Celebrity

23. června 2022 21:00

redakce Prima Ženy

Adam Mišík na fotce v objetí Charlotty Gottové. Randí ale s dcerou známé modelky

Zpěvák Adam Mišík (25) nechal nahlédnout do zákulisí koncertu s názvem Pocta Karlu Gottovi. Na sociální síti zveřejnil fotku s Mistrovými dcerami, Charlotte Ellou (16) a Nelly Sofií (14). Mišík prozradil, že na koncert měl od vdovy Ivany půjčený zpěvákův náramek. Vystoupil také ve speciální košili, určené právě pro tuto příležitost. Do společnosti vyvedl i svou novou přítelkyni.

Adam Mišík se pochlubil společnou fotkou s Gottovými dcerami, které se obě účastnily koncertu na počest jejich otce. Šestnáctiletá Charlotte si tu dokonce střihla duet Zvonky štěstí s Darou Rolins (48). A sklidila veliký úspěch. Mladší Nelly Sofie na pódiu nevystoupila, ale na akci nechyběla, což dokazují právě snímky mladého Mišíka.

Sám Mišík na akci také zazpíval. Na podiu se objevil v košili, kterou si nechal ušít podle klipu Karla Gotta k písni Když milenky pláčou. Na ruce se mu pak třpytil Slavíkův zlatý náramek. Na svém Instagramu pak poděkoval vdově Ivaně, která mu šperk zapůjčila.

„Mládí vpřed! Máme za sebou dva koncerty v O2 aréně, kde jsem měl tu čest si zazpívat Mistrovu píseň. Děkuju moc Ivaně, že mě pozvala, a dokonce mi půjčila i Karlův náramek pro štěstí. Také moc děkuju Anně C. Rekua, že mi ušila košili, přesně takovou, jakou měl Mistr v klipu. Mé srdce jásá,“ napsal mladý Mišík.

Mišík chodí s Natálií Jiráskovou. Jsme spolu krátce, řekl

Syn legendy českého bigbítu Vladimíra Mišíka má novou známost. Na pondělní koncert ho doprovodila modelka Natálie Jirásková, starší dcera moderátorky Ivy Kubelkové.

Deníku Blesk pak zpěvák potvrdil, že tvoří pár. „Jsme spolu krátce a je to velmi čerstvé. Ale ano, chodíme spolu,“ svěřil se deníku Blesk talentovaný hudebník. „S maminkou Ivou se znám dokonce déle než s Natálií,“ pochvaloval si potenciální tchyni Mišík.

Koncert plný hvězd proběhl v neděli a pokračoval i následující den večer. Kromě Mišíka vystoupili také Leoš Mareš, Václav Noid Bárta, Bára Basiková nebo Monika Bagárová. Velký ohlas sklidil duet dcery legendárního zpěváka Charlotte Elly se slovenskou zpěvačkou Darou Rolins.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.