Jak být v roce 2021 šťastní? Poradí vám uplynulý rok a vaše znamení zvěrokruhu

Rok 2020 nebyl příliš vydařený a všichni si přejeme, aby ten letošní byl lepší. Co vám přinese konečně klid a spokojenost? Poučit se můžete z loňského roku a napovědět vám může i vaše znamení zvěrokruhu.

Beran

Aby byl Beran v klidu, musí vědět, že je vše v dokonalém pořádku. Když jde všechno hladce, cítí se víc v pohodě a sebevědomě, dodává mu to pocit, že má nad vším kontrolu.

Jenže rok 2020 nám všem ukázal, že spousta věcí se děje úplně jinak, než bychom chtěli. Nelze se tedy divit, že mnozí zrozenci ve znamení Berana z toho byli frustrovaní a plní pesimismu.

Aby Beran našel v roce 2021 vnitřní klid a spokojenost, musí se vyrovnat s realitou a nenechat se vyvést z míry. Věci se zkrátka někdy dějí jinak, než bylo původně plánováno. Myslete na to, že i když toho spoustu nemůžete sami ovlivnit, stále tu je hodně menších věcí, nad kterými kontrolu mít můžete.

Býk

Býk je požitkář. Ať už jde o hmotné statky, nebo mezlidské vztahy, ve všem se snaží najít potěšení.

Rok 2020 byl plný restrikcí a mnozí Býci z toho mohli být zoufalí, protože přístup k věcem, které obvykle dělají a které jim přinášejí potěšení, byl dost omezený. Nemohli na svou vysněnou dovolenou, nemohli do restaurace, kdykoli se jim zachtělo, nemohli ke kadeřníkovi, když to potřebovali…

Co udělat pro to, aby se zrozenci ve znamení Býka cítili v roce 2021 šťastní a spokojení? Nehledejte radost ve věcech, které, jak jsme se už tolikrát přesvědčili, mohou být nedostupné, ale zaměřte se sami na sebe. Sebeláska je pro vás to nejdůležitější. Umožní vám růst a být šťastní, aniž byste byli na někom nebo na něčem závislí.

VELKÝ HOROSKOP NA ROK 2021 PRO JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ

Blíženci

Zvídaví a komunikativní Blíženci se potřebují bavit, jsou neposední, dělají klidně několik věcí najednou.

Chaotický rok 2020 nám ukázal, že stojí za to se občas zastavit a nad některými věcmi se zamyslet. Je důležité opravdu důkladně popřemýšlet nad tím, co se stalo a co nám to ještě v budoucnu přinese.

A to je velká výzva pro Blížence, aby se ponořili do zákoutí svých myšlenek. Musí popřemýšlet nad tím, jak žít smysluplný a plodný život. Není třeba brát všechno úplně vážně, je jen nutné víc přemýšlet nad tím, co děláte, aby vám to pomohlo dosáhnout naplnění.

Rak

Raci jsou zosobněním soucitu a porozumění. Neváhají ihned přispěchat na pomoc, když vidí, že ji někdo potřebuje.

Rok 2020 nám ukázal, že některé věci nelze napravit hned. Většinou jsme mohli jen sledovat, jak se situace vyvíjí, což je něco, co lidé narození ve znamení Raka těžko chápou.

Pro Raky bude v roce 2021 prioritou uznat, že největší podporou, kterou mohou někomu poskytnout, je pouhá jejich přítomnost. Měli by se také naučit, že dávat ze sebe příliš mnoho může být celkem nezdravé a může je to přivést až na dno. A že i v těch nejhorších časech mají kolem sebe lidi, na které se mohou spolehnout.

ŠŤASTNÁ ČÍSLA NA ROK 2021: JAKÁ JSOU TA VAŠE?

Lev

Zářit a být centrem pozornosti, to je krédo každého správného Lva. Zrozenci v tomto znamení září štěstím, když vidí, že všechny oči jsou upřeny na ně.

Rok 2020 nás upozornil na to, že jako jednotlivci nic nezvládneme, že někdy musíme překročit své osobní zájmy, abychom společně uspěli.

Aby Lvi v roce 2021 byli šťastní, měli by si uvědomit, že je nutné podílet se na důležitějších věcech, než jsou oni sami. Pokud se budou účastnit aktivit, které prospívají společnosti a zdůrazňují sociální spravedlnost, pomůže jim to najít jejich vrozenou laskavost a velkorysost.

Panna

Lidé narození ve znamení Panny jsou puntičkáři, libují si ve všem, co od nich vyžaduje, aby ze sebe vydali to nejlepší. Jsou šťastní, když vidí lidi potěšené jejich prací.

Rok 2020 byl plný chaosu a mnozí lidé byli vyčerpaní a nespokojení. Pro Pannu, která si zakládá na tom, aby všechno bylo dokonalé a výsledek její práce byl bezchybný, to mohlo být zdrojem zklamání, ale také emocionálního utrpení.

