Adam si vyřizuje se soupeři účty a vyvolá hádku. Kdo ho označí za burana?

Prostřeno! s27 (40) - Upřímná chvilka

Závěr týdne bude v souboji o nejlepší menu z Olomouckého kraje patřit hostiteli Adamovi. Ten účast pojal velmi svérázně a svoje soupeře si velmi vychutná. Zejména ty, kteří si to u něj něčím rozházeli. Ocitne se na pranýři někdo nevinný?

Páteční hostitel Adam je svobodný, bezdětný a do pořadu jej přihlásila bývalá partnerka, po níž v jeho životě zůstala velká díra. Když vyházel všechny věci, které mu ji připomínaly, zbyl mu poloprázdný dům. Adam přizná, že čeká na nějakou budoucí paní domu, aby si prostor dotvořila k obrazu svému. On se neobtěžuje ani se stlaním postele. Celý týden má Adam problém s některými soupeři. O Lence v úterý prohlásil, že mu její přítomnost vysává energii, Martin by se podle něj měl za svůj výkon v kuchyni omluvit a Pavel mu leze na nervy údajným falešným chováním.

Adamovo menu vypadá slibně. Podávat se bude guacamole na rozpečené bagetě, dýňová krémová polévka, dušené hovězí na česneku a crème brûlée. Bohužel, o jídlo tentokrát půjde až na druhém místě. Adam si totiž hodlá vyříkávat křivdy. Co mu ostatní provedli? Připomeňte si na prima+ minulé epizody. Hosté půjdou na večeři s odhodláním vrátit Adamovi jeho celotýdenní rýpání a kritizování. Sejdou se venku před domem, kde si společně dodávají odvahu. „Tak co, dáme mu to dneska sežrat jako on nám?“ ptá se Pavel.

Podívejte se na reakce soutěžících, když zjistí, jak Adam bydlí:

Adam chce odhalit pravé charaktery ostatních

Koktejl na přípitek někomu bude připadat kyselý, hosté si povšimnou špatně založených příborů, podle Terezy jsou dokonce upatlané. Pavel si příbor teatrálně přeleští ubrouskem. Adam nechce urazit své menu něčím, co do něj nepatří, a proto se vykašle na úkol týdne. Místo toho využije volného času na masáž nohou. Škoda, že po ní nebude zrelaxovanější. Cítí prý přetvářku a hodlá z hostů vytáhnout pravdu. Nikdo na jeho provokaci nebude reagovat. Při šmejdění pak soutěžící zkonstatují, že má Adam přebujelé ego. Během hlavního chodu Adam zaútočí na Pavla, kterého nazve bezpáteřním.

Ten se ale hádat nechce, naopak se bude snažit poučovat. „A to je právě ta diplomacie, některé věci se u stolu neříkají. Ani v takovém pořadu, jako je Prostřeno!, zlato,“ prohlásí Pavel a nazve Adama „upřímným buranem“. Adam se kupodivu situací baví: „Konečně mám tady gram upřímnosti. Mně jsi teď sympatičtější.“ Pavel se hájí tím, že všechno říká do kamery mimo stůl, což nepřipadá hostiteli příliš hrdinské. Výměna názorů bude trvat docela dlouho. Tereza se svěří, že má úplně stažený žaludek z nervů. Naštěstí už není daleko odhalení pokliček, které bude opět velmi dramatické.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.