Celebrity

22. března 2024 19:46

redakce Prima Ženy

Agáta Hanychová sdělila veřejnosti, s kým nyní chodí Jaromír Soukup. Jmenuje se Gábina

Dlouho se šuškalo o tom, že podnikatel Jaromír Soukup má vztah s nějakou novinářkou. Agáta Hanychová už to nevydržela a sdělila její jméno. Novinářka se podle Hanychové jmenuje Gábina.

Agáta Hanychová se dlouho snažila, aby novináři přišli na to, s kým chodí Jaromír Soukup. Po Praze se šuškalo, že Soukup by měl mít vztah s nějakou bulvární novinářkou. Agáta to nakonec vynesla ven na plnou pusu, když si povídala s Ornellou Koktovou.

„Já bych se k tomu normálně nevyjadřovala,“ vysvětlovala Agáta Ornelle, ale pak začala mluvit. „Ale musím se k tomu vyjádřit proto, že holčičky mi píšou, že nejsem upřímná. Což být upřímná úplně nemůžu, jelikož z každé věty by mohl vzniknout článek, který by mohl ublížit mým dětem a mému okolí. Jaromír může být s kýmkoliv chce,“ usmívala se Agáta. „Co já vím, a nevím to jenom já, ale ví to celý český showbyznys a všichni novináři, tak je s Gábinou.“

Je otázka, jakou novinářku jménem Gábina má Agáta na mysli. Jednu Gábinu jsme pro jistotu kontaktovali, ta nám sdělila, že se vůbec nechce k Agátě a jejím řečem vyjadřovat.

Agáta také uvedla, že s novinářkou Gábinou byla dlouho kamarádkou. Ale to prý už neplatí. „Mně na tom nejvíc ranilo to, že ona byla moje dlouholetá kamarádka,“ cituje slova Hanychové web expres.cz.

„Chodila ke mě domů, hrála si s mými dětmi, docela jsem jí pomohla i s Instagramem a byl to člověk, na kterého jsem si myslela, že se můžu spolehnout. Ale mně nejde o to, že někdo chodí s mým bývalým, jde mi o to, že když je někdo s tebou dlouho kamarád a toto se stane, zamilovat se může každý, že se to dozvím od toho člověka jako první. A když jsem ji s tím konfrontovala, tak mi ze začátku i lhala," dodala Agáta s tím, že Gábina byla naštvaná, že ji Aguš nepozvala na svatbu s Mirkem Dopitou, která byla 29. prosince. Agáta také tvrdila, že Gábina byla se Soukupem už od poloviny listopadu. Podle webu Vipstar.cz Gábina dříve chodila s hudebním producentem Zdeňkem Hrubým.

Podívejte se, jak Agáta randila se Soukupem:

Sdílejte článek
Štítky láska Instagram Jaromír Soukup Praha Agáta Hanychová láska na celý život Ornella Štiková něžnost novinářka Gábina

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.