Největší hráči přiznají taktiku. Jakými špinavými triky hodlají zvítězit?

Prostřeno! s27 (39) – Hráči

Soutěž amatérských kuchařů z Olomouckého kraje se ve čtvrtek přesune k hostitelce Tereze. Na soupeře zapůsobí jako silná konkurence a někteří půjdou na večeři s tím, že začíná otevřený boj kdo s koho.

Čtvrteční hostitelka Tereza miluje cukrařinu, živí se však jako konstruktérka. Je rozvedená a do soutěže ji přihlásil její o deset let mladší partner, protože je velkou fanynkou pořadu. Ostatně její menu obsahuje pokrmy, které se v něm často objevují. Játrová paštika podávaná na domácím pečivu, hovězí vývar s játrovými knedlíčky nebo nudlemi, vepřová panenka zalitá pepřovou omáčkou s pečenými bramborami, na závěr se bude servírovat mini cheesecake s ovocným přelivem.

Tereza přípravu pojala opravdu poctivě a jako jediná udělá i domácí housky. Bude mít trošku obavy z velkého kritika Adama, který v pondělí ve vývaru hodnotil kyselou chuť, která tam podle Terezy nebyla. Adam sice u stolu říká naplno svoje názory, ale neboduje nízko, jak se můžete přesvědčit na prima+ v odvysílaných epizodách. Zato Pavel si asi myslí na výhru a také to svými slovy potvrdí: „Terka je velký soupeř, tam budu muset více hledat na strhávání bodíčků. Co si budeme povídat, o tom je tahle show.“

Podívejte se na video, ve kterém Pavel hledá chyby na vepřové panence:

Taktik hledá, za co by strhnul body

Přestože někteří soutěžící včetně hostitelky nemají rádi vnitřnosti, na paštice si pochutnají. Pavel bude nejprve přehnaně chválit s tím, že je její manžel šťastný muž. U polévky pak začne vyzvídat, jak dlouho vařila zeleninu. Podle hostitelky je u stolu zvláštní atmosféra, tuší, že Pavel boduje méně body. Panenka s pepřovou omáčkou bude hezky šťavnatá, pro někoho udělaná až příliš. „Na mě by mohla být růžovější,“ rýpne si Pavel.

Podle ostatních jen hledá chyby. Adam jej podezírá, že na kameru říká něco jiného než u stolu. „Já si myslím, že Pája je hodný kluk, ale že v téhle soutěži je v roli taktika a přišel vyhrát,“ říká Tereza. „Já mám podezření, že Pavel do toho hodil vidle strategií. Nerad bych viděl, aby vyhrál Pavel,“ tuší Adam a přemítá o tom, jak zabránit jeho vítězství v Prostřeno! Jestli se mu to povede, uvidíte ve čtvrtek vpodvečer.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.