Celebrity

26. listopadu 2022 11:50

Karolína Oehmová

Andrea Bezděková přiznala spory v porotě Miss: Už jsme se porvali jako koně!

Andrea Bezděková přiznala spory mezi porotci

Porotkyně soutěže krásy Andrea Bezděková (28) prozradila, že ne všechny natáčecí dny na Miss byly růžové. Mezi porotci to občas pěkně jiskřilo. Ovšem ani mezi semifinalistkami to nebylo vždy pohodové.

Nepřetržité natáčení soustředění České Miss Essens si postupem času začínalo vybírat svou daň. Dívky se každým dnem zlepšovaly a rozhodování pro porotce bylo čím dál tím těžší. „Občas to zajiskří, ale je důležité, že finální verdikt, i když je to občas pod mírným tlakem, je pak společný úsudek,“ prozradila modelka Andrea Bezděková, která je jednou z porotkyň soutěže Hledá se Miss, kterou můžete sledovat v sobotu ve 21:10 na Prima SHOW.

Nezastírala, že při závěrečném vyřazování to mezi porotci dost vřelo. „Jasně, už jsme se skoro porvali jako koně. Myslím si, že to bude čím dál víc těžší, protože jak holky postupně odkrývají své kvality, tak se naše preference rozptylují,“ řekla modelka.

Dívky se konkurenčně vyrovnávají

Každý z porotců má totiž nějakou svou favoritku, kterou by rád viděl ve finále. „S prvním setkáním holek se tak člověk koukne a rychlým pohledem si vnitřně prosadí pár favoritek, ale tím, jak se nám ty holky otevírají a ukazují, kdo jsou, tak se to začíná dost konkurenčně vyrovnávat,“ vysvětlila Andrea, pro kterou bylo rozhodování o osudu dívek každým kolem těžší a těžší.

Porota je sleduje i mimo kamery

Výkony a výsledný úsudek poroty tak může ovlivnit samotné chování dívek mimo kamery. „My jsme je upozorňovali na to, že v průběhu celého soustředění na ně koukáme. Baví nás pozorovat i zákulisní věci, které holky mezi sebou mají, ale zároveň jsou tady výzvy, které jsou pro nás směrodatné. Je jasné, že to vždy nevyjde. Jsou tu holky, které mají výhodu v tom, že mají zkušenosti s modelingem, ale nám jde o to, jak se s tím ony samy popasují a bojují,“ vysvětlila Andrea Bezděková, která zasedne do poroty i při vysílání finále Česká Miss Essens 11.12. na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.