Astročlánky

9. listopadu 2020 17:17

Anna Kopečková

Magické datum 11. 11.: Víte, jak ho co nejlépe využít?

Datum 11. listopadu máme spojené hlavně s Martinem, který by měl přijet na bílém koni, a pečením svatomartinské husy. Podle numerologie to je ale den, který přináší velmi silnou energii, kterou bychom měli využít.

Číselná řada 11. 11., 11:11 nebo 1111 je nejznámější řadou, které si také lidé nejvíce všímají. Dvě jedenáctky v řadě za sebou často upoutají pozornost našeho podvědomí, aniž bychom si to nějak víc uvědomovali. Každá číselná řada má odlišný význam a stejně tak se mohou jemně lišit s ohledem na osobní život každého z nás. Každopádně opakující se čísla, jako 11. 11. jsou ve své podstatě pozitivním znamením. A spousta numerologů se domnívá, že je toto číslo spojeno se spirituálním či nadpřirozeným světem.

Co říká numerologie?

Jednička je sama o sobě skvělé číslo. Z hlediska numerologie je to číslo vítězů, tvůrčích aktivit, konstruktivních energií, cílevědomosti, samostatnosti, ale také úspěšnosti a víry sama v sebe.

Číslo 11 představuje trpělivost, poctivost, intuici a důvěru ve vaše instinkty. Považuje se také za číslo, které souvisí s dualitou, propojením našeho světa s něčím dalším. Například lidé s životním číslem 11 jsou považováni za vysoce intuitivní bytosti. A v případě data 11. 11. je tato síla ještě zdvojnásobena.

Můžeme jít ještě dál a sečíst všechna čísla v datu 11. 11. Získáme tak číslo 4, které odráží sílu a stabilitu.

OSUDOVÉ ČÍSLO O VÁS PROZRADÍ VÍC, NEŽ BYSTE MOŽNÁ CHTĚLI

Andělská čísla

Posloupnost čísel 1111 může být znamením, že vás vesmír, vaši andělé nebo duchovní průvodci nabádají, abyste věnovali větší pozornost své intuici. Snaží se vám otevřít oči, upozorňují vás na to, abyste ve svém životě nepropásli příležitosti, které se právě teď nabízejí. I když stojíte nohama pevně na zemi a nevěříte věcem mezi nebem a zemí, berte to jako takové malé šťouchnutí z vesmíru, který vám radí, abyste měli v tuto dobu své srdce i oči otevřené.

ČTYŘI ARCHANDĚLÉ, KTEŘÍ VÁS PODPOŘÍ. KTERÝ JE TEN VÁŠ?

Jak co nejlépe využít datum 11. 11.?

  • Zastavte se a poslouchejte

Autor knihy Zákon přitažlivosti, která představuje základ původního Abrahamova učení, říká, že kdykoli ve svém životě vidíte datum 11. 11. (nebo i čas 11:11), je to způsob, jakým k vám vesmír promlouvá. Říká vám, že jdete po správné cestě a že máte nad sebou ochranu bez ohledu na to, jaké nepřízni osudu právě čelíte. Proto se zastavte, uvědomte si, kým jste a co máte, važte si toho a věřte, že jste na správné cestě.

  • Něco si přejte

Už malé děti dobře vědí, že pokud vidí dvě jedenáctky za sebou, je čas si něco přát. A je pravda, že přání vyslovená v době, kdy kalendář ukazuje datum 11. 11., jsou velmi populární a plní se! Ale jen těm, kteří věří a jsou dostatečně vděční a skromní. Nečekejte, že když si budete přát nové luxusní auto, druhý den bude stát před domem. Buďte realističtí a přejte si maličkosti.

  • Pište si to

Pokud se vám 11. listopadu stane něco neobvyklého, napište si to. Možná vám to v ten den nebude připadat nijak úžasné, ale v tuto chvíli nemusí být snadné zjsitit, co přesně se vám čísla snaží sdělit. Teprve postupem času ale můžete pochopit, co konkrétně to pro vás znamená a že to nebyla náhoda. A pamatujte, že to nemusí být jen jedna věc. Číslo 11 je o duchovním růstu, tak buďte otevření procesu změn.

  • Naslouchejte své intuici

Bez ohledu na to, co v tento den budete dělat, zkuste více naslouchat své intuici, svému vnitřnímu hlasu. Zaměřte se na to hned ráno. Co prvního vás napadlo, když jste se probudili? Pokud si na nic nevzpomenete nebo zapomenete, nic se neděje. To samé můžete zkusit, až hodiny budou ukazovat čas 11:11.

  • Převezměte kontrolu nad svým životem

Mnoho vůdců v historii mělo životní číslo 11. Jedním z posledních je například Barack Obama. Numerologie považuje všechny, kteří mají životní číslo 11, za intuitivní vůdce, kteří mají na tomto světě konkrétní cíl. Takže pokud se v kalendáři objeví datum 11. 11., zkuste se i vy propojit se svým vnitřním vůdcem a popřemýšlejte, jakým způsobem můžete převzít kontrolu nad svým životem.

  • Pěstujte přátelství

Neměli bychom zapomenout ani na 11. dům v astrologii, který je spojen se vztahy a přátelstvím. Proto kdykoli se objeví datum 11. 11., je to příležitost a připomínka, abyste svým nejbližším dali najevo, jak moc vám na nich záleží. Někdy si ve všem tom spěchu ani neuvědomujeme, jak moc potřebujeme hřejivou náruč někoho blízkého, rameno, o které se můžeme opřít. A vesmír nám v tuto dobu připomíná, jak důležité jsou mezilidské vztahy, o které bychom měli pečovat. Vy možná máte pocit, že teď nikoho nepotřebujete, ale někdo možná potřebuje vás. Zkuste o tom popřemýšlet.

  • Můžete potkat své karmické duchovní dvojče

Datum 11. 11. je také spojováno s takzvaným Dvojplamenem, karmickými duchovními dvojčaty. Říká se, že dvojplameny, někdy také párové duše, jsou doslova druhou polovinou naší duše. Každá polovina může žít samostatně, ale společně mohou tvořit ještě něco víc. Dvojplameny jsou považovány za příklad věčného vztahu mezi dvěma milenci. Pokud tomu tedy věříte, může mít pro vás datum 11. listopadu opravdu zvláštní význam, protože to znamená, že váš Dvojplamen je připraven se fyzicky objevit ve vašem životě. Jinými slovy, můžete potkat svou osudovou lásku.

A pokud nevěříte, že existuje něco mezi nebem a zemí, zkuste zkrátka přijmout datum 11. 11. jako okamžik možností, které se naskytnou jen jednou do roka. Tak je nepropásněte.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.