Celebrity

11. dubna 2023 12:20

Josef Šťastna

Alex Mynářová byla obviněna, že opustila manžela. Kritikům ukázala rodinu

Podnikatel Vratislav Mynář (55) ukončil své působení na Hradě a politickým zákulisím začaly kolovat spekulace, že ho zároveň opustila jeho půvabná manželka Alex (39). Všechny drby ale paní Mynářová vyvrátila rodinnou fotkou.

Pravá ruka Miloše Zemana (78) a vlivný podnikatel Vratislav Mynář se stáhl z pražského života a většinu času tráví v milovaných Osvětimanech, kde vlastní několik nemovitostí. Alex Mynářová i s dětmi zůstala v Praze, což vyvolalo spekulace, zda vztah náhodou neprochází kritickou fází.

Mohlo by vás zajímat: Podívejte se, jak bydlí Vratislav Mynář a jeho rodina

Stojí za povšimnutí, že na drby dokonce reagoval i Jakub Janda, který si jako zakladatel neziskové organizace Evropské hodnoty klade za cíl bojovat s dezinformacemi a uklidňovat rozjitřené nálady ve společnosti. Ten tvrdil, že Mynářová manžela opustila, protože mu došly peníze a moc. Mynář přitom po odchodu z Hradu o své jmění nepřišel.

Mohlo by vás zajímat: Podívejte se, jakým majetkem disponuje Vratislav Mynář

„Alex Mynářová naplňuje všechny stereotypy a pár dní po konci desetiletého vládnutí vlekaře s ním končí. Moc a peníze došly. Roztomilé je, jak generální ředitel Českého rozhlasu předstíral, že je skvělá novinářka, a dal jí trafiku jen proto, aby se zavděčil hradní mafii,“ napsal 20. března na svém facebookovém profilu muž, který úzce spolupracuje se současným prezidentem Petrem Pavlem (61). Kde tuto informaci vzal, strážce evropských hodnot nespecifikoval.

Alex Mynářová přitom vysvětlovala, že manželství dál funguje bez ohledu na to, zda její manžel je na Hradě, či nikoliv. V rozhovoru pro bulvární web Expres.cz dokonce vysvětlila, že sama manželovi navrhla, aby si odjel odpočinout do Osvětiman. „Manžela si teď moc neužíváme. Bude delší čas na Moravě, v řádů měsíců. Myslím, že to po vypjatém a hektickém finiši ve funkci potřebuje. Byla jsem to já, kdo mu to navrhl a na nějaký čas ho uvolnil z rodinných povinností,“ vysvětlila matka dvou synů.

Hodně se toho řeklo, hodně napsalo… jedině spolu. ♥️

Posted by Alexandra Mynářová on Monday, April 10, 2023

Mynářová se rozhodla, že Jandovi a všem lidem, kteří tvrdí, že manžela opustila, rázně zavře pusu. Na svém facebookovém profilu sdílela rodinnou fotku, ze které domácí pohoda jen tryská. „Hodně se toho řeklo, hodně napsalo... Jedině spolu,“ uzavřela drby o rozchodu snímkem, který vznikl na Velikonoce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.