zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Archandělé roku 2021: Který je ten váš a jak vám může pomoci?

Archandělé roku 2021: Který je ten váš a jak vám může pomoci?
Autor: iStock Archandělé roku 2021: Který je ten váš a jak vám může pomoci?
Anna Kopečková , Vydáno: 08.01.2021
Možná na anděly věříte, možná ne. I když jejich existenci nikdy nikdo neprokázal, každý z nás má svého anděla strážného, kterého můžeme kdykoli požádat o pomoc a podporu. Víte, který z andělů bude vaším průvodcem a ochráncem v roce 2021?

reklama

Archandělé jsou andělé vyššího řádu. Čekají na vaše prosby a přání. Mohou vám pomoci s jakýmkoli problémem, ale každý z nich má i svou specifickou roli.

Seznamte se na základě svého znamení zvěrokruhu s archandělem, který bude nad vámi bdít v roce 2021:

Beran

Vaším archandělem pro rok 2021 je Rafael. Tento archanděl je hlavním andělským pomocníkem při léčení, a to nejen fyzickém, ale i duševním.

Radí vám, abyste v letošním roce byli na sebe hodní. Pamatujte na to, že jste poslední dobou zranitelnější. Dávejte pozor na to, co jíte, dávejte přednost potravinám bez chemie. Také umožněte starým bolestem a obavám, které ve vás dřímají, aby vystoupily na povrch a mohly být vyléčeny. Můžete díky tomu objevit svou něžnější a empatičtější stránku.

Býk

Vaším archandělem pro rok 2021 je Sandalfon. Je andělem mistrovství, umí v nás probouzet romantické pocity a odkrývá naše nejhlubší touhy.

Přestože Býk je znamení, které změnám často odolává, v poslední době jste se museli přizpůsobit různým omezením a podivnému vývoji událostí. Aby se váš život ubíral smysluplným směrem, budete v sobě muset i nadále probouzet větší adaptabilitu a vynalézavost.

Snažte se být letos kreativnější. Někteří z vás mohou potkat lásku svého života. Ti, kteří jsou ve vztahu, ho mohou posunout na novou úroveň, prohloubit ho, učinit ho intimnějším. Rok 2021 pro vás bude magický a váš anděl vám pomůže, abyste více důvěřovali své intuici.

Blíženci

Vaším archandělem pro rok 2021 je Gabriel. Je to anděl zvěstovatel, patron kreativních lidí a jeho energie pomáhá k životním změnám.

V roce 2021 máte úspěch na dosah. Svět víc než kdy jindy potřebuje vaše postřehy a humor. Máte bleskové a kreativní myšlení a váš anděl vám pomůže, abyste více věřili ve své schopnosti, a mohli tak více zazářit. Každý musíme ujít cestu, která není jednoduchá. Pro vás je důležité, abyste zvolili nový, kreativnější přístup a vymýtili všednost. Jen tak si vás ostatní všimnou.

Andělský horoskop - muž

Andělský horoskop: Poznejte svého anděla

Rak

Vaším archandělem pro rok 2021 je Raguel. Zklidňuje mezilidské konflikty, urovnává hádky, také pomáhá při cestování.

V poslední době jste nejspíš cítili, že máte jen malou kontrolu nad událostmi a okolnostmi kolem vás. Letos byste měli držet otěže trochu pevněji. Je důležité mít v životě nějakou vizi. Když víte, co chcete, můžete to i jasněji projevit. Udělejte si plán a zahrňte do něj vše, o čem sníte. Pro sebe, pro rodinu, pro svou duši. Jste silnější, než si myslíte, a máte anděla, který vám se splněním vašich snů a vizí letos pomůže.

Lev

Vaším archandělem pro rok 2021 je Chamuel. Jeho jméno znamená „Oči Boha“ a pomůže vám najít všechno, co hledáte.

Vaším úkolem pro tento rok je naučit se radovat i z kompromisu. Nemusíte být vždy vítězem, tím, kdo je ve středu pozornosti a září. Vaše optimistická povaha a velkorysost, to jsou vlastnosti, kterých si na vás lidé cení. Důležité je také prohlubování vazeb a upřednostňování přání a potřeb ostatních. 

Váš anděl vás letos povede ve vašich vztazích. Můžete zažít hlubokou lásku, pokud naleznete odvahu naplno otevřít své srdce. Důvěřujte svým touhám.

Panna

Vaším archandělem pro rok 2021 je Raziel. Je velmi laskavý, zná všechna tajemství vesmíru a pomůže vám pochopit různé složité záležitosti, umožní vám duchovní poznání.

Máte možnost nahlédnout do oblastí, které pro vás dosud byly skryté. Stačí naslouchat více své intuici. Váš anděl vám pomůže uvolnit se, přijmout a důvěřovat tomu, co je. Když vyčistíte svou mysl a budete více naslouchat svému vnitřnímu vedení, můžete letos dosáhnout spokojenosti a naplnění.

Čtyři archandělé, kteří vás podpoří. Víte, který je ten váš a jak vám může pomoci?

Čtyři archandělé, kteří vás podpoří. Víte, který je ten váš a jak vám může pomoci?

