Jak můžete změnit váš sexuální život? Inspirujte se znamením zvěrokruhu!

Jaký je vás sexuální život? Co je pro vás vhodné? A čeho byste se naopak měli raději vyvarovat? To vám napoví vaše znamení zvěrokruhu!

Beran (21.3. - 20.4.)

Tento rok je pro vás ve znamení podstupování rizika. Odstartujte ho tím, že vyzkoušíte to, nad čím jste v minulosti váhali. V posteli buďte asertivní. Nebojte se partnerovi sdělit, co se vám líbí, po čem toužíte. Poté hned zpomalte a dojděte do chvíle, kdy vám bude blaze. A co by vám mohlo udělat hodně dobře? Třeba smyslná masáž.

Býk (21.4. - 21.5.)

Popusťte uzdu vaší fantazii a odvažte se. Nemusíte už v sobě dusit všechny vaše skryté sexuální touhy, které jste v hlavě řešili snad tisíckrát. Určitě již nastal čas, kdy je třeba se někam pohnout. Svěřte se partnerovi, sdílejte s ním vaše touhy a pocity. Díky tomu se lépe uvolníte, budete mít intenzivnější zážitek, a především získáte to, po čem jste v posteli dychtili.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Moc dobře si uvědomujete, co chcete. Tak už to konečně vyslovte nahlas. Jenom se ještě raději ujistěte, že máte jasno v tom, co přesně chcete, jak to chcete a kdy to chcete. Tento rok vynaložte úsilí k tomu, abyste rozvíjeli vaši smyslnost. Abyste to opravdu udělali, je možné, že si budete muset trochu pohrát s vaším harmonogramem. Výsledek ovšem bude stát za to.

Rak (22.6. - 22.7.)

Nebojte se ve vaší ložnici zapojit nějaké inovace. Zdá se, že činnosti, o kterých jste si mysleli, že jsou nejen peprné, ale dokonce až perverzní, mohou být se skutečností tím, co váš vztah zrovna potřebuje. A to proto, abyste se cítili více naplněni a uspokojeni. Tento rok pro vás představuje velký rozvoj vaší sexuality. Vaše ložnice se zase stane svědkem neskutečných hrátek, jako tomu bylo dříve.

Lev (23.7. - 22.8.)

Všimli jste si, že vám v posteli něco chybí? Je na čase dostat zpátky do ložnice zábavu. Zasmějte se a neberte věci tak vážně. Pomůže vám to vrátit do sexuálního života tolik potřebou jiskru. Jak na to? Věřte své intuici. Napoví vám, kdy bude ta správná nálada. Pak už se jenom nechte vést vaším instinktem, který je perfektním prostředníkem pro dosažení nejvyššího sexuálního potěšení.

Panna (23.8.-22.9.)

Mars, planeta akce a sexu, zasahuje na začátku roku část, která souvisí se sexem a intimitou. Toto období tedy pro vás představuje sexuální žně. Udělejte si z něj standard a pokračujte v něm i nadále. Proč ne? Jenom nezapomeňte také na romantiku. Pro letošní rok je zásadní více se poznat. A to i včetně toho, že si uvědomíte své opravdové touhy. Díky tomu si s partnerem mezi sebou prohloubíte intimitu, a tím pádem také zlepšíte sex.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Teď je ideální doba něco změnit. Odměnou vám bude mnohem více uspokojivý sexuální život. Uran, planeta změn, bude trávit většinu času roku 2019 v části, která řídí sexuální chování a intimitu, takže na co ještě čekáte? Není nic jednoduššího než si pořídit nové sexy prádlo. Uvidíte, co se pak bude dít. Vězte, že i tato nepatrná „drobnost“ může spustit celou lavinu vášně.

Štír (24.10. - 22.11.)

Letošní rok se ponese ve znamení zlepšení komunikace, což vám může pomoci prohlubovat mezi vámi a partnerem intimitu. Tím zároveň dosáhnete lepšího sexuálního uspokojení. Své drahé polovičce důvěřujte a přijímejte její cítění. To váš může hodně obohatit. Mějte na paměti, že váš partner nemusí být tak intuitivní jako vy. Jestliže neplní vaše touhy, neváhejte a nasměrujte ho.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Severní lunární uzel bude v tomto roce zasahovat část vašeho znamení, která je zodpovědná za sexualitu a intimitu. Proto je pro vás zásadní, abyste své pocity sdíleli s vaším partnerem. Jednejte na rovinu a říkejte své lepší polovičce, co máte opravdu na srdci. Co se vám líbí a co vás naopak neuspokojuje. Myslete také na své tělo a opečovávejte ho. Dávejte mu dostatek kvalitních živin. Tím budete přikrmovat i vaši smyslnost.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Neberte věci v ložnici tak vážně. Co vám může pomoci více se uvolnit s partnerem a cítit se s ním v posteli o něco lépe? Třeba jen obyčejný vtip. Udělejte si pohodu, pusťte si nějakou komedii, která vás příjemně zrelaxuje. Uvidíte, že i sex bude uvolněnější a pohodovější. Vypněte mozek a nechte věci zkrátka plynout.

Vodnář (21.1.- 20.2.)

Síla pozitivního myšlení je rozhodující pro to, abyste měli v letošním roce lepší sexuální život. Pokuste se lépe komunikovat s partnerem a nebojte se mu sdělit všechno, co potřebujete. A to i v případě, že si nejste jisti, zda má váš partner podobné nebo stejné choutky jako vy. Co dělat, když se mu to nebude líbit? Možná je čas popřemýšlet, jestli si nenajít nového spolunocležníka.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Vychutnávejte si svou vnitřní i vnější krásu a dovolte si, abyste se cítili nádherně. Díky tomu, že se budete rozmazlovat, budete v posteli mimořádně sebevědomí. Nevyhýbejte se ale ani romantice. Dejte si na čas, než partnera povalíte na lopatky. Začněte třeba dobrým jídlem, lahodným vínem, zatančete si nebo se jenom společně zaposlouchejte do vaší oblíbené kapely. To vás příjemně hodí do pohody a perfektně připraví na milování.

-šp-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.