Narodili jste se 28. dne v měsíci? Pak jste nadaný člověk, možná i geniální

Kdo se narodil dvacátého osmého dne v jakémkoliv měsíci, je člověk s obrovskými možnostmi a schopností dosáhnout impozantního úspěchu. Otázkou je, zda se mu to podaří.

Číslo dvacet osm má v sobě určitou protikladnost, na jedné straně chce dosáhnout vrcholu a jednoznačného úspěchu, na druhé straně ho na jeho cestě zdržuje řada maličkostí – jako například velká až naivní důvěřivost, mocný odpor nepřátel a konkurentů, nebezpečí soudních sporů a hlavně dějinné kolo osudu. Mnohokrát se za jeho života stane, že se situace nepříznivě pootočí a osmadvacítka musí začít znovu.

Opatrnost, moudrost, dobře rozvržené plány, finanční stabilita jsou základní kameny jeho cesty ke štěstí a k velkému opravdu velkému úspěchu.

Osmadvacítky jsou okouzlující lidé

V partnerských vztazích se osmadvacítce daří, jsou to lidé okouzlující, přitažlivého intelektu a magického kouzla. Někdy mají sklony ke střídání partnerů, nebo k výběru nevhodného partnera, na kterém mohou být závislí – třeba finančně, nebo který s nimi bude manipulovat či je ovládat.

Osmadvacítky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem jedna, protože dvacet osmička se sčítá na prostou jedničku (2 + 8 = 10 = 1 + 0 = 1).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Smysl pro humor a výborná schopnost komunikace. Musí v sobě vyřešit rozpor, zda chtějí žít v páru nebo single.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.