Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Narodili jste se 1. dne v měsíci? Tak jste jednička

Kdo se narodil 1. dne v jakémkoliv měsíci, je vynalézavý, tvořivý a výrazně ctižádostivý. Nemá rád omezování a musí se cítit volný.
Vydáno: 01.08.2019
1
Autor: istock.com 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Číslo jedna vibruje s energií Slunce. Je také energií prvotní akce, počátečním základem všech ostatních čísel. Lidé narození v prvním dni jakéhokoli měsíce mají silný smysl pro vlastní hodnotu a to až tak, že projevují výraznou nechuť ke kritice vlastní osoby. Vyžadují respekt, jsou odhodlaní organizovat a řídit všechno a všechny kolem sebe.

Ve svých názorech jsou velmi rozhodní a umí být i pořádně tvrdohlaví, když mají pocit, že jim někdo maří plány. Nemají rádi omezování, musí se cítit volní. Pokud jim nedopřejete svobodu rozhodování, stáhnout se do sebe, léčí si pošramocené ego a zraněnou ctižádost.

Jedničky jsou prostě jedničky, vyžadují, aby k nim všichni vzhlíželi, a i když to tak někdy nevypadá, vezměte na to jed, že to tak je. Chtějí, aby je obdivoval jejich partner, přátelé, příbuzní a spolupracovníci. Touží po tom, aby je uznával a vyzdvihoval i jejich nadřízený. Za to budou ochraňovat slabé, bránit bezmocné a ochotně na sebe převezmou na sebe starosti druhých.

-jik-

Článek je zařazen v: numerologie, datum narození, den narození
Reklama