Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Narodili jste se 19. dne v měsíci? Patříte mezi vítěze

Kdo se narodil 19. dne v jakémkoliv měsíci, vesmír mu nadělil příznivý osud. Jeho symbolem je samo Slunce a říká se mu Princ nebes.
Vydáno: 19.08.2019
19
Autor: istock.com 19
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Devatenáctka slibuje štěstí a naplnění, úspěch ve veškerém podnikání i v osobním životě. Energie tohoto čísla lidem uhlazuje životní cestičku a mírní negativní účinky osudu. Lidé narození pod její vibrací mají životní sílu a elán. Jsou moudří, chápaví a účastní. K jejich pozitivním vlastnostem patří i velká trpělivost a touha druhým vyhovět.

Tito lidé by si ale v životě měli přiznat, že chtějí být jedničky, jejich číslo se totiž sčítá na jednoduché číslo 1, a to jim velí se prosadit, dosáhnout vrcholu. A na tuto metu jim vesmír nadělil i schopnosti. Jsou ochotní tvrdě pracovat, jsou vynalézaví, tvořiví a navíc nepodceňují dokonalou přípravu. Ano, devatenáctky jsou průkopníci svého oboru.

V lásce jsou oddanými partnery, ale někdy jim je těžké porozumět. Mají tendenci si něco nechávat jen pro sebe, neříct všechno. Naznačují, ale nevyslovují. Příčinou je možná jejich nevyrovnanost, možná nervozita, která pramení z vnitřního souboje mezi rozumem a citem. Tento konflikt se pak může projevovat nepřiměřenou tvrdohlavostí nebo lpěním jen na jednom stanovisku. Také náhlá výbušnost se často pojí s duševním soubojem rozumu a citu.

-jik-

Článek je zařazen v: numerologie, datum narození, den narození
Reklama