Alena složila píseň o soutěži a nevyhne se trapasu. Na pomoc přispěchá soused

Alena válí - Prostřeno! S28 (33)

Středeční hostitelku Alenu přihlásil do pořadu manžel, aby se nenudila. Akční maminka na mateřské odhalí svoji vášeň pro romantiku, sport či africkou kulturu. Její menu bude soupeřům připadat příliš jednoduché. Zaboduje hlavním chodem, který odkoukala od Zdeňka Pohlreicha?

Devětadvacetiletá Alena z Jihomoravského kraje pozve soutěžící do sídlištního bytu, kde žije s manželem a dvěma dětmi. Dříve Alena pracovala jako zdravotní sestra v dermatologickém centru, moderovala v rádiu a časem by chtěla rozjet vlastní salon. Její bydlení je plné teplých barev a upomínek z cest připomínajících Afriku. Manžel jí po porodu koupil běžecký pás, takže se podobně jako pondělní hostitelka Sabina udržuje ve formě.

Pro hosty připraví šneky à la Ála, zeleninovou krémovou polévku, lasagne a tvarohový dortík s lesním ovocem. Podle soupeřů nepůsobí menu nijak lákavě nebo náročně. Šneci jako předkrm jsou podle někoho nezajímaví, koriandr v dipu nepotěší Sabinu. Pro Filipa budou šneci bez chuti a nemá co hodnotit. Zeleninová polévka se slaninou a zakysanou smetanou bude příliš opepřená. Na hlavní chod si hosté počkají. Sabina si rýpne, že neví, co Alena dělala v kuchyni tři hodiny, když nemá lasagne upečené včas.

Podívejte se na video, ve kterém Alena musí improvizovat:

Dlouhé čekání na okoralé těstoviny

Jak na prima+ a v podvečer uvidíte, Alena při vaření opravdu nezahálela. Lasagne sice nepůsobí jako náročný pokrm, ovšem recept Zdeňka Pohlreicha, kterým se Alena inspirovala, vyžaduje svůj čas. Hostitelka se navíc zdrží tím, že nedokáže otevřít láhev červeného vína, která patří pod maso. Po chvíli marného boje zazvoní na souseda, který je jako zázrakem doma a pomůže jí. Stojí pak výsledný pokrm za dlouhé čekání? Lucii a Ondrovi hlavní jídlo chutná, Filip si povšimne tvrdých, zřejmě okoralých, okrajů, Sabina nečekala žádné zázraky.

Po rozpačitě přijatých lasagních Alena rozjede zábavu. Složila song o Prostřeno! Soutěžící se nestačí divit, když začne rapovat. Ostatní pak mají za úkol vymyslet vlastní text a pak jej odprezentovat do rytmu hudby. „Hej hou, je tady Prostřeno! v uších slyšíme Vaška s Janičkou. Taky mrknem, kam kdo má namířeno a kdo to umí s vařečkou,“ odříkává Alena. Nejvíc v šoku bude Sabina, která bude nadšeně chválit. Alenin song má podle ní ambice stát se novou znělkou pořadu. Jak soutěžící ohodnotí Alenin večer? Nebude jim vadit, že museli vystoupit z komfortní zóny a rapovat? Ve středu uvidíte, jestli někdo nezačne taktizovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.