zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Parfémy podle znamení zvěrokruhu: Namíchejte si klidně svůj vlastní

Parfémy podle znamení zvěrokruhu
Autor: iStock Parfémy podle znamení zvěrokruhu
anna kopečková , Vydáno: 03.05.2018
Každá vůně má jedinečné vlastnosti, a dokáže tak vystihnout i specifickou povahu daného znamení zvěrokruhu. Jaká se hodí právě pro vás?

reklama

Jak poznáte parfém vhodný právě pro vás? Jednoduše vás praští do nosu, zamilujete se do něj, bude vám příjemný, budete se s ním cítit sebejistě a sexy. Jenže najít svou ideální vůni není jen tak, někdy to trvá spoustu let. Parfémy si vybíráme podle nejrůznějších kritérií – momentální nálady, povahy, stylu, vkusu. Vůně je i zprostředkovatel nejrůznějších pocitů, proto v nás dokáže vyvolat vzpomínky na různé události nebo konkrétní osoby. 

Jaká vůně je pro vás ideální, aby dokázala podtrhnout vaši osobnost a přednosti a zároveň vyvážit nedostatky? A jak si můžete namíchat ideální parfém právě pro vás? Zkuste se řídit svým znamením zvěrokruhu.

Beran

Ohnivá a spontánní žena ve znamení Berana dává přednost všemu, co je intenzivní. Lehké vůně, které dokážou kolem ní vytvořit auru přitažlivosti. Nic dramatického a těžkého, ale přesto rozněcujícího smysly. Lidé narození v tomto znamení mají rádi změnu, proto i parfémů musí mít správná žena Beran dle své nálady více. Nepotrpí si na žádnou okázalost ani přehnaný luxus. Na plné čáře u ní vítězí lehká jednoduchost ve stylu jemné květinové nebo ovocné vůně, např. svěží pomeranč.

Namíchejte si vlastní vůni pro vaše znamení z éterických přírodních olejů:

4 díly geránia

4 díly levandule

2 díly pačuli

Býk

Venušini zrozenci bývají nároční, pokud mohou, dávají přednost luxusu. Kvalitní značky, které jsou známé a osvědčené, u nich budou hrát prim. Orientální, smyslné, dřevité vůně s trochou ambry, moschusu a vanilky. Také lehčí květinové vůně nebo vůně zeleného čaje, citronové trávy atd., především však od kvalitních výrobců. Žena Býk nešetří, dokáže za přitažlivé vůně, které má ráda, utrácet velké finanční částky. Je spíše konzervativní, proto má většinou své životní favority.

Namíchejte si vlastní vůni pro vaše znamení z éterických přírodních olejů:

2 díly ylang ylang

3 díly myrty

2 díly rozmarýnu

Blíženci

Toto vzdušné znamení má rádo vše nové, změnu, a stejné je to i v oblasti módy a parfémů. Sportovněji laděné ženy dají přednost střízlivým unisex vůním, které nejsou násilné, ale jen lehce podtrhují jejich osobnost. Žena narozená v tomto znamení ocení lehké květinové tóny, mořské vůně, vetiver atd.

Blíženci většinou vyzkoušejí mnoho parfémů, než naleznou ten opravdu svůj. Přesto mu nezůstávají „věrní“, ale rádi zkoušejí všechny novinky.

Namíchejte si vlastní vůni pro vaše znamení z éterických přírodních olejů:

4 díly mandarinky

3 díly neroli

3 díly pačuli

Rak

Tato žena je romantická a citlivá, jakoby z jiné doby. Proto může dávat jednoznačně přednost klasickým vůním, které jsou na trhu již desetiletí a nesou punc opravdové kvality. Račice klidně pokračují v tradici matky a voní se stejnou vůní. Přednost dávají květinovým vůním, které mohou mít sladší akcent – fialka, růže, ale i svádivá ambra nebo tajemné a nevtíravé vůně mořské, melounové atd.

