zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

12 pohledů na svět: Co si myslí vaše znamení zvěrokruhu o těch ostatních?

12 pohledů na svět
Autor: Pixabay 12 pohledů na svět
jik , Vydáno: 05.10.2020
Napadlo vás někdy, že vidíme svět a s ním ty druhé skrz své vlastní brýle? Posuzujeme, soudíme podle toho, co si myslíme my a jak bychom se zachovali my. Takový zábavný a rychlý přehled o našem způsobu myšlení nabízí i astrologie. Jak se dívá vaše znamení zvěrokruhu na ta ostatní?

reklama

Beran

Beran je přímý, obvykle se nezdržuje se zbytečnou diplomacií a hledáním vhodných slov. Samozřejmě velmi často ku své škodě. Podívejte se, co si myslí o sobě i o ostaních lidech:

Znamení Berana

Co si myslí Beran o ostatních znameních zvěrokruhu?

Býk

Býk patří ke znamením symbolizujícím pevnou sílu a klid. Jeho z rovnováhy hned tak někdo nevyvede, a když vyvede, bývá zle. Málokdo se umí rozzuřit tak jako zrozenec ve znamení Býka. Podívejte se na svět jeho očima: 

Psychologie znamení Býka

Co si myslí Býk o ostatních znameních zvěrokruhu?

Blíženci

Blíženci jsou pravými posly bohů. Žádná novinka jim neunikne, všechno vědí, všemu rozumějí. Všechno je i baví a nic je nedokáže vyvést z míry více než nuda a nicnedělání. Podívejte se na svět očima znamení Blíženců: 

Znamení Blíženců psychologie

Co si myslí Blíženci o ostatních znameních zvěrokruhu?

Rak

Rak patří mezi vodní znamení, která jsou obvykle spojována se sférou citů a emocí. Kvalita emocí se u Raka projevuje jako silný cit pro domov a rodinu, zde hledá životní jistotu a bezpečí, často i v podobě materiálních hodnot. Skrz tuto optiku se dívá na svět i na ostatní. Podívejte se, co si myslí Rak o druhých lidech:

Žena narozená ve znamení Raka

Co si myslí Rak o ostatních znameních zvěrokruhu?

Lev

Lev má královský charakter, palčivou potřebu pořád něco překonávat. Snad i proto je jeho frustrace z případného nezdaru nekonečná. Přebujelé ego vede k absolutní náročnosti jak k druhým, tak k sobě samému. Podívejte se, co si myslí Lev o druhých lidech:

žena Lev

Co si myslí Lev o ostatních znameních zvěrokruhu?

Panna

Praktičnost a zručnost se u Panny projevují jako důvtip a obratnost v práci a v řemeslné zručnosti. Kromě toho se Panna stará i o správné zacházení s naším nejcennějším hmotným majetkem – naším tělem. Jak Panna vidí ostatní znamení zvěrokruhu? Podívejte se na svět podle Panny: 

Znamení Panny

Co si myslí Panna o ostatních znameních zvěrokruhu?

Váhy

Mentálním nadáním Váhy je schopnost zvažovat, vyvažovat, porovnávat. Má také velmi silné sociální cítění, a proto i přirozené nadání pro psychologii a diplomacii. Jak vidí toto znamení lidi narozené v jiných znameních? Jaký je svět podle Vah? 

Co si myslí Váhy

Co si myslí Váhy o ostatních znameních zvěrokruhu?

Štír

Nejvíce vynalézavé a v mnoha směrech nejsilnější znamení zvěrokruhu je znamení Štíra. Štíři mají obrovskou sílu vůle a výrazné emocionální touhy. Podívejte se na svět pohledem znamení Štíra:

Znamení Štíra

Co si myslí Štír o ostatních znameních zvěrokruhu?

Střelec

Znamení vybavené touhu hledat a nacházet je znamení Střelce. Zdobí ho upřímnost a otevřenost a symbolizuje šíp svištící ke svému cíli. Miluje svobodu a nezávislost. Podívejte se na svět podle znamení Střelce:

Znamení Střelec

Co si myslí Střelec o ostatních znameních zvěrokruhu?

Kozoroh

Konzervativní a svědomitý Kozoroh se jen tak lehce nespokojí s tím, aby žil ze dne na den. Má neustále pocit, že se musí něčím stát. Musí mít nějaký cíl, ke kterému celý život směřuje, nějaký majetek, o který by se staral, a nějakou povinnost, kterou by plnil. Co si ale myslí o ostatních znameních zvěrokruhu?

Znamení Kozoroha

Co si myslí Kozoroh o ostatních znameních zvěrokruhu?

Vodnář

Symbolika Vodnáře – anděl vylévající na svět amforu magické energie, naznačuje Vodnářovu velkorysost, nezištnost a lhostejnost k hmotným statkům. Ukazuje na duchovní spřízněnost, univerzální bratrství celého lidstva. Andělská průzračnost a čistota se u tohoto znamení snoubí se systematickou vášní pro činnost a zkoumání. Vodnář je poznamenaný kultem pokroku, emancipace, revolučních myšlenek a činů. Co si ale myslí o ostatních znameních zvěrokruhu?

Žena Vodnář

Co si myslí Vodnář o ostatních znameních zvěrokruhu?

Ryby

Moudrost a síla znamení Ryb pramení z jejich schopnosti ponořit se do nitra propasti lidské duše, našeho nevědomí, a vynést z něho na světlo boží jeho duchovní poklady pro celé lidstvo. Člověk narozený v Rybách si nikdy není jistý, kam vlastně patří, bere na sebe příležitostné zabarvení a masku. Jeho obrovská poddajnost ho činí ovlivnitelným, snadno přístupným, citlivým na všechny vnější podněty s obtížnou schopností volby a společenské angažovanosti. Co si ale Ryby myslí o ostatních znameních? 

Znamení Ryby

Co si myslí Ryby o ostatních znameních zvěrokruhu?

reklama

Související témata: psychologie , astrologie , znamení zvěrokruhu

reklama

Přečtěte si také

reklama