Astročlánky

Aktualizováno 28. září 2022 11:34

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 1. dne v měsíci? Tak jste jednička

Kdo se narodil prvního dne v jakémkoliv měsíci, je vynalézavý, tvořivý a výrazně ctižádostivý. Nemá rád omezování a musí se cítit volný.

Číslo jedna vibruje s energií Slunce. Je také energií prvotní akce, počátečním základem všech ostatních čísel. Lidé narození v prvním dni jakéhokoli měsíce mají silný smysl pro vlastní hodnotu a to až tak, že projevují výraznou nechuť ke kritice vlastní osoby. Vyžadují respekt, jsou odhodlaní organizovat a řídit všechno a všechny kolem sebe.

Ve svých názorech jsou velmi rozhodní a umí být i pořádně tvrdohlaví, když mají pocit, že jim někdo maří plány. Nemají rádi omezování, musí se cítit volní. Pokud jim nedopřejete svobodu rozhodování, stáhnout se do sebe, léčí si pošramocené ego a zraněnou ctižádost.

Jedničky chtějí být vždy ve všem první

Jedničky jsou prostě jedničky, vyžadují, aby k nim všichni vzhlíželi, a i když to tak někdy nevypadá, vezměte na to jed, že to tak je. Chtějí, aby je obdivoval jejich partner, přátelé, příbuzní a spolupracovníci. Touží po tom, aby je uznával a vyzdvihoval i jejich nadřízený. Za to budou ochraňovat slabé, bránit bezmocné a ochotně na sebe převezmou na sebe starosti druhých.

Charakteristika jedniček v obecné rovině platí i pro ty, kteří se narodili 10. dne, 19. dne nebo 28. dne v měsíci, protože jejich den narození se sčítá na prostou jedničku (1 + 0 = 1; 1 + 9 = 10 = 1 + 0 = 1; 2 + 8 = 10 = 1 + 0 = 1).

  • Pozitivní vlastnosti: Ctižádostivost, soběstačnost, silná vůle, odvaha.
  • Negativní vlastnosti: Tvrdohlavost, omezenost, egoismus.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.