i před kamerou v roli herce. V Karlových Varech v úterý večer představil film Banger. Pod režisérským vedením Adama Sedláka v něm hraje mladého klučinu Alexe, který po Praze prodává kokain a sní o kariéře velkého rappera.

Adam Mišík promluvil o drogách

„Pamatuju si, jak za námi v osmé třídě přišla nějaká paní, která podle mě ani drogy nikdy neviděla, a říkala: Děti, neberte drogy! Samozřejmě že po škole si šla půlka třídy ubalit brko. Je to tak, že drogy tady jsou a budou, a řekl bych, že jsou v podstatě součástí dospívaní každýho člověka. Spíš je důležitý o nich mluvit otevřeně, bez předsudků, a řešit, co s lidmi dělají. Kdo si je chce zkusit, ten je zkusí. A řekl bych, že většina lidí si na ně šáhne. Pak záleží na každým, kde má hranici,“ uvedl Adam Mišík v rozhovoru pro Reflex.

Temný film z noční Prahy je celý natočený na iPhone a lidé, kteří film už viděli, se nemohou shodnout, zda je o propadák či kousek, o kterém se bude hodně mluvit.

Adama Mišíka na premiéru filmu doprovodila okouzlující Natálka Jirásková. Ta s Mišíkem randí jen pár týdnů, ale uvedla, že Adama dobře přijali i její rodiče. Iva Kubelková se s Mišíkem zná již z minulosti ze společných projektů. Pro FTV Prima Iva Kubelková uvedla, že mladému páru se snaží dávat volnost.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.