Horoskop lásky a sexu na srpen: Kdo si konec léta opravdu užije?

Jak měsíc, kterému vládne ohnivý Lev a praktická Panna, ovlivní váš sexuální a milostný život?

Srpen patří především Lvům, kteří umí vnést do života vášeň, žár, sex appeal, ale i romantiku. Na konci měsíce je pak vystřídá proměnlivé zemské znamení Panny, které je velmi praktické, pečlivé, až perfekcionistické. Což vůbec neznamená, že se váš milostný život rázem stane všedním a nudným. Naopak, stále může být pěkně žhavý, tentokrát ale promyšlenějším způsobem. Koneckonců, kdo nemá rád, když partner na chvíli převezme otěže a překvapí vás krásným večerem při svíčkách nebo vám dá nějaký naprosto dokonalý dárek? Kromě vlivu zmíněných dvou znamení zvěrokruhu nás v srpnu čeká ještě pár dalších klíčových okamžiků.

Už 8. srpna nás čeká novoluní ve znamení Lva. Přibližně ve stejnou dobu se dostane planeta komunikace Merkur do opozice s planetou štěstí Jupiterem. Bude to skvělá doba pro sebevyjádření a pokud máte něco na srdci, řekněte to právě v těchto dnech.

11. srpna nás ovlivní planeta Venuše ve znamení Panny, která vytvoří trigon s planetou Pluto v Kozorohu. Trigon těchto dvou planet obecně aktivuje sexualitu a sexuální vyzařování, takže se připravte na přímo spalující vášeň. Od půlky srpna do 10. září se pak Venuše přesune do svého domovského znamení Vah a do vztahů by to mělo přinést potřebnou harmonii a rovnováhu.

22. srpna si užijeme úplněk ve Vodnáři, který bude výjimečný hlavně tím, že nastane podruhé za sebou ve stejném znamení. Vodnář je znamení plné překvapení a pokud k tomu přidáme mocnou energii úplňku, mohli bychom si užít opravdu jiskřivý srpnový večer.

A co čeká v srpnu jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Beran

8. srpna je novoluní ve vašem pátém domě romantiky. Možná pocítíte touhu vyjádřit svému partnerovi lásku, kterou opravdu cítíte, a tentokrát úplně beze slov. A možná budete chtít v posteli vyzkoušet něco úplně nového. Nenechte se překvapit nečekanými nápady, které se vám vynoří v hlavě. Romantická planeta Venuše bude od půlky srpna procházet vaším domem partnerství a pocit vědomého spojení s někým, koho máte opravdu rádi, by pro vás mohl být velmi naplňující. Udělejte si na sebe s partnerem dost času a užívejte si vzájemnou lásku.

Býk

Po výjimečném červenci plném něžností, sexu a randění, se váš milostný život v srpnu vrátí do zajetých kolejí. Začátkem měsíce si ještě užijte romantiku, prostě popadněte partnera a vyjeďte si někam, kde vám spolu bude dobře. Ani zbytek měsíce nemusí být nudný, jen si víc uvědomíte pragmatickou stránku lásky, skutečnost, že denně musíte s partnerem řešit úkoly, které jsou možná otravné, ale mohou posílit vaše vzájemné pouto. Velmi důležité bude, abyste si dokázali užít lásku a sex a zároveň byli psychicky i fyzicky v pohodě. Zejména během srpnového úplňku ve znamení Vodnáře, který vám radí staré známé Carpe diem. Užívejte si tedy každou minutu nejen pozdních letních dnů, ale i nocí pod srpnovým nebem plným hvězd.

