PREMIÉRA: V restauraci Černý kohout si řeknou Ano, šéfová!

Očekávaný pořad Ano, šéfová! v čele se zkušenou gastronomkou a podnikatelkou Jitkou Pagana a jejím synem Santem, nápaditým restauratérem, začíná dnes večer ve 21.30 na Primě. Boj o kvalitní českou gastronomii pokračuje.

Těšte se na další tažení za lepším pohostinstvím v Česku. Do boje za lepší gastronomické zítřky vyrazí na Primě nové posily. O nápravu se s pořadem Ano, šéfová! postará Jitka Pagana, která dlouhá léta provozovala několik luxusních restaurací v Německu a po návratu do Česka rozjela vlastní italskou restauraci v centru Prahy. Na pomoc si přibrala syna Santa.

Přečtěte si celý životní příběh gastronomky Jitky Pagana a poslechněte si i velký rozhovor s ní.

Premiérovou lekci udělí rodinné gastroduo Pagana v pražské restaraci Černý kohout

Výletní podnik volal SOS. Když ale provozovateli Jitka se Santem podali pomocnou ruku, skoro to vypadalo, že tady žádné rady vlastně nechtějí. V kuchyni tu vaří původním povoláním účetní Rita Hakenová. Sympaťačka "Rituška", jak ji všichni známí oslovují, vaří podle rodinných receptů a její jídla vůbec nechutnají špatně. Její svíčkovou jen tak nějaká nepřekoná. Co se ale Jitce se Santem nelíbí, jsou pokusy o italskou kuchyni.

Jak ohodnotili Jitka se Santem Pagana "italské noky"?

Co je tady ale špatně na první pohled, je přístup obsluhy k hostovi. „Vy jste se na mě za celý den ani jednou neusmál,“ vyčte přátelsky Jitka Pagana jednomu z číšníků hned druhý den návštěvy hospody, které by lokalitu u pražského Prokopského údolí mohl každý závidět.

Podívejte se na další ukázku z premiérového dílu:

Na začátku byly slovní přestřelky a výmluvy. Na konci možná prozření. "Jitka a Santo nám otevřeli oči a hlavně vyslovili pravdu, kterou jsme asi nechtěli slyšet nebo vidět. Díky tomu jsme měli o čem přemýšlet," okomentovali s odstupem času v Černém kohoutovi návštevu pořadu Ano, šéfová!

Jakou změnou podnik musí projít a co v něm Jitka se Santem poradí, sledujte v premiérovém dílu pořadu Ano, šéfová!

Premiéra pořadu Ano, šéfová! začíná v pondělí 12. listopadu ve 21.30 na Primě.

Na co ještě se v novince těšit, se podívejte v televizní upoutávku k 1. dílu Ano, šéfová!

Scénář a režie: Vít Klusák, Filip Remunda

Pusťte si také reportáž z natáčení premiérového dílu Ano, šéfová!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.