Váhy

Vaším archandělem pro rok 2021 je Zadkiel. Je to anděl milosrdenství a prosperity, vede člověka k uvolnění a uvědomění si jednoty světa duchovního i hmotného..

Poslední měsíce příliš harmonie a klidu nepřinesly, což i vás mohlo dost vyvést z rovnováhy. To nejlepší, co můžete v životě udělat, je zaměřit se na to, co můžete změnit, a uvědomit si i to, co změnit nemůžete.  

Váš anděl vám letos pomůže poznat, že nejdůležitější osobou ve vašem životě jste vy sami. A že rozhodnutí, která uděláte, by se měla odvíjet od vašich potřeb a přání. Vaše tendence vyhýbat se všem konfliktům vás může vést k tomu, že nejste tím, kým skutečně jste.

Najděte letos odvahu rozhodnout se, kým skutečně chcete být, a odpusťte těm, kteří vás nevědomky zařadili do škatulky, která vám nepatří.

Štír

Vaším archandělem pro rok 2021 je Uriel. Ovládá hmotu a pomáhá vytvářet materiální věci. Jeho energie vede člověka k větší činorodosti.

I když nepotřebujete nikoho přesvědčovat o svých kvalitách, je čas, abyste letos konečně zazářili a svá slova si nenechávali jen pro sebe. Lidé potřebují vaši moudrost a postřehy, aby dokázali projít všemi zmatky, které současná doba přináší.

Váš anděl vám dodá odvahu promluvit a umožnit světu, aby využil váš talent, znalosti a zkušenosti. Máte silně vyvinutou intuici, nenechávejte si ji jen pro sebe.  

Střelec

Vaším archandělem pro rok 2021 je Haniel. Pomáhá rozvíjet intuici, těšit se ze života a udržovat se v duševní rovnováze.

Optimismus, smysl pro humor a nadšení do života jsou vlastnosti, které ke Střelcům neodmyslitelně patří. Ale události posledních měsíců přinesly spoustu starostí a vážnosti, kvůli které i těm největším optimistům mohl mizet úsměv na rtech. Váš anděl vám letos pomůže, abyste se zase dokázali radovat z každého dne. Nezapomínejte na to, že vše, co existuje, je jen přítomná chvíle, která pomine a vystřídá ji další. A pokud má člověk přežít těžká období ve zdraví, musí spoustu věcí brát s humorem.

Kozoroh

Vaším archandělem pro rok 2021 je Jofiel. Je to anděl krásy a pozitivních myšlenek, pomůže zkrášlit jakoukoli část života.

Po loňském roce, kdy jste mohli pociťovat pod vlivem událostí obrovskou tíhu, se vám letos snad uleví a budete se moci zase pořádně nadechnout.

Váš anděl vám pomůže obnovit víru v život, kterou jste už možná ztráceli. Opět budete jasně vidět, co je pro vás opravdu důležité a pro co má smysl žít. Vaše vytrvalost je neuvěřitelná, ale váš pocit odpovědnosti vůči ostatním se pro vás může stát zátěží. Dovolte si, aby vaše vlastní potřeby byly stejně důležité. Zasloužíte si štěstí a lásku, stejně jako ostatní.

Vodnář

Vaším archandělem pro rok 2021 je Metatron. Je nejmladším z archandělů, ochránce dětí a citlivých lidí. Dokáže motivovat, pomáhá v nalezení správné životní cesty.

Vodnáři jsou svobodomyslní, rádi si dělají věci po svém. Neměli by ale zapomínat na to, že lidé se (alespoň občas) navzájem potřebují, a že člověk nemůže žít jen ve své bublině. Chcete-li něco dokázat, musíte vylézt do reálného světa.

A letos toho můžete dokázat opravdu hodně. Je to váš úspěšný rok, hvězdy vám přejí a váš anděl vám může pomoci zvýšit vaši sílu a vitalitu, abyste mohli zrealizovat myšlenky, které ve vás dřímou. Může vás vést, abyste se dokázali dostatečně soustředit na to, co děláte, a také měli dostatek sebevědomí a dotáhli vše do konce.

Ryby

Vaším archandělem pro rok 2021 je Michael, mocný ochránce a silný bojovník proti silám zla a temna. Pomáhá překonávat těžké životní zkoušky a bojovat s negativními vlastnostmi.

Citlivost, kreativita a jedinečný pohled na svět, to jsou, milé Ryby, vaše přednosti. Máte schopnost vidět další úrovně možností a možná i energii, která nás obklopuje. Často máte sklon nechat si tyto vize pro sebe, ale stále více lidí potřebuje takové věci slyšet a věřit v něco magického.

Zkuste své schopnosti víc sdílet se světem. Váš anděl vás povede, bude vám radit, kdy je nevhodnější doba a jaký způsob je nejlepší.

 

Slunce v horoskopu

Poznejte svou sílu a nechte Slunce zářit podle svého horoskopu

Velký horoskop na rok 2021 pro jednotlivá znamení

Velký horoskop na rok 2021 pro jednotlivá znamení

 

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

reklama

Související témata: andělé , archanděl , archanděl Michael , archanděl Rafael , astrologie , znamení zvěrokruhu

reklama

Přečtěte si také

reklama