Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Narodili jste se 10. dne v měsíci? Životem vás provází střídavé štěstí

Kdo se narodil 10. dne v jakémkoliv měsíci, má v životě velké štěstí, ale proměnlivého charakteru. Jednou je nahoře, jednou dole.
Vydáno: 10.08.2019
10
Autor: istock.com 10

Desítka je totiž číslo vzestupu a pádu. Vše se řídí přáním dotyčného. Co to znamená? Že lidé, kteří se narodili desátého, mají osud ve vlastních rukou. Vše se odvíjí podle jejich zvoleného jednání. Poruč a stane se, představ si a bude. Schopnost uskutečňování tvořivých záměrů je u nich vrozená, ale musí být použita moudře a ve prospěch i druhých. Sobectví vyvolává propady a pády.

Desítky mohou všechno a také v životě zakusí všechno. Lásku i nenávist, respekt i odmítání, čest i podlost. Magneticky k sobě přitahují události, které si podvědomě přejí. Magneticky přitahují i druhé lidi. A zase podle toho, koho chtějí, toho v životě mají. Fakt, který by měli mít desítky neustále na paměti. Za svůj osud i za své partnery si mohou sami.

Měli by si také uvědomit, že desítka je v podstatě jednička (1+0=1), a proto by si měli přiznat, že v životě to chtějí někam dotáhnout, že chtějí být v něčem první a jedineční. Milé desítky, pečlivě si proto nastudujte i povídání o prvním dni narození v měsíci, je v něm nejméně půlka z vás.

-jik-

Článek je zařazen v: numerologie, datum narození, den narození