Astročlánky

Aktualizováno 18. října 2022 11:13

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 19. dne v měsíci? Patříte mezi vítěze, jste Princové nebes

Kdo se narodil devatenáctého dne v jakémkoliv měsíci, vesmír mu nadělil příznivý osud. Jeho symbolem je samo Slunce a říká se mu Princ nebes.

Devatenáctka slibuje štěstí a naplnění, úspěch ve veškerém podnikání i v osobním životě. Energie tohoto čísla lidem uhlazuje životní cestičku a mírní negativní účinky osudu. Lidé narození pod její vibrací mají životní sílu a elán. Jsou moudří, chápaví a účastní. K jejich pozitivním vlastnostem patří i velká trpělivost a touha druhým vyhovět.

Tito lidé by si ale v životě měli přiznat, že chtějí být jedničky, jejich číslo se totiž sčítá na jednoduché číslo 1 a to jim velí se prosadit, dosáhnout vrcholu. A na tuto metu jim vesmír nadělil i schopnosti. Jsou ochotní tvrdě pracovat, jsou vynalézaví, tvořiví a navíc nepodceňují dokonalou přípravu. Ano, devatenáctky jsou průkopníci svého oboru.

Devatenáctky jsou obvykle oddanými partnery

V lásce jsou oddanými partnery, ale někdy jim je těžké porozumět. Mají tendenci si něco nechávat jen pro sebe, neříct všechno. Naznačují, ale nevyslovují. Příčinou je možná jejich nevyrovnanost, možná nervozita, která pramení z vnitřního souboje mezi rozumem a citem. Tento konflikt se pak může projevovat nepřiměřenou tvrdohlavostí nebo lpěním jen na jednom stanovisku. Také náhlá výbušnost se často pojí s duševním soubojem rozumu a citu.

  • Nejdůležitější vlastnosti: Síla a nezávislost. Jejich posláním je pomáhat druhým.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.