Namíchejte si vlastní vůni pro vaše znamení z éterických přírodních olejů:

4 díly růžového dřeva

3 díly neroli

2 díly sladkého pomeranče

Lev

Ženu Lvici nemůžeme přehlédnout. Je výstředně oblečená a vůně, kterou „nosí“,  jistě nebude nenápadná. Vše musí podtrhovat její královskou povahu. Vůně, které volí, budou luxusní nebo výstřední a určitě nevšední a zajímavé. Bude toužit po orientálních, kořeněných vůních, cedru, ambře, jasmínu, růži. Vše musí být ve značkovém vydání – originál pro originální dámu. Žena Lvice na sobě nešetří a dopřeje si opravdu jen to nejlepší, co je na trhu.

Namíchejte si vlastní vůni pro vaše znamení z éterických přírodních olejů:

2 díly cedrového dřeva

3 díly růže

2 díly vanilky

Panna

Žena ve znamení Panny se většinou obléká velmi vkusně, ale nenápadně, stejné je to i s líčením. Nemá ráda okázalost, vulgaritu, lacinost a nevkus. Proto i její okolí nesmí být obtěžováno lacinou napodobeninou známé značky. Žena ve znamení Panny volí vůně klasické, svěží, evokující čistotu, jemnější květinové nebo pudrové vůně. Jistě si vybere z kvalitních značek, ale nejraději při různých akčních slevách nebo si nechá poslat přes e-shop tester originální vůně.

Namíchejte si vlastní vůni pro vaše znamení z éterických přírodních olejů:

3 díly levandule

2 díly růže

3 díly meduňky

Váhy

I tato žena miluje vše krásné, nákladné a luxusní. Nespokojí se s ničím obyčejným, co nosí davy. Raději dlouho vybírá, než zvolí ten správný doplněk svého šatníku a také ten pravý parfém, který dodá opravdový punc její osobnosti. Váhy bývají elegantní a touží, aby vše bylo v harmonii. Proto hledají i vyvážený parfém, takový, který působí přitažlivě a zároveň nenápadně. Vyhovují jim jemné dřevito-květinové vůně, lehké tóny mandarinky nebo grepovo-citronové svěží vůně, ale i pižmo…

Namíchejte si vlastní vůni pro vaše znamení z éterických přírodních olejů:

2 díly anýzu

2 díly neroli

2 díly cypřiše

Štír

Žena Štírka dává přednost všemu tajemnému a provokujícímu. Její šatník může být plný zajímavých kousků, i mezi jejími doplňky můžete najít „poklady“. Zajímavou vůni si ráda doveze z daleké exotické dovolené, parfémy, kterými se voněla Kleopatra nebo královna ze Sáby, jsou to, co jí může imponovat. Určitě to budou vůně omamné, orientální, dřevité, ambra s vanilkou a damašská růže. V její kabelce jistě nebude chybět odlehčená verze oblíbeného parfému.

Namíchejte si vlastní vůni pro vaše znamení z éterických přírodních olejů:

3 díly mandarinky

2 díly pačuli

3 díly růžového dřeva

Střelec

Nezávislá žena v tomto znamená ráda okusí z široké palety vůní květinových, ovocných, dřevitých ale i kořeněných, orientálních. Pro každou příležitost a náladu zvolí jiný parfém. Žena Střelec se řítí vpřed, není sentimentální, a proto jsou pro ni i móda a vůně jen určitým doplňkem, který pro ni není nezbytný. Dává přednost originálním, přírodním vůním, například neroli nebo skořici, které podtrhnou její osobnost.

Namíchejte si vlastní vůni pro vaše znamení z éterických přírodních olejů:

2 díly kadidlovníku

3 díly santalového dřeva

2 díly ylang ylang

Kozoroh

V tomto znamení se snoubí praktičnost s šetrností. Žena narozená v Kozorohu si jistě nebude kupovat parfémy, u jejichž lahvičky je závratná cena s několika nulami. Nepohrdne drahým dárkem, i když vám může vyčinit, ale dává přednost „střední třídě“ v duchu kvalita za rozumnou cenu. Jistě bude vybírat zemitější, klasické květinové nebo ovocné tóny. Nic nápadného a smyslného, spíše nosu lahodícího, například vetiver, citronovou trávu atd.