Blíženci

Vy budete v srpnu vyloženě přitahovat všechny ty příjemné věci spojené s láskou a erotikou. Vaše vrozená živost, komunikační schopnosti a radost ze života se projeví naplno a budete pro opačné pohlaví neuvěřitelně atraktivní. Což je příznivá zpráva nejen pro nezadané, ale i pro ty, kteří mají stálého partnera, protože bude pro ně mnohem jednodušší vnést do všedních srpnových dní víc zábavy a flirtování. Nenechte si to jen tak proplout mezi prsty a užívejte si krásu přítomného okamžiku. Úplněk 22. srpna bude ve vašem domě dobrodružství a tentokrát se k němu přidá ještě planeta štěstí Jupiter. Bude to výjimečná událost, která vám pomůže proměnit vaše nejdivočejší sny ve skutečnost. Nestyďte se říct, po čem v posteli toužíte. Právě teď si to totiž můžete užít všechno, o čem jste dosud jenom snili.

Rak

Když nebudete mluvit o tom, co v sexu chcete, je malá šance, že to nakonec dostanete. To by se ovšem mohlo změnit už během novoluní 8. srpna, které bude v ohnivém a sebejistém znamení Lva a bude vás podporovat v tom, abyste si konečně začali užívat života naplno. Pokud víte, co v posteli chcete (bez ohledu na to, jak moc je vaše přání neobvyklé), řekněte to partnerovi a dostanete to. Těšit se můžete i na srpnový úplněk, který bude ve vašem osmém domě sexuální intimity. Vy Raci máte rádi, když můžete o svého partnera láskyplně pečovat, šeptat mu něco krásného do ouška, užívat si romantiku. Během srpnové úplňkové noci si ale můžete užít něco mnohem víc, proniknout do dosud neprobádaných sfér, proměnit své nejskrytější sexuální touhy ve skutečnost. Nepropásněte příležitost, budete na to ještě dlouho vzpomínat.

Lev

Některé měsíce jsou lásce otevřenější než ostatní a srpen je jedním z nich. Hlavně pro vás, narozené ve znamení Lva. Hned 8. srpna by vám mohlo pořádně rozbušit srdce novoluní ve vašem znamení. Zapomeňte na to, co všechno musíte, a užívejte si života naplno a bez jakýchkoli výčitek. Důležitá bude i komunikace s partnerem, rozhodně nešetřete komplimenty. Vaše vzájemné pouto podpoří úplněk 22. srpna, který je ve vašem domě partnerství. Dá vám možnost uvědomit, jak důležitá je ve vztahu týmová práce, že je důležité nejen přijímat, ale i dávat, v lásce i sexu.

Panna

Srpen vám přináší upřímnou lásku a souznění duší, stačí poslouchat svou intuici. Vaše vládnoucí planeta Merkur, která se bude celou druhou půlku srpna pohybovat vaším znamením, vám pomůže zbavit se ostychu, abyste odhalili partnerovi vaše nejskrytější touhy a přání. Obzvlášť 20. srpna, kdy bude planeta Merkur v trigonu s Uranem, bude důležité být upřímní sami k sobě. Otevře vám to oči a nastaví základ pro budoucnost, kterou jste vždy chtěli s partnerem mít. A těšte se na konec srpna, kdy bude Slunce ve vašem znamení a vám to přinese notnou dávku sebevědomí. Jste-li nezadaní, klidně si naplánujte rande. Nebo raději tři. A jste-li už ve vztahu, vůbec se neostýchejte říct si partnerovi o to, co v posteli chcete. Nezasloužíte si o nic míň, než dáváte. Ne-li víc.

Váhy

Vaše hvězdná sezóna sice ještě nezačala, přesto budete už teď v srpnu velmi přitažliví, zejména v druhé půlce měsíce, kdy romantická planeta Venuše prochází vaším znamením. Je čas, abyste upřednostnili všechny ty příjemné činnosti, které děláte s partnerem, a posunuli je možná ještě na vyšší úroveň. Samozřejmě si můžete udělat doma romantickou večeři při svíčkách a pak se odebrat do ložnice, ale nebylo by lepší strávit třeba jednu noc v hotelu, kde se o všechno postará personál a kde máte k dispozici krásnou širokou postel a vířivku? Také úplněk 22. srpna spojí své síly s Jupiterem a rozsvítí váš pátý dům romantiky a sebevyjádření. Odložte práci, kterou máte, zavřete se někam s partnerem a užívejte si chvíli bezstarostný život bez ohledu na to, co se děje venku.

