zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Narodili jste se 19. dne v měsíci? Patříte mezi vítěze

19
Autor: istock.com 19
-jik- , Vydáno: 19.05.2021
Kdo se narodil 19. dne v jakémkoliv měsíci, vesmír mu nadělil příznivý osud. Jeho symbolem je samo Slunce a říká se mu Princ nebes.

reklama

Devatenáctka slibuje štěstí a naplnění, úspěch ve veškerém podnikání i v osobním životě. Energie tohoto čísla lidem uhlazuje životní cestičku a mírní negativní účinky osudu. Lidé narození pod její vibrací mají životní sílu a elán. Jsou moudří, chápaví a účastní. K jejich pozitivním vlastnostem patří i velká trpělivost a touha druhým vyhovět.

Tito lidé by si ale v životě měli přiznat, že chtějí být jedničky, jejich číslo se totiž sčítá na jednoduché číslo 1 a to jim velí se prosadit, dosáhnout vrcholu. A na tuto metu jim vesmír nadělil i schopnosti. Jsou ochotní tvrdě pracovat, jsou vynalézaví, tvořiví a navíc nepodceňují dokonalou přípravu. Ano, devatenáctky jsou průkopníci svého oboru.

Devatenáctky jsou obvykle oddanými partnery

V lásce jsou oddanými partnery, ale někdy jim je těžké porozumět. Mají tendenci si něco nechávat jen pro sebe, neříct všechno. Naznačují, ale nevyslovují. Příčinou je možná jejich nevyrovnanost, možná nervozita, která pramení z vnitřního souboje mezi rozumem a citem. Tento konflikt se pak může projevovat nepřiměřenou tvrdohlavostí nebo lpěním jen na jednom stanovisku. Také náhlá výbušnost se často pojí s duševním soubojem rozumu a citu.

  • Nejdůležitější vlastnosti: Síla a nezávislost. Jejich posláním je pomáhat druhým.

reklama

Související témata: numerologie , datum narození , den narození , číslo dne narození

reklama

Přečtěte si také

reklama