Astročlánky

Aktualizováno 8. srpna 2022 11:03

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 10. dne v měsíci? Životem vás provází střídavé štěstí

Kdo se narodil desátého dne v jakémkoliv měsíci, má v životě velké štěstí, ale proměnlivého charakteru. Jednou je nahoře, jednou dole.

Desítka je číslo vzestupu a pádu. Vše se řídí přáním a skutky jedince. Co to znamená? Především to, že lidé, kteří se narodili desátého, mají osud ve svých vlastních rukou. Vše se odvíjí od jejich zvoleného jednání. Poruč a stane se, představ si a bude. Schopnost uskutečňování tvořivých záměrů je u nich vrozená, ale musí být použita moudře a ve prospěch druhých. Sobectví vyvolává propady a pády.

Desítka je mocné číslo stejně jako jednička

Desítky mohou všechno a také všechno v životě zakusí. Lásku i nenávist, respekt i odmítání, čest i podlost. Magneticky k sobě přitahují události, které si podvědomě přejí. Magneticky přitahují i druhé lidi. Koho chtějí, toho v životě mají. Fakt, který by měli mít lidé desítky neustále na paměti. Za svůj osud i za své partnery si mohou sami.

Tito lidé by si měli by uvědomit, že desítka je v podstatě jednička (1 + 0 = 1), měli by si přiznat, že v životě to chtějí někam dotáhnout, že chtějí být v něčem první a jedineční. Milé desítky, pečlivě si proto nastudujte i povídání o prvním dni narození v měsíci, je v něm nejméně půlka z vás.

  • Nejdůležitější vlastnosti: Velká hloubka charakteru, emocionální síla. Zásadně spoléhají jen sami na sebe.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.