Štír

Vzpomínáte si na dobu, kdy jste se s partnerem seznámili a cítili jste takové příjemné chvění po celém těle? Něco podobného byste mohli znovu zažívat v srpnu. I letité vztahy by mohly znovu zažít renesanci. Důležité ale bude zatočit se stereotypem, který žádnému vztahu nesvědčí. Udělejte si s partnerem alespoň pár dní volna, vyjeďte ze zajetých kolejí a užijte si zase romantiku jako před lety. Vaše vzájemné pouto by mohl ještě posílit srpnový úplněk, který rozsvítí váš čtvrtý dům domácího života a vy si uvědomíte, jak důležitý je pro vás pocit bezpečí, který vám váš partner poskytuje.

Střelec

Vy Střelci potřebujete ve svém životě dobrodružství a vzrušení a sex není výjimkou. Velká chuť změnit obvyklou rutinu v posteli by se mohla objevit během novoluní 8. srpna. Změňte místo k milování, vyzkoušejte nějakou novou techniku, ochutnejte afrodiziaka… Ať už to bude cokoli, nenechte se ničím rozptylovat a užívejte si přítomný okamžik. Úplněk 22. srpna bude ve vašem domě komunikace. Nejenže si s partnerem skvěle popovídáte. Budete mít pocit, jako byste si vzájemně četli myšlenky. A ty můžou být v případě vašeho partnera pěkně žhavé.

Kozoroh

Váš milostný život možná v poslední době prošel divokými zvraty a už taky víte, jaké to je, když vám někdo zlomí srdce. Teď je důležité, své srdce otevřeli a neuzavírali se před okolním světem do sebe. Záleží jen na tom, jak moc ho otevřete, ať už svému partnerovi nebo někomu, kdo se teprve ve vašem životě objeví. Planeta Uran bude od půlky srpna až do ledna příštího roku ve vašem domě romantiky a navíc retrográdní, což by vás mohlo nutit trochu zrevidovat svůj přístup k lásce. Uvědomte si, čím jste jedineční, a nepouštějte si k tělu ani k srdci někoho, kdo si to nezaslouží.

Vodnář

Vy byste si mohli hned začátkem srpna užít krásné novoluní, které se bude odehrávat ve vašem domě partnerství. Budete velmi žádoucí a jste-li nezadaní, o nabídky na společně strávený večer (a noc) jistě nebude nouze. Pro zadané bude po celý srpen velmi důležité vyjasnit si, zda jste s partnerem na stejné vlně, zda vyznáváte stejné hodnoty. Možná nebude jednoduché nalézt kompromis, ale nevzdávejte to. Udělejte něco, co vás víc sblíží. Zkusili jste někdy tantrický sex nebo tantrickou masáž? Takový zážitek může být pro váš vztah naprosto přelomový, nemluvě o společně sdílené žhavé zkušenosti. Vše by nakonec mohl vyjasnit úplněk 22. srpna, který bude už podruhé za sebou ve vašem znamení. Buď si uvědomíte, že žijete ve vztahu, který ani jednoho z vás neuspokojuje duševně ani fyzicky, nebo budete připraveni udělat další krok, abyste posunuli svůj vztah někam dál.

Ryby

Začátek srpna vypadá velmi slibně a určitě si naplánujte s partnerem romantickou večeři nebo spolu zalezte do postele a zůstaňte v ní klidně celý víkend. Ať budete dělat cokoli, bude to kouzelné a žhavé. Nicméně Ryby jsou romantické duše a potřebují kromě žhavého sexu i romantická slůvka a něžnosti. Kolem úplňku 22. srpna si můžete uvědomit, že vám právě tohle chybí. Nezapomeňte o svých pocitech mluvit s partnerem. A uvědomte si, že láska není jen o sexu. I spojení sil v těch neobyčejnějších každodenních úkolech může posílit vaše vzájemné pouto.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.