zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Narodili jste se 28. dne v měsíci? Pak jste člověk s velmi dobrými předpoklady, možná jste i geniální

28
Autor: istock.com 28
-jik- , Vydáno: 28.05.2021
Kdo se narodil 28. dne v jakémkoliv měsíci, je člověk s obrovskými možnostmi a schopností dosáhnout impozantního úspěchu. Otázkou je, zda se mu to podaří.

reklama

Číslo 28 má v sobě určitou protikladnost, na jedné straně chce dosáhnout vrcholu a jednoznačného úspěchu, na druhé straně ho na jeho cestě zdržuje řada maličkostí - jako například velká až naivní důvěřivost, mocný odpor nepřátel a konkurentů, nebezpečí soudních sporů a hlavně kolo osudu dějin. Mnohokrát se za jeho života stane, že se se situace nepříznivě otočí a osmadvacítka musí začínat znovu a znovu.

Opatrnost, moudrost, dobře rozvržené plány, finanční stabilita jsou základní kameny jeho cesty ke štěstí a k velkému opravdu velkému úspěchu.

Osmadvacítky jsou okouzlující lidé

V partnerských vztazích se osmadvacítce daří, jsou to lidé okouzlující, přitažlivého intelektu a magického kouzla. Někdy mají sklony ke střídání partnerů, nebo k výběru nevhodného partnera, na kterém mohou být závislí – třeba finančně, nebo který s nimi bude manipulovat či je ovládat.

Osmadvacítky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem jedna, protože dvacet osmička se sčítá na prostou jedničku (2 + 8 = 10 = 1 + 0 = 1).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Smysl pro humor a výborná schopnost komunikace. Musí v sobě vyřešit rozpor, zda chtějí žít v páru nebo single.

reklama

Související témata: numerologie , datum narození , den narození , číslo dne narození

reklama

Přečtěte si také

reklama