Namíchejte si vlastní vůni pro vaše znamení z éterických přírodních olejů:

3 díly neroli

2 díly rozmarýnu

2 díly růžového dřeva

Vodnář

Zrozenkyně tohoto znamení mají většinou zcela jiné zájmy, než je móda, krása a líčení. Oblékají se s pečlivou nedbalostí, aby daly světu najevo, že nežijí podle diktátu módy. Tak i vůně si vybírají zcela spontánně a rozhodují se okamžitě. Žena Vodnářka nepostává s kamarádkou hodiny u pultů s testery parfémů. Má svoji oblíbenou vůni, kterou používá tak dlouho, než ji omrzí. Většinou volí vůně, jako je kokos, zelený čaj a ovocné lehké tóny.

Namíchejte si vlastní vůni pro vaše znamení z éterických přírodních olejů:

3 díly citronu

2 díly levandule

2 díly cedru

Ryby

Vodní znamení Ryb miluje vše krásné a příjemné. Jsou to ženy, které jsou velmi citlivé, podléhají svým náladám a melancholiím. Proto i vůně jim mohou připomínat minulost, domov, určitou událost, bývalý partnerský vztah atd. Sluší jim opravdu ženské, jemné, nevtíravé květinovo-ovocné vůně, které jsou rafinované, a nevydají všechny své tóny okamžitě, pomalu uvolňují své vonné směsi, které vás zcela omámí a jsou jistě nevšední a zajímavé. Jemné tóny růže, čokoláda, vanilka nebo meloun.

Namíchejte si vlastní vůni pro vaše znamení z éterický, přírodních olejů:

3 díly růže

2 díly meduňky

2 díly vanilky

-vv-

Mohlo by vás taky zajímat:

Lakování nehtů podle hvězd: Vyberte si barvu svému znamení na míru

Jestli se vám z obrovské nabídky v drogeriích motá hlava, nechte si poradit, jakou barvu laku na nehty vám předurčuje hvězdné znamení.

Vyberte si lak na nehty podle znamení, ve kterém jste se narodila - Obrázek 1 Foto:

Beran: zářivá vínová

Laky na nehty podle znamení - Beran

Berani, vy máte dobrodružnou povahu, proto vám jedna barva laku na nehty nikdy nebude stačit. Uspokojí vás syté barvy s leskem, které mění tón podle osvětlení, třeba vínová.

 

Tip: Avon, odstín Icon, 99 Kč

 

 

Svatební šaty? Vyberte si je podle svého znamení!

Bílé svatební šaty jako první oblékla královna Viktorie. Možná byla malá a nepříliš atraktivní, ale silou své jedinečné osobnosti všechny přesvědčila, že takhle má vypadat ta nejkrásnější nevěsta. Jaké šaty jsou ty pravé pro vás? Vyberte si je nejen podle své postavy, ale třeba i podle povahy svého znamení.

Beran

svatební šaty beran

Berani  jsou odvážné a tvrdohlavé osobnosti, což vás přímo předurčuje pro originalitu a nevšední pojetí svatebních šatů. Inspirujte se svatbou Solange Knowles, která se zahalila do bílého overalu a byla naprosto jedinečná.

 

Běžné svatební salony plné podobných střihů a konvenčních šatů nejsou nic pro vás. Vyhledejte módní designerku, se kterou stvoříte svatební outfit, jaký žádná jiná nemá!

 

Vyberte si své ideální víno podle znamení zvěrokruhu

Tušili jste, že byste si mohli vybrat víno podle vašeho znamení? Třeba zjistíte, že máte „přidělenou“ odrůdu nejraději. Nebo se naopak přiučíte a poznáte něco nového.

Beran: Oranžové víno

delish-zodiacwine_aries

Proč? Patříte mezi lidi, kteří nejsou tuctoví a rozhodně se neztratí v davu. Originální jste i co se týče volby nejoblíbenějšího vína – nesáhnete po bílém či červeném, ani růžové vám nestačí. Vaší jedničkou je oranžové víno, jehož barva tolik připomíná  západ slunce. Milí Berani, váš inovativní přístup v myšlení z vás dělá výjimečnou osobnost, která si cení originality.

reklama

Související témata: vůně , znamení zvěrokruhu , toaletní voda , horoskopy , parfémy

reklama

Přečtěte si také

reklama