Co mohou zrozenci ve znamení Panny udělat pro to, aby byli v roce 2021 šťastní a spokojení? Měli by se znovu naučit zaměřit svou energii na sebe. Je chvályhodné, že touží po tom, aby se lidé kolem nich cítili šťastní, je ale důležité také vědět, jak upřednostnit sebe a neztratit přehled o svých osobních cílech.

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021 PODLE KARTÁŘKY

Váhy

Váhy, jak už vyplývá z jejich názvu, potřebují nalézt rovnováhu a spravedlnost. Jejich životním posláním je šířit tuto myšlenku dál mezi lidstvo.

Rok 2020 smysl pro rovnováhu poněkud posunul. Zdálo se, že se skoro na každém kroku něco pokazilo a veškerá naděje na obnovení pořádku ve světě mizela někde v mlze.

Je jisté, že určitý chaos bude přetrvávat i v roce 2021, všechny zrozence ve znamení Vah by ale neměl odradit od snahy o dosažení vnitřní rovnováhy. Protože když budeme vyrovnaní uvnitř, nemohou nás okolní zmatky vykolejit.

Štír

Tajemní Štíři berou život velmi vážně a velmi silně také vnímají veškerou negativitu, která se kolem nich objeví. Své emoce si ale drží pod pokličkou a není lehké se v nich vyznat.

Vypadalo to, jako by se rok 2020 živil tímto vrozeným pesimismem.

Štíři by si měli v roce 2021 uvědomit, že nikdo nemůže žít šťastný život, když se nechává pohlcovat hněvem a negativitou. Měli by se naučit odpouštět a pokusit se vidět světlou stránku života. A někdy si třeba i na chvilku nasadit růžové brýle.

JAKÝ BUDE ROK 2021 PODLE NUMEROLOGIE?

Střelec

Střelci jsou extroverti, stále v pohybu a plní energie, připraveni vyrazit tam, kde se něco děje.

Rok 2020 byl rokem plným chaosu. V nových situacích jsme si často nevěděli rady, byla tu spousta těch, kteří se na vzniklém zmatku pouze přiživovali a nadělali tím víc škody než užitku.

Co z toho vyplývá pro Střelce v roce 2021? Měli by se trochu zklidnit, více přemýšlet o tom, co říkají a co dělají. Pokud se nebudou bezhlavě do všeho vrhat, ale své činy si budou více uvědomovat, pomůže jim to stát se lepšími i šťastnějšími.

Kozoroh

Lidé narození v tomto znamení jsou dříči, workoholici. Aby dosáhli úspěchu, nezastaví se před ničím.

Rok 2020 byl hektický a mnozí Kozorozi si ho nepochybně užívali, přestože přinesl i mnoho omezení. Jenže pod hromadami práce často také pohřbili své osobní potřeby.

Rok 2021 vás, milí Kozorozi, vyzývá, abyste věnovali pozornost svému zdraví a těm, které máte rádi. Ano, i v tomto roce bude tvrdá práce stále velmi důležitá, ale šťastní budete pouze tehdy, pokud věnujete svůj čas i lidem a věcem, na kterých vám záleží.

Vodnář

Vodnáři jsou bohémové a také velcí humanisté, chtějí dobro pro všechny bez ohledu na okolnosti.

Rok 2020 jejich dobré srdce pořádně otestoval a dal jim pocítit, že jejich kroky k dosažení společného dobra jsou naprosto neadekvátní a bezcenné.

Rok 2021 přináší Vodnářům nové poselství: Děláte toho hodně a rozhodně to bezcenné není. Pokračujte v tom, co vám radí vaše srdce, a nepřestávejte věřit, že dobro zvítězí.

Ryby

Uzavřené a citlivé Ryby jsou často věrné svému symbolu a prostě plavou s proudem.

V roce 2020 přišla řada nečekaných událostí, není tedy divu, že se mnohé Ryby mohly cítit úplně vyvedené z míry.

Co můžete udělat v roce 2021 pro to, abyste se cítili šťastní? Zkuste se zbavit svých strachů a obav a přijmout to, co bylo, je a bude. Smiřte se s tím, že mnohé věci neovlivníte. Otevřete své srdce možnostem, které vám život nabízí, jen tak můžete najít štěstí a naplnění.

Záleží jen na nás

Každý z nás chce být v životě šťastný, ale způsob, jakým toho lze dosáhnout, může být odlišný. Záleží na každém z nás, jakou cestu si zvolí. Je dobré vědět, jak nám v tom naše znamení zvěrokruhu může pomoci, a po roce 2020 si určitě všichni zasloužíme zase být šťastní a naplno si užívat života. Neměli bychom ale zapomínat, že konečným faktorem, na kterém závisí naše štěstí, jsme my sami. To, co děláme, co říkáme, jak myslíme, ovlivňuje naši emocionální pohodu, zejména v dobách různých zkoušek.

Pokud se tedy budete v roce 2021 utápět jen v lítosti a smutku, určitě nebude „vaším rokem“. Takže hlavu vzhůru, usmívejte se a užívejte si každý den se vším, co přináší. Mnoho zkoušek ještě přijde, ale pamatujte na to, že po každé noci zase vysvitne slunce. Nejste v tom sami a společně to všichni zvládneme.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.